Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Scape’de Öğrenci Yaşamı Hakkında

Scape basit bir fikirden doğdu: bir öğrenci olmak kaliteden ödün vermek anlamına gelmez. On yılı aşkın bir süredir, Scape İngiltere ve Avustralya'daki binaları ile dünyanın en akıllıca tasarlanmış öğrenci yurtları üretmektedir. Scape Avustralya 2013 yılında kurulmuştur ve Melbourne, Sydney ve Brisbane'deki öğrenci merkezlerinin ortasındaki pırıl pırıl binaları ile öğrencilerin yaşayıp çalışması için ilham verici bir yerdir. Bir öğrenci  yurdunun  rahat bir yataktan daha fazlası olması gerektiğini düşünüyoruz. Yurdun öğrencileri tamamen  onların ihtiyaçları için tasarlanmış odalar ve binalarda barındırması gerekir ve biz öğrencilerimizin diğer öğrenci barınaklarından daha güvenli, sakin ve kendi evindeymiş gibi hissetmeleri için gereken her şeye sahip olduğundan emin olmak için çalışıyoruz. Ayrıca, öğrencilerin pırıl pırıl  zihinlerinin yeni şehirler, yeni kültürler, yeni fikirler ve yeni olanaklarla tanışarak şekillenmesine yardımcı olan bir ortamda yaşamaları gerektiğine inanıyoruz. Hem de her gün.

Binalarımızın her ayrıntısı öğrenciler düşünülerek tasarlanmıştır. Öğrencilerin her gece iyi bir uyku çekebilmelerine yardımcı olmak için daha akıllı, daha parlak, daha iyi odalar, öğrencilerin tüm çalışma malzemelerini barındırmaları için ferah masalar, doyurucu yemekler yapmak için her stüdyo ve ortak dairede mutfaklar ve sabahları iyi bir başlangıç için özel bitişik banyolar sağlıyoruz. Ayrıca, öğrencilerin özel stüdyolardan ortak bir dairedeki özel bir odaya kadar, binalarımızın arasından seçim yapabilecekleri bir dizi daire tipimiz de mevcuttur ve herkes için bir seçenek vardır. Binalarımız ayrıca, öğrencilerin ter dökerek mola vermeleri için 7 gün/24 saat açık tam donanımlı spor salonlarından, uzun ve yoğun geceler için büyük ortak kullanım mutfakları ve sinema alanları ve üniversite çalışmalarını halletmek için çok sayıda özel ve grup çalışma alanlarına kadar bir dizi sosyal ortak alan da sunmaktadır.

Scape'te, benzeri olmayan bir öğrenci yaşam tarzı yarattık. Öğrencilerimize, her bir binamızda bir özel yaşam tarzı deneyimi yöneticisi tarafından özenle seçilmiş, onları komşuları ve yeni şehirleriyle sosyal olarak bağlamaya odaklanan etkinlikler, egzersiz sınıfları ve farkındalık atölyeleri ile zihinsel ve fiziksel sağlığı önceliklendiren ve öğrencilerimizi yeni ağlara bağlayan ve üniversite sonrası yaşam için kapılar açan kuruluşlarla ortaklıklar ile dolu bir etkinlikler programı sağlıyoruz. Bizim önceliğimiz, Scape'te bizimle kalırken, sakinlerimizin hayatlarının en iyi işlerini yapabilecek donanıma sahip olmalarını sağlamaktır.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?