Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP ile Flywire Kullanın

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca öğrencinin güven duyduğu Flywire, eğitim ödemenizi yapmak için en güvenli, en kullanışlı yöntemdir.

Flywire, 2009'dan bu yana öğrenciler ve eğitim kuruluşları için karmaşık ödeme sorunlarını çözmektedir. Günümüzde dünya çapındaki ödeme deneyimini geliştirmek için milyonlarca öğrencinin 2.000'i aşkın kuruluşla bağlantı kurmasını sağlayarak sınırları kaldırmaya devam ediyoruz.

Güvenli ödeme sağlayıcısı

Kuruluşunuz, harç ve ücretlerin ödenmesi için güvenli, kullanışlı bir yöntem sunmak üzere Flywire ile iş birliği yaptı. Güçlü küresel platformumuza dünya genelindeki kuruluşlar ve ödeme yapan kişiler tarafından güvenilmektedir.

Beklenmedik ücretler yok

Beklenmedik banka ücretleri, ödemeniz kuruluşunuza ulaştığında bakiyenizin eksik kalmasına neden olabilir. Flywire, harcınızın her seferinde eksiksiz şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Ülkenizin para birimiyle ödeme yapın

Yerel, aşina olduğunuz ödeme yöntemleri arasından seçim yapın ve kendi yerel para biriminizde avantajlı döviz kurlarından faydalanın. En iyi fiyatları ve ödeme seçeneklerini sunmaya kendini adayan Flywire, ödemenizi banka havalesiyle gönderdiğinizde En İyi Fiyat Garantisi sunar. Flywire ile bir rezervasyon yaptıktan sonra iki saatlik bir zaman çerçevesi içinde daha iyi bir banka ücreti bulursanız, ücretimizi bununla eşit hâle getiririz.

Gerçek zamanlı ödeme takibi

Ödemenizin durumuna ilişkin e-posta ve mesajla güncellemeler alın veya ödemenizi çevrim içi olarak kolayca takip etmek için bir Flywire hesabı oluşturun. Kuruluşunuz da başlangıcından ulaştırılmasına kadar gerçek zamanlı olarak ödemenizi takip edebilir.

7x24 müşteri desteği

Ödeme işlemini yaparken yardım almak için gece gündüz birden çok dil bilen müşteri desteği uzmanlarına erişin.

Flywire
S.S.S.

Eğitim ödemeleri kolaylaştı

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca öğrencinin güven duyduğu Flywire, eğitim ödemenizi yapmak için en güvenli, en kullanışlı yöntemdir.

  • En İyi Fiyat Garantisi*
  • Güvenli ödeme sağlayıcısı.
  • Ülkenizin para birimiyle ödeme yapın.
  • Beklenmedik ücretler yok.
  • Gerçek zamanlı ödeme takibi.
  • 7x24 müşteri desteği.

*Yalnızca Yerel Banka aktarımında

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?