Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Trinity College Dublin’de, 5000 Euro’ya varan burslar

 

Dublin şehir merkezinde harika bir kampüsü bulunan Trinity College Dublin; Engineering, Natural Sciences, Engineering Science ve MPhil programlarında geçerli ve 1.000 Euro’dan başlayıp 5.000 Euro’ya varan burs seçenekleri sunuyor. Son başvuru tarihinin 1 Nisan 2020 olduğu burslara, ilk eğitim yılında olan ve tam zamanlı lisansüstü programlarda eğitim alan öğrenciler başvurabiliyor.

Trinity College Dublin hakkında:

1592 yılında kurulan ve University of Dublin’e bağlı olan Trinity College Dublin, İrlanda’nın en eski ve en iyi üniversitelerinden biri… Trinity College Dublin’in; sanat ve beşeri bilimler, işletme, hukuk, mühendislik, bilim ve sağlık bilimleri fakültelerinde, 17.000 lisans ve yüksek lisans öğrencisi bulunuyor. 120’nin üzerinde ülkeden öğrenci ağırlayan Trinity College Dublin’in ana kampüsünde; yeşil alanlar, modern tesisler ve tarihi binalar yer alıyor.

Trinity College mezunlarının % 94’ü, mezuniyetlerinden sonraki ilk 6 ay içinde kariyer hayatına başlıyor. Trinity College Dublin’in mezunları arasında; Oscar Wilde, Samuel Beckett, E.T.S. Walton, Mary Robinson ve William Campbell gibi isimler var.

Önerilen Makaleler

İrlanda'da Eğitim Sistemi

Seçimlerinizi daraltmanıza ve çalışma planınızı geliştirmenize yardımcı olmak için İrlanda eğitim sistemini tanıyın.

Uluslararası öğrenciler için yaşam ipuçları

Hayaliniz gerçek oldu ama aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta yurt dışı eğitiminizin ilk yılına nasıl dayanacağınız konusunda kaygılı ya da huzursuz hissedebilirsiniz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?