Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP Yurt Dışı Eğitim Online Fuarı

50 yıldan fazla deneyimiyle IDP Education, uluslararası eğitim almak isteyen her öğrenciyi hedeflerine ulaşmalarına ücretsiz destek oluyor. Avustralya, İngiltere, Kanada, İrlanda, Amerika ve Yeni Zelanda’da eğitime dair her şeyi öğrenebileceğiniz Roadshow, Showcase gibi imza etkinlikler düzenleyen IDP Türkiye, COVID-19 global salgını sonrasında halk sağlığını koruyabilmek adına bu etkinliklerini bir süreliğine rafa kaldırmak zorunda kaldı. Ancak bu durumun geçici olduğunun bilinci ve inancıyla, yurt dışı eğitimi için IDP Türkiye, Online Counselling uygulaması ve 3 Mayıs 2020’de gerçekleştireceği IDP Yurt Dışı Eğitim Online Fuarı ile sizlere destek olmaya devam ediyor.

IDP Yurt Dışı Eğitim Online Fuar tamamen ücretsiz ve online gerçekleşmekte. Eğitim almak için gitmek istediğiniz ülkelerle ilgili bilgi alabilir, eğitim fırsatları hakkında bilgilendirmeler alabilirsiniz. IDP Türkiye, sizlere girmeyi istediğiniz okullarla ilgili başvuru koşulları, ülkelerin öğrenci vizeleri için gerekenler konusunda sizlere destek olacak.

IDP ile başvurularınızda birçok üniversitenin başvuru ücretlerinden feragat edebilir; eksik bilgi, yanlış belge gibi kafa karıştırıcı işlemlerden kurtulmuş olursunuz.

Üstelik başvurularınız için gereken niyet mektubu, referans mektubu gibi belgeler konusunda da destek sağlayan IDP Türkiye’nin uzman danışmanları; akademik geçmişiniz, kariyer hedefleriniz ve gitmek istediğiniz ülkeye göre sizlere okul seçenekleri sunarak başarılı bir kabul süreci yaşamanıza yardımcı oluyorlar.

Yurt dışında eğitim almak için gerekli olacak dil yeterlilik sınavlarından hangisini almanız gerekecek? Buna dair sorularınıza, direkt okullarla iletişim halinde olan IDP’nin uzman danışmanları sizler için yanıt veriyor olacak. Üstelik almanız gereken sınav, dünyanın en kabul gören sınavlarından biri olan IELTS sınavıysa, danışmanlar IDP IELTS bölümüne sizleri yönlendirerek istediğiniz tarihlerde sınav kaydı oluşturmanıza, hatta eğer varsa, IELTS Webinar’larının gerçekleşeceği tarihler hakkında bilgiler vererek istediğiniz dil yeterlilik skoruna ulaşmanıza yardımcı olacaklar.

Nasıl kayıt olabilirsiniz?

Buradan kayıt linkine tıkladığınızda, karşınıza ‘Register’ yazısı ve etkinlik detaylarını verecek bir sayfa çıkacak. Temel kişisel bilgileriniz, hangi ülkeyle ve ne tür eğitim almak istediğinize dair sorulara yanıt verdikten sonra sizlere kaydınıza dair bir email gidecek. Bu email üzerinde etkinlik günü giriş yapacağınız bir link bulacaksınız. Sonrasında karşınıza çıkan linke tıklayarak, evinizden ayrılmak zorunda kalmadan yurt dışı eğitim hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bir adım atmış olacaksınız!

IDP Türkiye nasıl yardımcı olabilir?

IDP Türkiye, eğitim kurumları ve öğrenciler arasında bir köprü görevi görmektedir. 6 ülkede anlaşmalı olduğu 700’den fazla kurumların kayıt ofisi gibi çalışan IDP Türkiye, sizlerin uygun eğitim kurumlarında hayalinizdeki bölümleri bulmanıza yardımcı olur ve bunun yanında kayıt işlemleri için gereken evrakları sizler için okullara ileterek başvurunuzu oluşturur. Kabul almanız için gerekenleri sizlere sunar ve kabul aldığınızda, vize işlemleriniz için rehberlik hizmeti sunar.

Kısaca yurt dışı eğitiminizin her aşamasında sizlere destek olur ve bunu sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştirir.

Etkinliği beklemeden IDP Türkiye’nin uzman danışmanlarıyla şimdi iletişime geçebilir miyim?

Elbette! Buraya tıklayarak gerekli adımları takip edin. Hangi ülke için, nasıl bir eğitim almak istediğinizi öğrendikten sonra, uzman danışmanlara yönlendirileceksiniz. Eğer böyle görüşmek istemezseniz, WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz, ya da formu doldurarak IDP’nin uzman danışmanlarının size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

Neden IDP?

IDP, uluslararası eğitimin dünya çapındaki lider kuruluşudur. Tüm öğrencilere ana dili İngilizce olan ülkelerde eğitim görme konusunda yardımcı oluyoruz. Başarımız, öğrencileri doğru ülkede, doğru üniversite veya eğitim kurumunda, doğru eğitim programıyla buluşturma becerimizden kaynaklanıyor.

Uluslararası öğrenciler için yaşam ipuçları

Hayaliniz gerçek oldu ama aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta yurt dışı eğitiminizin ilk yılına nasıl dayanacağınız konusunda kaygılı ya da huzursuz hissedebilirsiniz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?

Etkinlik Bulunamadı