Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Melbourne Institute of Technology’de fiyat ve burs avantajları

Avustralya’da, dünyanın en yaşanabilir şehirleri olan Melbourne ve Sydney’de kampüsleri bulunan Melbourne Institute of Technology’de (MIT); işletme lisans, master ve doktora eğitimi almak istersen, IDP’ye özel fiyatlar ve burs avantajlarıyla kayıt yaptırabilirsin. 

2020 yılında; Melbourne Institute of Technology işletme lisans programlarının (Muhasebe, İşletme, Pazarlama ve Dijital Pazarlama) dönem ücreti 8487 AUD olup ayrıca her dönem için 500 AUD, yılda toplam 1000 AUD burs sunulabiliyor. 

Master of Professional Accounting bölümünün master ve doktora programlarının dönem ücreti ise 9018 AUD. Bu program için de dönem başına 500 AUD, yılda toplam 1000 AUD burs alma imkanına sahipsin. 

Ayrıca; Melbourne Teknoloji Enstitüsü ile birlikte çalışan Affiliated Institute of

Federation University’deki (Federasyon Üniversitesi) işletme programları için de her dönem % 20 burs alabilirsin. 

Eğer; Avustralya’da iyi bir eğitim almak ve bu fırsatları kaçırmamak için ilk adımı atmak istersen, hemen IDP danışmanlarıyla iletişim kurabilirsin.

Melbourne Institute of Technology hakkında:

Aktif bir eğitim hayatını benimseyen Melbourne Institute of Technology, yüz yüze etkileşim ve katılımı içeren öğrenmeye odaklanıyor. Öğrencilerini; mezuniyet sonrası iyi bir kariyer hayatına hazırlayan MIT, eleştirel ve bağımsız düşünceye değer veriyor. Kampüslerinde; bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, kitapçı, öğrenci salonu, çalışma desteği ve danışmanlık birimleri bulunan MIT; lisans, yüksek lisans, doktora ve dil okulu programları sunuyor.

Affiliated Institute of Federation University hakkında:

1870 yılında kurulan ve Avustralya'nın en eski 3. eğitim kurumu olan, mükemmellik vizyonundan hiçbir zaman vazgeçmeyen Affiliated Institute of Federation University, Melbourne Institute of Technology ile birlikte eğitim vermeye devam ediyor. Bu ortaklıkta, Affiliated Institute of Federation University, düzenli olarak kontrol ettiği eğitim kalitesiyle; Melbourne Institute of Technology ise öğretim görevlilerinin seçimi ve sunduğu öğrenci hizmetleriyle mükemmel eğitimi sağlıyor. 

Önerilen Makaleler

Avustralya'da eğitim alımı

Avustralya üniversiteleri Şubat ve Temmuz olmak üzere öğrenciler için 2 büyük giriş sunmaktadır. Onlar hakkında her şeyi öğrenin!

2019’un İşletme ve Ekonomi alanındaki en iyi 10 Avustralya Üniversitesi

Avustralya’da işletme ya da ekonomi alanlarında mı eğitim almak istiyorsunuz? Üniversitenizi akıllıca seçmelisiniz! İşte Times Higer Education (THE) Dünya Üniversiteleri 2019 sıralamasına göre İşletme ve Ekonomi alanlarındaki en iyi 10 Avustralya Üniversitelerinin listesi

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?