Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Avustralya’nın en hızlı büyüyen ve gelişen üniversitesi: Torrens University

Okumak ve çalışmak için en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alan, yaşam kalitesi ve doğası ile büyüleyen Avustralya’dayız… 

Melbourne, Adelaide, Brisbane’de ve biri Blue Mountains bölgesinde olmak üzere iki tane de Sydney kampüsü bulunan Torrens University; lisans, diploma, master ve doktora programları sunuyor. 1 yıllık diploma programını bitiren öğrencilere, üniversite 2. sınıftan devam etme imkanı veren Torrens Üniversitesi, mezuniyet sonrası iş deneyimi fırsatları da sağlıyor.

Torrens University Australia, aynı zamanda, 23 ülkede yaklaşık 70 üniversiteden oluşan yenilikçi bir eğitim kurumu olan Laureate International Universities’in bir parçası. Az kişili sınıflarıyla ilgi çeken Torrens Üniversitesi, teşvik edici ve bire bir eğitimi önemsiyor. Torrens University’deki lisans eğitimi başvurularında en 5.5 olmak üzere 6.0 IELTS puanı isteniyor. Diploma programlarında ise en az 5.0 olmak üzere 5.5 IELTS puanı aranıyor.

Torrens Üniversitesi bünyesinde bulunan Başarı Koçları; öğrencilerin potansiyelini keşfetmesine ve geliştirmesine destek olmak için hizmet verirken, kariyer hayatı ve hedefler konusunda da öğrencilerin her zaman yanında.

Torrens Üniversitesi’nde; sertifika programları 10 bin dolar, diploma programları 22 bin dolar, master programları 38 bin dolar, lisans programları ise 68 bin dolardan başlıyor. 

Aklındaki tüm sorulara yanıt vermek ve eğitim hayatını birlikte şekillendirmek için, IDP Danışmanları seni bekliyor.

Önerilen Makaleler

Uluslararası öğrenciler için yaşam ipuçları

Hayaliniz gerçek oldu ama aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta yurt dışı eğitiminizin ilk yılına nasıl dayanacağınız konusunda kaygılı ya da huzursuz hissedebilirsiniz.

2019’un İşletme ve Ekonomi alanındaki en iyi 10 Avustralya Üniversitesi

Avustralya’da işletme ya da ekonomi alanlarında mı eğitim almak istiyorsunuz? Üniversitenizi akıllıca seçmelisiniz! İşte Times Higer Education (THE) Dünya Üniversiteleri 2019 sıralamasına göre İşletme ve Ekonomi alanlarındaki en iyi 10 Avustralya Üniversitelerinin listesi

Avustralya öğrenci vizesi gereksinimleri

Yabancı öğrencilerin yurt dışında öğrenim gördüğü ilk üç uluslararası ülkeden biri olan (ABD ve İngiltere’nin yanı sıra) Avustralya, öğrenci hayatının tadını en iyi şekilde çıkarmanıza olanak sağlar.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?