Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP ile Western Union Para Transferini Kullanın

Eğitiminizi yurt dışında sürdürmek üzere uluslararası öğrenci olarak kabul edildiğiniz için tebrikler! Bu heyecan verici deneyime başlamadan önce düşünmeniz gereken pek çok şey var, ancak ücretlerinizi nasıl ödeyeceğiniz konusunda endişelenmek bunlardan biri olmamalı. İşte bu nedenle okulunuz, ücretlerinizi ödemeniz için hızlı, kolay ve uygun maliyetli bir yol sunmak amacıyla WU® GlobalPay for Students* ile iş birliği yaptı

WU® GlobalPay for Students, en iyi eğitim kurumlarının ve dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin güvendiği bir sistemdir; okul ödemelerinizi yapmanızı kolaylaştırır.

Bir sonraki ödemenizde WU® GlobalPay for Students’i tercih etmeniz için 6 neden:

 1. Dünya çapında 170 yıllık para aktarma geçmişimiz ve küresel ödeme ağımız sayesinde okulunuzun güvendiği bir hizmet sağlayıcıyız.
 2. Okul ücreti, konaklama ve diğer hizmetler de dâhil olmak üzere çeşitli kalemler için ödeme yapabilirsiniz.
 3. Nasıl ödeme yapmak istediğinizi seçin. AliPay, UnionPay, ChinaPay ve ICICI Bank gibi kendi ülkenizde bildiğiniz ve güvendiğiniz birçok yerel ödeme seçeneğini kullanarak ödemenizi online, banka havalesi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. 
 4. Döviz kurlarının dalgalanması konusunda endişelenmeyin: 100’e yakın para birimi arasından seçim yapın, biz de döviz kurunu sabitleyelim. Bu, ödenmesi gereken tutarın tamamının okulunuza aktarılmasını sağlar.
 5. Ödemeleriniz konusunda artık içiniz rahat: Ödemenizin aktarım aşamalarını tamamen şeffaf bir şekilde her adımda takip edebilirsiniz.
 6. Destek: Dilediğiniz zaman telefon, e-posta veya web sitesi aracılığıyla küresel öğrenci hizmetlerimize ulaşabilirsiniz; sizler için buradayız! 

* Western Union, öğrenci olarak ödeme yapanlar için ödeme hizmeti sağlayıcısı olarak değil, eğitim kurumu müşterileri adına ödeme kabul eder ve döviz hizmetleri sunar.

 

 

Western Union
S.S.S.

Yurt Dışında Öğrenim Gören Öğrenciler için Ödeme Yapmanın Hızlı ve Kolay Yolu

WU® GlobalPay for Students* ile eğitim, konaklama veya sigorta ücretlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde ödeyin.

Avustralya, Kanada, ABD, Birleşik Krallık ve Yeni Zelanda’daki eğitim kurumlarının ve dünya genelindeki öğrencilerin güvendiği sistemdir; kendi para biriminizde ödeme yapmanızı mümkün kılar.

Neden GlobalPay for Students hizmetini kullanmalısınız?

 • Banka havalesi, kredi kartı veya yerel e-cüzdanlar aracılığıyla online ödeme yapabilirsiniz. AliPay, UnionPay, GeoSwift ve ICICI Bank gibi kendi ülkenizden bildiğiniz ve güvendiğiniz ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
 • Öğrenci ücretlerini ve konaklama masraflarını kendi para biriminizde ödeyebilirsiniz. Çeşitli para birimleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 • SMS veya e-posta aracılığıyla durum güncellemeleri sayesinde ödemenizi her adımda takip edebilirsiniz; böylelikle içiniz rahat eder.
 • Rekabetçi şekilde fiyatlandırılmış sabitlenmiş döviz kurları.
 • Vize ve kayıt süreçlerini hızlandırmak için ödemeler hızlı bir şekilde gönderilir.
* Western Union, öğrenci olarak ödeme yapanlar için ödeme hizmeti sağlayıcısı olarak değil, eğitim kurumu müşterileri adına ödeme kabul eder ve döviz hizmetleri sunar.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?