Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IELTS Hazırlık Materyalleri - Ücretsiz Deneme Eğitimi, Workshoplar ve Hazırlık

IDP ile IELTS'e daha iyi hazırlanın

IDP, sunduğu çok çeşitli çalışma materyalleriyle IELTS sınavına hazırlanmanıza yardımcı olur.

Bir İngilizce sınavına hazırlanmak meşakkatli ya da pahalı olmak zorunda değil. İşte bu sebeple, IELTS size başka herhangi bir sınav sağlayıcının sunabileceğinden çok daha fazla çeşitlilikte, resmi destek materyaline ulaşma olanağı verir. Resmi IDP IELTS destek materyallerine bir göz atın...

IELTS Assist (Reading - Writing - Speaking)

IDP IELTS sizi IELTS uzmanlarıyla buluşturuyor. Assist hizmetimizle kendinizi ve IELTS puanınızı geliştirmek için uzman ve size özel tavsiyeler ve raporlar alabilrisiniz.

Countdown to IELTS Webinar

IDP'ye özel 3 saatlik online IELTS dersine katılabilir, sınava özel ipuçları ve stratejiler öğrenebilirsiniz. Ücretsiz webinarlar size gerçek bir IELTS uzmanı ile gerçek zamanlı etkileşim kurabilirsiniz. 

IELTS Masterclass

Ücretsiz IELTS Masterclass, yüksek puan almayı hedefleyen kişilere yönelik, iki saatlik bir eğitim atölyesidir. Size, IELTS'de en yüksek puan barajına ulaşmanıza yardımcı olacak ileri düzeyde tavsiyeler vererek ustalık kazandırır. Ayrıca katılan herkese özel çalışma kitabı da hediye edilir.

IELTS Masterclass Webinar

IELTS Masterclass'a katılamıyor musunuz? O zaman bu hizmeti biz sizin ayağınıza getirelim. Masterclass eğitimin aynısını online ortamda interaktif olarak deneyimleyin.

Ücretsiz IELTS deneme sınavları

IELTS'e IDP'nin online sunduğu ücretsiz IELTS sınavlarıyla hazıranın. Cevaplarınızı örnek cevaplarla karşılaştırın, doğru yanıtlarınızın oranını öğrenin.

IELTS Advantage

IELTS uzmanı Don Oliver tarafından hazırlanmış bu 40 dakikalık IELTS ipuçlarını hemen izleyin.

Ask the IDP IELTS Expert Canlı Yayınları

Ayda iki kez bir saatlik global olarak yayınlanan bu eğitici yayınlar, uzmanlara IELTS'le ilgili herşeyi online sormanızı sağlıyor.

IELTS İpuçları Videoları

IDP IELTS tarafından hazırlanan IELTS'le ilgili tüm ipuçlarına global YouTube sayfamızdan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

IDP IELTS Facebook sayfası

IDP Education ekibi olarak, sınav sırasında elinizden gelenin en iyisini yapmanızı istiyoruz. Bunun için, Facebook sayfamızda sınavlarla ilgili en güncel bilgi ve tavsiyeleri sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca ayda bir kez de Türkçe olarak canlı yayınlarımızda sorularınız cevaplayıp size sınavla ilgili tavsiyeler veriyoruz.

Facebook sayfamızda sınav formatı ile ilgili bilgiler bulabilir, dünyanın her yerinde IELTS'ye hazırlanan öğrencilerle iletişime geçebilirsiniz. Hemen Facebook sayfamızı takip edin.

IELTS' e hazılık ile ilgili daha fazla bilgi için IDP IELTS sayfamızı ziyaret edin.

Önerilen Makaleler

IELTS'e hemen kaydolun

IDP ile IELTS'e girmenin ayrıcalıklarından faydalanmak için, IELTS'e şimdi kaydolun.

IELTS'e neden IDP ile girmelisiniz?

IDP Türkiye, IELTS sınavının ortağı olarak sınavı size yakın lokasyondaki yüksek kaliteli sınav merkezlerinde gerçekleştirir. İşte, "IELTS sınavı için neden IDP’yi tercih etmelisiniz?" sorusunun yedi maddede yanıtına hemen göz atalım.

IELTS Hakkında Sık Sorulan Sorular

IELTS ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?