Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Uluslararası Öğrenciler İçin Kolay Para Transferi

Para transferi, çoğu uluslararası öğrenci için bir gerekliliktir. Ama çok fazla seçenek olması kafa karıştırıcı olabilir. Döviz kurlarının yüksek olduğu banka havaleleri konusunda endişelenmek ya da kredi kartıyla ödeme yapmak istemiyorsanız çözüm bizde.

Neden ihtiyacım var?

Para transferleri eğitim ücreti, yaşam ve konaklama gibi masrafları güvenli bir şekilde ödemenin hızlı ve kolay bir yoludur. Ayrıca, seyahat ve eğlence gibi tüm eğlenceli şeyler için de kullanabilirsiniz. 

Eğitim masraflarınız için, ülkenizden gelen paralar, yerel para birimi cinsinden ödenebilir ve üniversiteniz ya da konaklama sağlayıcınız gibi alıcılara gideceğiniz ülkenin para birimi cinsinden aktarılabilir. 

Bazı ülkeler için yaşam masraflarınız, ülkenizin para biriminden direkt olarak banka hesabınıza transfer edilebilir. Bu şekilde, yakınınızdaki ATM’lerden paranızı çekebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Para transfer işlemlerinizi kolaylaştırmak için Cohort Go, Flywire & Western Union ile işbirliği yaptık. Online olarak bunu yapmak oldukça hızlı ve kolay. IDP danışmanınız para transferinizi nasıl yapabileceğiniz konusunda da size rehberlik edebilir.

Lütfen Hedef Ülkenizi seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?