text.skipToContent text.skipToNavigation
Language:Dil:

IDP’nin “Üniversite Sıralamaları Online Etkinliği”ne Katılın

Ne zaman: 13th Temmuz 2020 , 02:00 PM - 03:00 PM

Nerede: Virtual Seminar

Öne çıkanlar:

Tercih ettiğiniz üniversitelerin listesini kısaltmaya çalışırken kendinizi bir ayrımın içinde mi buluyorsunuz? Üniversite sıralama sistemini anlamak, daha bilinçli karar vermenizde yardımcı olabilir. Ancak, birçok sıralama sistemi ve her birinin kendine özgü sıralama faktörleri ve metotları bulunuyor!

Global sıralama sisteminin gizemini ve üniversitenizi nasıl güvenle seçebileceğinizi öğretecek Complete University Guide (CUG) Genel Yayın Yönetmeni Cicely Oliver ile gerçekleşecek bu özel etkinlikte bizlere katılın!

CUG uzmanı hakkında:

  • Complete University Guide (CUG), üniversite araştırmanız için ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri veren bağımsız, anlaşılması kolay üniversite tabloları ve sıralamaları sağlar.
  • Bayan Oliver, 2007’deki online kuruluşundan beri, içerik ve içerik ekibiyle ilgilenen CUG’un bir parçasıdır. Dijitale taşınmadan öncesindeki geçmiş referansı 15 yıllık yayıncılık hayatına dayanır.
  • Oliver’ın genel amacı, öğrencilerin üniversite yolculuklarında onlar için en iyi üniversite ve bölümü bulmalarına yardımcı olacak yararlı ve açık bir içerik oluşturmaktır.

Bayan Oliver ile tüm sorularınızı yanıtlayacak bu online etkinliğimize katılın.

Bize nasıl katılacaksınız:

Online etkinliğimize kayıt oluşturun. Kaydınız tamamlandıktan sonra, Zoom linki ve etkinlik detaylarını içeren bir konfirmasyon e-maili alacaksınız.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin