Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Yeni IDP Online Chat!

Yurt dışı eğitimini planlamak oldukça zaman alıcı ve yorucu bir süreç olabilmekte. Yurt dışı eğitim yolculuğunuzun her adımında yanınızda olan IDP, sorularınıza yardımcı olabilmek adına web sitesinde Online Chat sistemiyle sorularınıza yanıt veriyor! 

Uluslararası eğitimde dünya lideri bir kuruluş olarak öğrencilerin İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almasına yardımcı oluyor. Avustralya, İngiltere, Kanada, Amerika, Yeni Zelanda ve İrlanda’da dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans ve doktora eğitimi için destek oluyor. 

Sağlık her şeyden önemlidir. 

Covid-19 sürecinde bile hem yurt dışındaki öğrencilerin sağlığını öncelik tutup hem de yurt dışında eğitim almayı planlayan öğrencileri sorularla baş başa bırakmamak için hemen online danışmanlık sistemine geçmiştir. Adayların sorularını online etkinliklerle, ülkelerden ve okullardan gelen güncel bilgileri öğrencilerine duyurmaya devam etti.

Bunun yanı sıra IELTS eğitimleri de gerçekleştiren IDP IELTS ile salgın sürecinde evde kalan öğrencilerin yurt dışı eğitimi için hazırlanmalarında yardımcı oldu. Böylece, öğrencilerin her şey normale döndüğünde süreçlerini kolaylaştıracak her adım takip edildi. 

Online Chat size nasıl yardımcı olabilir?

Tony Robbins’in söylediği gibi “Eğer hakkında konuşabiliyorsanız, bu bir hayaldir. Eğer gözünüzde canlandırabiliyorsanız, olması mümkündür. Ancak bir takvim belirlediğinizde, bu gerçeğe dönüşür.” 

IDP Education, yurt dışı eğitim için hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde yardımcı oluyor. 

Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, IDP Websitesinde ülkeler, üniversite ve kolejlerin listesini bulabilirsiniz. Eğer her şeye kolay ulaşmak ve karşınızda hazır metinden çok gerçek bir muhatap bulmak istiyorsanız, IDP Online Chat sorularınıza yanıt verebilir. 

Online ya da IDP ofislerinde randevu oluşturup sizi konunun uzmanlarına aktarabilir, aklınızdaki sorular için hızlı ve kolayca ulaşabileceğiniz bir destek sunabilir. 

Sağ altta yer alan IDP Online Chat’ini şimdi deneyin!

Önerilen Makaleler

Uluslararası öğrenciler için yaşam ipuçları

Hayaliniz gerçek oldu ama aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta yurt dışı eğitiminizin ilk yılına nasıl dayanacağınız konusunda kaygılı ya da huzursuz hissedebilirsiniz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?