Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Warwick Üniversitesi’nden Ücretsiz Pre-Session İmkanı!

İngiltere’nin Coventry şehrinin çevresinde yer alan kampüsüyle kapılarını ilk kez 1965’te açan Warwick Üniversitesi, bir araştırma üniversitesidir. Times Higher Education Dünya Üniversiteleri Sıralaması’nda ilk 100’de yer alan üniversite, The Guardian University Guide 2020’ye göre Birleşik Krallık üniversiteleri arasında ilk 9’da yer alır. 

Kelimenin tam anlamıyla bir araştırma üniversitesi olan Warwick Üniversitesi, mezun öğrencilerin istihdam oranlarıyla benzer üniversitelerden ayrılıyor. High Fliers Araştırması 2020 Graduate Market verilerine göre, uzman pozisyonları için en iyi 100 işveren tarafından en çok tercih edilen 3. Üniversitedir. 

Uluslararası öğrenciler için İngilizce dil yeterlilik sınavı açısından IELTS sınavını kabul eden üniversite; bölümlere göre istenilen dil yeterlilik skoru farklı olsa da, her bölümden en az 5,5 olacak şekilde IELTS’ten genel skoru 6,0 olarak istemekte. 

Genel koşulları sağlamış ve kabul almış, ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerinin hem dilsel hem de kültürel olarak uyum sağlamalarını sağlayan 6 haftalık Pre-session imkanını sunan okul artık bunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyor! Hem de ONLINE! 

Günde en az 2 saat gerçekleşecek bu eğitim 6 hafta sürmekte. İnteraktif bir öğretim yolu izleyen Warwick Üniversitesi, öğrencilerinin İngilizce yeteneklerini her alanda geliştirerek bölümlerine ve ülkeye daha hızlı uyum sağlamalarını hedefliyor. 

Warwick Üniversitesi hakkında daha fazla sahibi olmak için IDP’nin ücretsiz ve online yurt dışı eğitim hizmetlerinden yararlanın.

Warwick University.png

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?