Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP Yurt Dışı Eğitim Online Roadshowu

IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshow’u nedir?

Çalıştığımız 6 ülke içerisindeki 700’den fazla partner üniversite, kolej, okul ve kurumlarla sizleri bir araya getirerek bire bir bilgi almanızı sağlayan etkinlik olan Roadshow etkinliği Covid-19 sınırlamaları dolayısıyla bu sene ilk kez online olarak düzenleniyor. Neredeyse 50 okulun katılımıyla gerçekleşecek olan etkinliğin yanı sıra Konsoloslukların özel sunumuyla gerçekleşecek seminerler de sizlerin ülkeler, aldıkları COVID 19 önlemleri ve bununla ilgili yurt dışına çıkışlarda uyguladıkları yaptırımlar hakkında bilgiler alabilirsiniz!

Yalnızca yurt dışı eğitimiyle ilgili değil, yurt dışı eğitiminizin ve belki de göçmenlik, yurt dışında çalışma gibi imkanlar için sizlere gerekli olacak IELTS sınavı hakkında da detaylı bilgiler alabileceğiniz IDP IELTS stantları da bulunacak. Böylece IELTS uygulamaları, sınav lokasyonları, COVID önlemleri ve bu konudaki değişikliklerle ilgili detaylarla beraber aklınıza takılanları sorabilme imkanınız olacaktır. 

İlk kez Online! 

Bir araya gelmenin ve eğitim rotanızı üniversite temsilcilerinden birebir alabilme olanağının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Sizlerin ve toplumsal sağlığı koruyabilmek, bu imkanlardan uzak kalmanıza engel olmak adına IDP Türkiye, ilk defa, meşhur Roadshow etkinliğini evinizin konforuna taşıyor! 

IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshow’u ile:

  • 50’ye yakın üniversitenin katılımıyla, üniversitelerin mevcut programlarını keşfedip o ülkelerdeki eğitim olanaklarını keşfedebilir
  • Ülkelerin konsolosluklarının sunumlarıyla gerçekleşecek seminerlere katılarak son gelişmeleri takip edebilir,
  • IDP Türkiye’nin ücretsiz öğrenci servisleriyle yurt dışı eğitimin son trendlerini ve 
  • Uzmanlarından güncel IELTS gelişmelerini öğrenebilirsiniz. 

AYRICA IDP IELTS, Roadshow etkinliğinde 6 adet de Bilgisayarlı IELTS hediye ediyor!* 

Nasıl Katılacaksınız?

Online Roadshow etkinliğine katılmak için bu web sitesini ziyaret ederek formu doldurmanız yeterli olacaktır

E-mailinize gelecek etkinlik detaylarıyla etkinliğe katılabilir ve kafanızdaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz!

 

*Etkinlik sırasında yapılacak olan online bir yarışma ile dağıtılacaktır. 3 adet bilgisayarlı IELTS İstanbul lokasyonu, 2 adet bilgisayarlı IELTS Ankara lokasyonu ve 1 adet bilgisayarlı IELTS de İzmir lokasyonu için yarışmadaki derece sıralamasına göre hediye edilecektir. Verilen sınav hediyeleri sadece Aralık 2020 sonuna kadar gerçekleşecek olan Bilgisayarlı IELTS sınavları için geçerlidir. Başka bir sınavla değiştirilemez, UKVI sınavı ile aradaki farkı ödemek suretiyle değişiklik yapılamaz, devredilemez, lokasyon değişikliği yapılamaz ya da hiç bir şekilde ertelenemez.

c482156e612c42b09fd4e93a1e77963a.jpg

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?