Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Kanada Dil Okulları

Kanada, bilgisayar ve bilişim teknolojilerinde uluslararası bir lider olmasının yanı sıra, telekomünikasyon, ulaşım, mühendislik ve doğal kaynaklar gibi sektörlerde de dünyada ilk sıraya sahiptir. Canlı şehirleri ve güçlü ekonomisi ile ülkenin yüksek yaşam standardı, güvenli ve güzel ortamı Kanada’da eğitim için öğrencileri cezbetmektedir.

Neden Kanada?

Kanada'nın öğrenciler arasında popülaritesinin arkasındaki önemli nedenlerden biri, uygun fiyatlı kaliteli eğitimidir. Farklı kültürler arasında dil öğrenmek ya da İngilizce becerisini geliştirmek isteyenler için de dil okulu ararken ilk sıralarda gelen ülkelerdendir.

Kanada’da bir dil okuluna gitmek için şart aranmaz. Ülkenin konumu, vize almak ve dil becerinizi en iyi şekilde geliştirebilmek göz önüne alındığında alacağınız eğitimin süresi minimum 4 hafta olmalıdır. 32 hafta ve üzeri dil okulu eğitimlerinde fiyatlar 220 Kanada Doları’ndan başlamaktadır.

Kanada’da dil okulları ülkenin her bölgesine dağılmış olsa da Toronto ve Vancouver öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerdir. Gideceğiniz şehirdeki sosyal hayatı, toplu taşıma olanaklarını ve yaşam giderlerini incelemeniz, orada bulunduğunuz süre boyunca bütçenizi hesaplayabilmeniz açısından kolaylık sağlayacaktır. Farklı kültürlerle bir arada bulunarak dil becerinizi özgürce geliştirebilirsiniz. 

IDP hangi servisleri sunuyor?

IDP öğrencileri, yurt dışına gitmeden önce ve gittikten sonraki tüm süreçlerle ilgili olarak destek almaya devam eder. IDP’nin tecrübeli danışman ekibiyle bütçenize ve eğitiminize en uygun dil okulunu bulmak için ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda okul kayıt, konaklama ve vize işlemlerinizde de ücretsiz olarak destek sağlıyoruz. Eğitiminiz için Amerika’ya gittikten sonra da IDP ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

İster İstanbul ve Ankara’daki ofislerimizi ziyaret ederek, isterseniz danışmanlarımızla online görüşerek hayallerinize giden yolda hemen ücretsiz destek almaya başlayabilirsiniz!

Detaylı bilgi için bilgi istek formu doldurabilir veya IDP ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

dil-okulu-sec-tea.jpg

Dil Okullarının Ücretlerini Keşfedin

Avustralya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika ve İrlanda'da yer alan dil okullarının ücretlerini keşfedin!

Neden Kanada’da Eğitim?

Ekonomik eğitim ücretleri, nitelikli kurumları, eğitim sonrası çalışma imkanları, göçmenlik opsiyonları ve sıcakkanlı insanları ile Kanada’nın uluslararası öğrenciler için hızla, önde gelen destinasyonlardan biri haline gelmesi hiç de şaşırtıcı olmasa gerek.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?