Hemen destek alın arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP CD IELTS Google Yorumları

Bakın başkaları IDP’nin düzenlediği CD IELTS sınavları için neler düşünüyor:

 

Ahmet G.

IDP Taksim - İstanbul

Idp ielts bizi bizden daha fazla düşünüyor sorunlarınıza hemen çözüm buluyorlar.


Onat Ö.

IDP Ankara

Oldukça sistemli ve düzgün çalışıyorlar. Ayrıca sizi mağdur etmemek için de ellerinden geleni yapıyorlar.


Volkan Ö.

IDP Taksim - İstanbul

Bugün CDIELTS sınavına girmiş biri olarak, kesinlikle IDP' yi tavsiye ediyorum. Sınav merkezi Taksim meydanına 5 dk. yürüme mesafesinde. Ulaşım gayet kolay. Sınav merkezine erken gelirseniz, binanın girişinde kahve dünyası da mevcut. Sınav merkezi çalışanları gayet yardımsever, diğer şirketteki umursamaz tavrı düşününce şaşırdım doğrusu. Sınava gelecek olursak; speakingle başladı, Examiner güleryüzlü ve harika biriydi. Sizi baskı altına almaya çalışmıyor, hatta rahatlamanız için espri yapıyor ve gülmek serbest )) Bitse de gitsek havası yok yine malum şirketteki gibi.. Sınavın diğer bölümleri klasik IELTS pek değinecek bişey yok. Listening'in kulaklıkla olması avantaj, gerçi çok da gerekli değildi benim için, sınav salonu 6.katta ve resmen kütüphane kadar sessizdi)) Sigara kullanan biri iseniz kimse size dışarı çıkamazın demeyecek, en önemlisi buydu benim için. Malum şirket 1 saat önceden sınav salonuna aldığı halde izin vermemişti çıkmama. Sınav sonucu ne olur bilmem ama, sınav stresi yaşamadan sınavı tamamlamama yardımcı olan tüm Idp çalışanlarına teşekkürler ))


Cagatay E.

IDP Taksim - İstanbul

İstanbul IDP IELTS sınav yeri çok merkezi bir lokasyonda. Taksim Elmadağ'da. Hemen yanında bir Kahve Dünyası var. Sınava giren kişiye refakat eden kişi için çok güzel bir bekleme yeri. Kızım sınava girdi. Sınav ortamından çok memnun kalmış. Bizi karşılayan görevli arkadaşlar kibar, profesyonel ve yardımseverler. Kızımın söylediğine göre, sınav öğretmenleri çok güleryüzlü ve insanı rahatlatan bir yaklaşım içindeymişler. Arka planda konu ile ilgili tüm yazışmalarımıza anında yanıt aldık. Hatta hastalık nedeniyle sınavı bir kez erteleme hakkını kullandık. Her şey son derece sorunsuz halledildi. IDP IELTS İstanbul'a Teşekkür ederiz.


Sibel Y.

IDP Taksim - İstanbul

Ulaşım ve sınav ortamı açısından diğerlerine kıyasla çok çöl daha rahat bir yerdi diyebilirim, odalar ferah çalışanlar saçma sapam bir şey sorulsa bile yardımcı olmaya çalışır durumdaydı. CD sistemiyle girerek en iyi kararı verdiğimi anladım çünkü nerdeyse evde ders çalışıyormuş gibi hissettim çok rahattım ayrıca speaking için görüştüğüm hoca da yine diğerlerine kıyasla sanki sınav değil de sohbet eder havasındaydı gayet Güler yüzlüydü.


Asif D.

IDP Ankara

The highest level of professionalism and keen dedication make IDP Turkey not only the besr possible choice, but also reliable counterpart with outstanding achievements. Personally, I am glad to cooperate with this organization.


Yağmur T.

IDP Taksim - İstanbul

IDP IELTS test center was very comfortable, staff were friendly and helpful, I liked their attitude. While you are a bit stressed before the exam, it is so relaxing to encounter with smiling staff. Thank you so much. Also, if anyone doubts, I definitely suggest taking the computer based IELTS with headphones.


Eren O.

IDP Taksim - İstanbul

Ekibiniz gerçekten imrenilecek hassasiyete sahip ve profesyoneller. Sınav için ilk seferinde başka bir firmayı tercih etmiştim ancak kalan bütün tercihlerim IDP tarafında oldu, görünen o ki tercihim doğru, iyi ki varsınız, iyi ki buradasınız.


Oktay S.

IDP Taksim - İstanbul

Sınav merkezinin şehrin merkezinde olması dolayısıyla ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Sınav tarihinden bir iki gün önce yer tarifi almak üzere telefon ettiğimde görevli arkadaşlar bana çok yardımcı oldular. Sağolsunlar öyle bir adres tarifi yaptılar ki elimle koymuş gibi buldum. Sınav ortamı gayet rahattı. Ben merkezi bir yerde olması dolayısıyla gürültü olabileceğinden endişe etmiştim ama korktuğum olmadı. Yetkililer sınav ortamları konusunda gerekli tedbirleri zaten almışlardı. Merak ettiğim her konuda sınav öncesi ve sonrasında görevliler çok yardımcı oldular. IDP Education & IELTS Testing Sınav Merkezi' ne çok teşekkür ediyorum.


Kemal K.

IDP Ankara

Thanks for your help and interest. Employees were very helpful and kind people. Especially, they give importance to candidates requests. Keep it up!


Mustafa A.

IDP Taksim - İstanbul

Sınav merkezi çok rahat ve çalışanlar çok güleryüzlü. Kahve, çay ve su ikramı mevcut. Ayrıca lavabolar çok temiz. Eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz dolaplar da mevcut. Bir sınav merkezinden ötesi.


Cumhur Özcan K.

IDP Ankara

Friendly, warm and helpful staff. They provided assistance in any subject I wanted to be informed. I attended Cd-Ielts trial on Monday and it was very satisfying. Quality organization.


Ferit A.

IDP Kadıköy - İstanbul

I took Ielts exam at IDP kadikoy test center. Testing venue was very comfortable easy to find. staff was very helpful and friendly.


Kerimcan Z.

IDP Ankara

All Ankara office stuff were polite and helpful. Thank you for your work ethic.


Mert E.

IDP Taksim - İstanbul

Güleryüzlü çalışanları ve Sıcakkanlı examinerları ile hizmet veren bir kurum gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz


Varol A.

IDP Taksim - İstanbul

Görevliler çok nazikti.


Ibrahim Alper K.

IDP Taksim - İstanbul

Ekip çok ilgiliydi ve sorunsuz bir sınavdı.


Fulya E.

IDP Taksim - İstanbul

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Son derece ilgili ve alakalılar.


alen ç.

IDP Taksim - İstanbul

Çalışan arkadaşlar çok iyi insanlar ve hep size yardımcı oluyorlar ve en önemlisi güler yüzlüler


Khaled E.

IDP Taksim - İstanbul

The centre os one of the best i ever been to . Its very clean , organised, stuff are so friendly that would make you feel comfortable before and during ur exam . They take care of very fine details to make it as smooth as possible , they even provide ear plugs for people who need extra concentration . Whenever you send an email they respond directly same day if not same hour . You know you are lucky if you get to meet Sevel Sir such a decent person . Thanks again for all ur noticeable effort to make that place one of the best.


Anıl H.

IDP Taksim - İstanbul

People working here, are really kind and helpful. Thanks for everything.


Gokcen A.

IDP Taksim - İstanbul

Hicbir problem yasamadim, tesekkurler..


Eyup U.

IDP Taksim - İstanbul

Kaliteli ve tecrübeli bir kurum.


Burak A.

IDP Taksim - İstanbul

IDP işini gerçekten profesyonelce yapan bir kurum eğer ki IELTS'e girme gibi bir niyetiniz varsa kesinlikle IDP'yi öneririm.


yusuf a.

IDP Taksim - İstanbul

Türkiyedeki en iyi İelts yapan kurum. Açık ara hem de. Özellikle speaking kısmında hocalar çok pozitif diğer yerlerin aksine. Teşekkürler IDP ??


sezen d.

IDP Taksim - İstanbul

Çalışanlar çok yardımcı. Sınav için beklerken gerilmiyorsunuz hiç. Sınavda kullanılan ekipman da kaliteli. Sınav yeri çok merkezi olduğundan ulaşım rahat.


Cemalettin ö.

IDP Taksim - İstanbul

Profesyonel bir kurum ve oluşabilecek her türlü probleme çözüm odaklı yaklaşan çalışanlara sahip. Her şey için teşekkür ederim. Umarım bir daha girmek zorunda kalmam sınava :) ama girersem yine burayı tercih edeceğim.


Sheikh Mohammad M.

IDP Taksim - İstanbul

I would like to say that the IDP people in Istanbul Center are great because firstly they are very polite and modest in behave and secondly take my issue with great care and responded promptly and finally solved within the time frame.


