Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

La Trobe Üniversitesi, % 25 oranında burslar sunuyor

Avustralya’daki La Trobe Üniversitesi, öğrencilerinin akademik başarılarına göre burslar sunuyor. Bu burslar, öğrencilerin not ortalamasına göre % 25’i buluyor.

La Trobe Üniversitesi Destination Australia burs programı; Avustralya’da eğitim görmek isteyen yerli ve yabancı öğrencileri destekliyor. Bu burslar, 4 yıllık eğitim boyunca, yılda ortalama 15.000 $ değerinde olabiliyor.

La Trobe Koleji mükemmellik bursları ise yüksek başarıya sahip, Avustralya ve Yeni Zelanda vatandaşı olmayan uluslararası öğrencilere, % 25’e varan burslar sağlıyor.

La Trobe Üniversitesi’nde sunulan burslar kapsamında; yeterliliğin, uluslararası denkliğe göre değiştiği yıllık tasarruflar ortalama olarak şöyle: 

  • 2.80 - 2.99 not ortalamasına % 15 burs ile 5.100 AUD
  • 3.00 - 3.19 not ortalamasına % 20 burs ile 6.800 AUD
  • 3.20 - 4.00 not ortalamasına % 25 burs ile 8.500 AUD 

La Trobe Üniversitesi hakkında:

1967 yılında kurulan La Trobe Üniversitesi’nin; Melbourne, Sydney, Albury Wodonga, Bendigo, Mildura ve Shepparton’da kampüsleri bulunuyor. Devlet ve araştırma üniversitesi olan La Trobe’un sunduğu kaliteli eğitim ve kariyer olanaklarıyla öğrenciler, uluslararası düzeyde kabul gören bir diplomaya sahip oluyor. La Trobe Üniversitesi’nde; işletme, hukuk, eğitim, insan ve toplum bilimleri, mühendislik ve matematik bilimleri fakülteleri; moleküler bilimler, hemşirelik ve ebelik, psikoloji ve halk sağlığı okulları bulunuyor.

 

Önerilen Makaleler

Avustralya'da eğitim alımı

Avustralya üniversiteleri Şubat ve Temmuz olmak üzere öğrenciler için 2 büyük giriş sunmaktadır. Onlar hakkında her şeyi öğrenin!

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?