Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

 Trinity College Dublin 21/22 Alımları için Güncellemeler

Avrupa’nın Covid-19 krizini en iyi şekilde yöneten ülkelerden biri olan İrlanda’da yer alan Trinity College hakkında güncel bilgileri bu yazımızda sizler için derledik. 

1592 yılında kurulan Trinity College, İrlanda’nın en eski üniversitesidir. Avrupa Üniversiteleri sıralamalarında ilk 50 içerisinde yer alan üniversitenin köklü tarihi ve Book of Kells’i ile oldukça meşhurdur. QS ve THE sıralamalarında İrlanda’nın en iyi üniversitesi olarak seçilmiştir. Nobel ödülüne sahip birçok mezunu bulunan okul, birçok bölümde lisans ve lisansüstü alanda eğitim vermeye devam ediyor. 

Başvurular açık!

Trinity College için 2021/2022 lisans başvuruları Haziran’ın sonuna kadar açık! Yalnızca tıp, diş hekimliği, müzik ve tiyatro alanları Şubat’a kadar açık. Yüksek lisans, master gibi alanların kendilerine özel son tarihleri olabilmekte. Detayları öğrenmek için IDP Türkiye danışmanlarınızla görüşebilirsiniz!

Trinity International Foundation Programları için başvuru ücreti yok!

IDP Türkiye ile başvurduğunuz Foundation programlarında başvuru ücreti ödemek yok! Lise diplomanız ve transcriptiniz, İngilizce seviyenizi gösteren belge, pasaport görseliniz gerekiyor. Başvurularınızı gerçekleştirecek IDP danışmanı, sizden başvurularınızı bizimle gerçekleştireceğinizi onaylayan bir “Authorisation form” isteyebilir. 

Üstelik, artık referans mektubu da istenmiyor!

2021 vize ve kabul şartları için Dualingo onaylandı!

İrlanda Hükümeti, 2021/2022 dönemi için vize ve kabul şartlarında yer alan İngilizce yeterlilik göstergesi olarak Duaglingo’yu kabul ettiğini onayladı. Sınavın en geç Ocak 2020 tarihli olması istenilen Dualingo, artık Foundation, Lisans, yüksek lisans ve İngilizce dil eğitimi öncesi başvurularında kullanılabilir. 

Elbette, başvurduğunuz bölümlere göre, istenilen puanlar değişiklik gösterebilir. Bunun için IDP Türkiye danışmanınızdan yardım alabilirsiniz!

3 Aralık’ta Gerçekleşecek Engineering, Environment and Emerging Technologies -3E Webinarı!

Trinity College, eğitim ve araştırma faaliyetlerini genişletmek için iddialı bir proje başlatıyor. Mühendislik, Fen Bilimleri ve Bilgisayar ve İstatistik Bilimleri fakültelerinin birleşimi ile mühendislik, çevre ve gelişen teknolojiler için bir webinar düzenliyor. Bu webinarla yeni bölümler, disiplinler arası yaklaşımlar ve planlanan yeni fakülteler, yeni burs ve kariyer olanakları konuşuluyor olacak! Katılmak için buraya tıklayın.

Trinity College E3 kapsamında aynı zamanda Electronic Information Engineering alanındaki master programı için full burs imkanı sağlıyor. Başvurusunu yapmış ve kabul mektubunu almış tüm adayların başvurabileceği bu özel burs ve daha fazlası için IDP’nin uzman danışmanınızla görüşebilirsiniz!

Çok uluslu sektörlere olan bağlantıları, dünyaca ünlü mezunları ve kaliteli eğitimiyle geleceğinizi garanti altına alacak Trinity College Dublin hakkında uzman danışmanlarımızdan daha fazla bilgi almak için form doldurabilir ya da WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz!

Önerilen Makaleler

İrlanda'da Eğitim Dönemleri Ne Zaman Başlar?

İrlanda'da mevcut olan alımlar hakkında her şeyi öğrenin

WhyStudy.gif

Neden yurtdışında eğitim?

Dünyayı görün, yeni kültürlerle tanışın, dünya standartlarında eğitim alın – ve küresel geleceğinize hazırlanın. Yurtdışı eğitiminiz sırasında edineceğiniz kapsamlı uluslararası deneyimin yerini hiçbir şey tutamaz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?