Diolindo L.

IDP Taksim - İstanbul

The exam center has an adequate environment for the CDIELTS and the staff working there are very helpful and friendly


cristina p.

IDP Taksim - İstanbul

Kağıt üzerindeki Ieltse göre bilgisayardakini kesinlikle öneririm. Merkezdeki herkes güleryüzlü ve anlayışlıydı, çok memnun kaldım.


Sinem Ş.

IDP Taksim - İstanbul

Bütün sınavlarıma IDP de girdim bunun sebebi hizmetlerinden fazlasıyla memnun kalmış olmam. Ayrıca her türlü yardıma açık olmaları ve iletişimin kolaylığı ayrı bir tercih nedenim. CDIELTS uygulamasının başlamış olması harika. Sınav esnasında ve öncesinde sınava yönelik bilgilendirilme amacıyla fazlasıyla yardımcı olunuyor.


Oğulcan T.

IDP Taksim - İstanbul

CDIELTS'e girdim. Sonuçlar birkaç gün içinde hemen geldi. Sınav yerine ulaşım çok rahat. Çalışanlar/sınav gözetmenleri ilgili ve candan.


Yakup M.

IDP Taksim - İstanbul

It was a warm and friendly atmosphere there!


Kübra C.

IDP Taksim - İstanbul

CDIELTS'e girdim. Çalışanlar çok tatlıydı ve yardımseverlerdi. Sınav süreci çok rahattı, kulaklık veriliyor olması büyük avantajdı, koltuklar konforluydu, evde test çözüyor gibiydim adeta. Sonuçlar 5-7 iş günü içinde gelir demelerine rağmen 4 iş günü içinde elime ulaştı. Genel olarak memnun kaldım.


Abdulkadir Y.

IDP Taksim - İstanbul

Son derece profesyonel bir ortamda sorunsuzca IELTS Academic sınavımı tamamladım. Speaking konusunda da endişeli olan arkadaşlar rahat olabilirler. Oldukça güleryüzlü ve anlaşılır hocalar eşliğinde sınav gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sınav bilgisayarlı IELTS olduğu için online olarak 4 gün içerisinde açıklandı ve resmi sonuç belgemde sorunsuz bir şekilde ev adresime gönderildi.


Sümeyra H.

IDP Taksim - İstanbul

Çok güler yüzlü, yardımcı olan bir ekip. Teşekkürler


cem c.

IDP Taksim - İstanbul

Ielts icin dogru yer. Sinava iki kez katildim, ikisinde de gerek organizasyon gerekse degerlendirme konusunda sikinti yasamadim.


Mithat Ç.

IDP Ankara

IDP IELTS ANKARA Ofis çalışanlarına özellikle de Betül Hanıma sorun çözme kolaylık sağlama vb özelliklerden ötürü teşekkür ediyorum.


orhan t.

IDP Ankara

İdp İelts Ankara ofisi çalışanlarına özellikle de Betül Hanıma üstün gayret ve özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.


Pempe T.

IDP Ankara

Idp ielts ankara ofisi çalışanları ve özellikle Betül hanım sorun çözme ve destek olma konusunda çok gayret gösteriyor. Teşekkür ederiz.


Hahs K.

IDP Ankara

Güleryüzlü ve yardımsever çalışanlar. Herkese tavsiye ederim.


Diana Y.

IDP Ankara

Wonderful team, thank you IDP!


Yasmin M.

IDP Ankara

Çalışanlar gayet yardım sever ve güler yüzlü. Sınav ortamı da gayet rahat. Yardımları için teşekkür ederim.


 


 

Bilgisayarlı IELTS

IDP CD IELTS Google Yorumları

CD IELTS'e kayıt olun

Bilgisayarlı IELTS

CD IELTS Sınav Formatı
Bilgisayarlı IELTS Sınav formatı hakkında daha fazla bilgi edinin!
CD IELTS'e Hazırlık

IDP'nin çeşitli çalışma materyalleriyle sınava en iyi şekilde hazırlanın.

CD IELTS SSS
CD IELTS ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Önerilen Makaleler

Yurtdışı eğitim için adım adım kılavuz

50 yıllık deneyimi ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki eğitim kurumlarına başarıyla yerleştirdiği 450.000’den fazla öğrencisi ile IDP iyi bir eşleştirme yapmanın ve sizi başarıya götürecek yolu açmanın ne anlama geldiğini bilir.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin