Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Mart Ayı Etkinlikleri

Beş ülkede yüzlerce okulla çalışan IDP, okul yetkilileriyle öğrencileri biraraya getirmeye devam ediyor. Dünyanın en iyi ve en saygın üniversiteleri ile IDP ofislerinde görüşme fırsatını kaçırmayın. Mart ayında IDP ofislerinde birebir görüşebileceğiniz üniversitelere göz atalım.

Liverpool John Moores University (İngiltere)

Dünyaca ünlü Liverpool’un merkezinde yer Liverpool John Moores University (Liverpool JMU), en iyi 200 üniversite arasında yer alan bir araştırma üniversitesidir. 100’ü aşkın ülkeden 35.000 öğrenciye ev sahipliği yapan JMU, her öğrenciye uygun bir lisans ve yüksek lisans programına sahiptir. 250’den fazla programla hayalinizdeki bölümü Liverpool John Moores Ün2iversitesi’nde bulabilirsiniz.    

JMU yetkilileriyle birebir görüşmek ve bilgi almak için 4 Mart Çarşamba günü 11:30’da IDP İstanbul Ofisi’ne davetlisiniz. 

University of Birmingham

İngiltere’nin Birmingham şehrinde bulunan ve 1900 yılında kurulmuş olan University of Birmingham, farklı ülkelerden 26.000 öğrenciye sahiptir. Edgbaston ve Selly Oak kampüslerinde eğitim veren Birmingham Üniversitesi, en iyi 100 okul sıralamasında 81. sırada yer almaktadır. Edebiyat, dil, sanat ve tarih, işletme, mühendislik, hukuk, tıp, diş hekimliği, sağlık bilimleri, sosyal bilimler, siyasal bilimler ve fen bilimleri alanında eğitim veren okulun yetkilileri IDP aracılığıyla İstanbul ve Ankara’ya geliyor. 

9 Mart Pazartesi günü saat 9:30’da IDP İstanbul, 10 Mart Salı günü saat 14:00’te ise IDP Ankara Ofisi’nde okul yetkilileriyle görüşebilirsiniz. 

Oxford Brookes University

İngiltere’nin en modern üniversitesi seçilen Oxford Brookes, üç farklı kampüsü ile akademik ve sosyal anlamda heyecan verici bir deneyim sunuyor. İngiliz araştırma üniversiteleri arasında ilk sırada gösterilen Oxford Brookes, yüksek eğitim standartlarına ve alanında lider eğitmenlere sahiptir. Öğrencilere öğrenim hayatları süresince verilen kariyer desteği sayesinde mezunların %95’i mezun olduktan sonraki ilk altı ayda iş hayatına atılabiliyor.

140 ülkeden gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapan kurum, vize ücreti indirimi, doktora bursu gibi çok sayıda farklı burs imkanı da sağlamaktadır.     

Oxford Brookes yetkilileri 9 Mart Pazartesi günü 10:30’da IDP İstanbul Ofisi’nde sizleri bekliyor.

Pace University

Pace University, 1.127’nin üzerinde lisans ve 940 yüksek lisans düzeyinde uluslararası öğrencisi ile 120’den fazla ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. New York ve Westchester kampüslerinde eğitim veren kurum, öğrencilere dünyanın en ünlü ve heyecan verici kentlerinden birini deneyimleme imkanı sağlar. 

Öğrencilerine en iyi akademik ve sosyal yaşamı sunmayı amaçlayan Pace University, çeşitli kulüp ve topluluklarla öğrencilerin farklı oluşumlara dahil olması için cesaretlendiriyor. Aynı zamanda kurum, tüm iş arama aşamalarında da öğrencilerine destek oluyor.   

Pace University yetkilileri 10 Mart Salı günü 14:00’te IDP İstanbul Ofisin’de öğrencilerle görüşecek.

Alconquin College

Ontario eyaletinde yer alan ve 3 kampüste eğitim veren kurum, Kanada’nın en iyi yükseköğretim kurumlarından biridir. Yaklaşık 22 bin öğrenciye ev sahipliği yapan kurum dizayn, animasyon, işletme, gastronomi, radyo ve televizyon, bilgisayar programcılığı, otomasyon ve robotik programları dahil olmak üzere 100’e yakın programda eğitim verir.  

Alconquin College 10 Mart Salı günü saat 17:30’da IDP İstanbul Ofisi’nde olacak.

The University of New England (UNE)

Başkent dışında kurulan il Avustralya üniversitesi The University of New England (UNE), Biddeford’da eğitim vermektedir. Kurum ayrıca Portland, Maine ve Fas’taki kampüslerinde de öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Lisans ve lisansüstü 200’den fazla program sunan UNE, Avustralya’da 13 yıl üst üste deneyim ve memnuniyet ödülünü alan tek devlet üniversitesidir. 

UNE Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Eğitim Fakültesi; Tıp ve Sağlık Fakültesi; Fen, Tarım, İşletme ve Hukuk Fakültesi olmak üzere 3 farklı fakültede eğitim verir. UNE yetkililerinden birebir bilgi almak için 12 Mart Perşembe günü 14:30’da IDP İstanbul Ofisi’ni ziyaret edebilirsiniz. 

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?