Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

University of Birmingham’ın Dubai Kampüsüne IDP ile başvuran öğrencilere burs imkanı!

Artık uluslararası alanda başarılarını ispatlamış üniversiteler, yurt dışında açtığı kampüslerle eğitim kalite ve standartlarını bu kampüslerle de paylaşıyor! University of Birmingham da bu üniversitelerden bir tanesi. QS Dünya üniversiteleri sıralamalarında 79. Sırada yer alan üniversite, Dubai’deki kampüsüyle uluslararası öğrencilere daha uygun eğitim ücretleriyle kaliteli eğitim imkanı sağlıyor. 

Neden University of Birmingham, Dubai?

Birmingham Üniversitesi, eğitim kalitesini ispatlamış dünyaca tanınan; İngiltere’nin prestijli üniversitelerinin oluşturduğu Russell Group üyesi üniversitelerden bir tanesidir. Dubai’de bulunan kampüsüyle hem ulaşılabilirlik açısından hem de eğitimdeki standartlarını dünyaya ulaştıran Birmingham Üniversitesi’nin Dubai kampüsü, eğitim ücretleri bakımından da oldukça avantaj sağlıyor. 

Özellikle eğitim kalitesine önem veren ancak yıllık eğitim ücretleri açısından daha uygun seçenekler arayan uluslararası öğrenciler bu kampüste eğitim almayı düşünebilirler. 

Eğitim standartları ve şekli aynı olan University of Birmingham’ın Dubai kampüsünde hazırlık olarak adlandırabileceğimiz Pathway programları dahil olmak üzere lisans, yüksek lisans ve profesyonel eğitim programlarıyla birçok alanda eğitim vermektedir. Eğitim ücretleri bölümlere, almak istediğiniz eğitim seviyesine göre değişiklik gösterir ancak ortalama eğitim ücretleri, 80.000 – 120.000 AED olarak değişiklik gösterir.

IDP Education ile başvuru yapmanın avantajları nelerdir?

IDP Education, yurt dışında eğitim başvurularınızın birçok adımında sizlere destek oluyor. Avustralya, İngiltere, Kanada, Amerika, Yeni Zelanda ve İrlanda ülkelerinde anlaşmalı olduğu üniversitelerle sizin ihtiyaçlarınıza en uygun bölümleri, üniversiteleri belirlemenizde uzman danışman kadrosuyla sizlere ücretsiz destek oluyor. Başvurularınızı, kayıt işlemlerinizi ve vize işlemlerini gerçekleştirirken de sizi yalnız bırakmıyor. 

Birçok Russell Group üniversitesiyle anlaşması bulunan IDP ile University of Birmingham’ın Dubai kampüsü için yapılan başvurulara özel burslar sunuyor. 

 

CMS Blog İçi Images.png

IDP ile 2021/2022 yılları için sunduğu burs paketiyle:

  • IDP ile başvuran her öğrencilere her eğitim yılı için %20 garanti burs
  • IDP ile başvuran öğrencilerin akademik başarılarına göre %40’a varan burs 
  • IDP ile başvuru yapmış en yüksek akademik başarıya sahip öğrenciye özel %50 dekanlık burs 

imkanı sunuluyor!

IDP ayrıca Dubai’de konaklama imkanlarınızla ilgili sizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunuyor.

IDP Türkiye ile iletişime geçin! 

IDP Türkiye İstanbul ve Ankara ofislerinde uzman danışman kadrosuyla yurt dışında eğitim alma hedeflerinize ister yüz yüze, ister online olarak destek olabilir! 

IDP uzman danışmanlarıyla görüşmek ve randevu oluşturmak için form doldurabilirsiniz. Ya da IDP Türkiye ile WhatsApp, Online Chat ve Virtual Counselling uygulamaları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin!

 
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
 

Önerilen Makaleler

University of Birmingham Hakkında
1825 yılında kurulmuş üniversite aynı zamanda İngiltere’nin prestijli üniversitelerinin oluşturduğu Russell Group üyesi üniversitelerinden biridir. Mezunları arasında Nobel Ödülüne layık görülen 10 kişi bulunur.

Yurt dışı eğitim ülkeleri

En iyi yurt dışı eğitim ülkeleri. Dünya üzerinde 700’den fazla eğitim kurumuyla partnerlik yapıyoruz

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?