Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

National College of Ireland

Yenilikçi, duyarlı, ilham verici ve ileri görüşlü bir eğitim kurumu olma vizyonuna sahip National College of Ireland, Dublin şehrinin merkezinde yer alan modern bir kampüste eğitim veriyor. 1951'de kurulan National College of Ireland’da; işletme, psikoloji, bilgi işlem, eğitim fakülteleri bulunuyor. Profesyonel eğitim kadrosuyla birlikte pazarlama, insan kaynakları gibi yüksek lisans programları da sunan National College of Ireland’da son teknoloji tesislerle öğrencilere eşsiz imkanlar sağlar. 

Küçük Sınıflar ve Öğrenci Desteği

Küçük sınıflar, öğrenci etkileşimini arttırarak eğitmenlerin öğrencilere daha kolay ulaşmalarını ve daha fazla destek olabilmesini sağlar. Yurt dışı eğitim öğrencilerinin bu desteğe sahip olmaları, daha kolay uyum sağlayabilmelerine katkı sağlıyor. 

Deneyimli fakülteler ve size özel eğitim

Alanında uzman akademik kadrosuyla İşletme , Bilişim, Eğitim, Psikoloji, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Finans ve daha birçok alanda lisans, yüksek lisans eğitimi sağlıyor. Bunların yanı sıra Foundation programlarıyla, İrlanda’da yüksek öğretim almak isteyen adayların önünü açıp yarı zamanlı ve tam zamanlı olmak üzere eğitim imkanı sağlıyor. Bu şekilde, size eözel eğitim imkanı sağlayarak danışmanınızla en iyi fırsatları yakalamanıza yardımcı oluyor. 

Modern bir şehirde, modern bir kampüs

Ulaşımın oldukça kolay olduğu şehrin merkezinde verilen eğitime uygun tesisleriyle hayatın içerisinde yer almanıza olanak tanır. Global sektörlerle olan bağlantıları eğitim ve staj olanaklarını arttırken daha sonrasında size özel danışmanızla olanaklarınızı değerlendirmenize yardımcı olur. 

Araştırmalar ve Inovasyon

Araştırmalara ve inovasyona oldukça önem veren National College of Ireland, şu anda Bilgisayar Bilimleri Fakültesi ve Cloud Competency Merkezi’nde devam etmekte. Bu araştırmalar genellikle bilgi teknolojileriyle ilgili oluyor ve hem akademik hem de sektörel anlamda yüksek başarılar sergilenmesine, öğrencilerin bu önemli projelerde yer almasına destek veriliyor. 

IDP Türkiye size nasıl yardımcı olabilir?

IDP Türkiye, İrlanda ve İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız sizlere ücretsiz destek olabilir! Anlaşmalı olduğu kurumlarla birebir iletişimleri ve paylaşılan verileri sayesinde sizlerin akademik ve kariyer hedeflerinize uygun bölümleri keşfetmenize yardımcı olur. Başvurmak istediğiniz bölümler için başvuru koşulları, istenilen belgeler konusunda sizleri detaylarıyla bilgilendirerek yönlendiyor. Kayıt işlemlerinizi takip edip gerçekleştiyor, kabul mektubunuzu aldığınızda da öğrenci vizesi işlemleriniz için sizlere yol göstermeye devam ediyor. 

İrlanda’da eğitim almak ve bunun için uzman danışmanlardan birebir yardım almak istiyorsanız IDP Türkiye’nin uzman danışmanlarına form doldurarak ya da WhatsApp, Online Chat, Virtual Counselling uygulamalarından ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin!

 
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
 

Önerilen Makaleler

Section-Teaser-1-.png

Study Abroad App

Yurt dışında eğitimin nasıl bir şey olduğunu bilmek ister misiniz? IDP Yurt Dışı Eğitim ile uluslararası öğrenciler ve rehberler ile yerel deneyimi keşfedebilirsiniz.

1-What-matters-in-uni-TEASER.jpg

Sıralamanın ötesinde: Üniversitede gerçekten önemli olan şeyler nedir?

Sıralamaların ne ile ilgili olduğunu ve neyi ölçtüğünü nasıl anlayabilirsiniz? Bütün yurt dışı eğitim tercihinizi bu ölçümlere göre yapacak kadar güveniyor musunuz?

canadaplaces-teaser.jpg

Gerçek bir öğrenci deneyimi için Kanada'da görülmesi gereken 5 yer

Derler ki, Kanada’da dünyanın en nazik insanları bulunur, ki bu gerçekten de hem ziyaret etmek için hem de uluslararası öğrencilerin toplum içerisinde kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için yeterli bir sebeptir.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?