Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Amerika için nib Sağlık Sigortası

nib Group, güvenilir bir uluslararası sağlık ortağıdır ve uygun fiyatlı sağlık hizmetlerine ve bilgisine daha fazla erişilebilirlik yoluyla üyelerimizi daha iyi kararlar alma ve sağlık sonuçlarını iyileştirme konusunda güçlendirir.

nib, Avustralya ve Yeni Zelanda’da yaşayan 1.6 milyon kişiye ve 190.000’den fazla uluslararası öğrenci ve çalışanlara sağlık sigortası sağlıyor.

Buna ek olarak nib, seyahat edenlere dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar finansal koruma ve güvenlik sağlayan Avustralya’nın üçüncü büyük seyahat sigortası distribütörüdür.

Sizin için doğru ABD Sağlık Sigortasını seçin

Tebrikler! Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak ve okumak için harika bir karar verdiniz. Bir sonraki adım, vardığınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yeterli sağlık sigortasına sahip olmanızı sağlamaktır. IDP, seçim yapmanıza yardımcı olmak için buradalar.

ABD'deyken neden Sağlık Sigortasına ihtiyacınız var? 

Sağlık sistemleri tüm dünyada farklıdır. ABD'deki sağlık sistemi çoğunlukla özel olarak finanse edilmektedir. Bu, sağlık sigortanızın olması veya ABD'de ikamet eden ya da ziyaretçi olmanız fark etmeksizin sağlık masraflarının bireyin sorumluluğunda olduğu anlamına gelir.

ABD'de büyük bir kaza veya hastalık için sağlık masraflarının çok pahalı olabileceği iyi belgelenmiştir. Bu yüksek maliyetler nedeniyle çoğu Amerikalı, tıbbi maliyetlerini önemli ölçüde azaltmak için sağlık sigortası satın alır.

Aynı zamanda uluslararası öğrencilerin uygun sağlık sigortası kapsamına sahip olmaları da bir gerekliliktir. Ek olarak, ABD'ye indiğiniz andan itibaren güvende olduğunuzu bilerek içiniz rahat olacak.

IDP Danışmanınızdan bugün başvuruda size yardımcı olmasını isteyin. Tamamlandığında, yolculuğunuz için en iyi kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz. Ve listenizdeki bir sonraki işe geçebilirsiniz!

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?