Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

University of Wollongong Australia - Güncel Haberler ve Burslar

Etkileyici doğası, iklimi ve üzerinde yaşayan canlılarıyla kocaman bir kıta ülkesi olan Avustralya, sadece doğasıyla değil aynı zamanda eğitim kalitesiyle de muhteşem bir öğrencilik deneyimi sunuyor. University of Wollongong da THE Dünya Üniversite Sıralamalarında ilk 250 üniversite arasında yer almaktadır. 

Her yıl 6.000’den fazla uluslararası öğrenciyi ağırlayan üniversite; lisans, yüksek lisans ve doktora programları açısından birçok eğitim seçeneği de sunuyor.  Mezun istihdam oranı da oldukça yüksek olan okulun QS Dünya İstihdam Edindirme Sıralamalarında mezun kalitesi için en iyi %1’lik kesim içerisinde yer alacaktır. 

Üniversite İngilizce ve Pathway kurslarıyla birlikte Lisans, Yüksek Lisans ve çeşitli yüksek öğretim dereceleri sunmaktadır. Giriş koşulları her bölüm ve derece için değişiklik gösterebilmektedir. Uluslararası öğrencilerin IELTS gibi uluslararası tanınmış sınavlardan alınan sonuçlarla İngilizce dil yeterlilik seviyesini kanıtlamaları istenilir. 

University of Wollonong’un Uluslararası Öğrencilere Sunduğu Çeşitli Burslar

University Excellence Scholarships

Bu burs, University of Wollongong’un Lisans programlarına başvuran öğrenciler için otomatik olarak değerlendirilen bir burstur. Eğitim ücretinizde %30’a varan bir ücret indirimi sağlamaktadır. Bu burs için ekstra bir başvuru oluşturmanız gerekmez ve Hemşirelik, Tıp, Diyetetik, Rehabilitasyon, Eğitim ve Psikoloji gibi alanlar dışında birçok bölüm için değerlendirilir. Üniversitenin sadece Avustralya kampüsleri için geçerlidir ve yüksek eğitim başarılarına sahip olmanız değerlendirilmeniz için yeterlidir. 

Postgraduate Academic Excellence Scholarships

Bu burs da University of Wollongong master programlarına başvuran öğrenciler için otomatik olarak değerlendirilir. Eğitim ücretlerinde %30’a varan bir ücret indirimi sağlanır. Bu burs için Klinik Psikoloji, Tıp uzmanlığı gibi alanlar dışında birçok bölüm için değerlendirilir. Üniversitenin sadece Avustralya kampüsleri için geçerlidir. 

UOW Sydney Business School bursary

Üniversitenin Sidney’de yer alan İşletme Fakültesi’nin uluslararası öğrencilere sunduğu burstur. Eğitim ücretlerinde %20’lik bir ücret indirimi sağlamaktadır. Bu burs için de ekstra bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Fakültenin ilgili bölümlerine başvuru yaptığınızda otomatik olarak değerlendirilirsiniz. 

Commencing Students Onshore Bursary

Uluslararası öğrenciler, pandemiden dolayı seyahat edemeyen öğrencilerine sunduğu burstur. Bu burs için Avustralya’da University of Wollongong’a yeni başlayacak öğrenciler için ek bir destek sağlayabilmek adına oluşturulmuştur. Avustralya’da okuyacak uluslararası öğrencilerin evlerinden uzakta karşılaşacakları zorlukları ve geleneksel destek bağlantıları sebebiyle tanıtılan bu burs programına ekstra bir başvuru yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Eğitim ücretlerinde %20’lik bir ücret indirimi sağlamaktadır. 

IDP Türkiye size nasıl destek olabilir? 

Avustralya’da eğitim almak istiyorsanız, hem bir Avustralya şirketi olarak hem de birçok üniversite ve kolej hakkında bilgisi bulunan IDP Türkiye, size ücretsiz bir şekilde destek olabilir. Size uygun bölümleri ve programları bulmak için uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ulaşmak için form doldurabilir ya da WhatsApp, Online Chat ve Virtual Counselling gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin!

 
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
 

Önerilen Makaleler

Avustralya’da çift anadal

Aynı akademik yıl içinde bir yerine iki derece alın.

Avustralya’da Doktora Bölümü

Avustralya, en yüksek PhD tamamlama oranına sahip olmanın yanı sıra, uluslararası öğrenciler için birçok burs imkanına sahiptir

Avustralya’da Master

Avustralya’da Master Eğitimi’nin Yararları

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?