Hemen destek alın arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation
video Bg

Discover English

Australia
Genel Bakış

Genel Bakış

Discover English, Avustralya'nın güneydoğusunda, Melborn şehrinde yer alan ve İngilizce konusunda uzman bir yüksekokul. 2010 yılında kurulan kurum, hem genel hem de İş İngilizcesi ve Akademik Amaçlı İngilizce gibi ihtiyaca yönelik programlara sahip. Yüksekokul ayrıca sınavlara hazırlık kursları ve akşam dersleri gibi seçenekler de sunuyor.

English Australia'nın tam kapsamlı üyelerinden olan kurumun sunduğu tüm dersler NEAS akreditasyonuna ve kalite onayına sahip. Discover English 2017 yılında Cambridge English Assessment tarafından En İyi Yeni Sınav Merkezi seçildi.

Yüksekokul Melborn, Sidney, Perth ve Brisbane'de kampüsleri olan ve 18'i de ayrı ayrı lisanslı yüksekokulun oluşturduğu Academies Australasia grubunun da bir üyesi.

Discover English kampüsü, Melborn'un hareketli ticaret merkezinde, modern, beş katlı bir binadan oluşuyor. Bina, akademik ihtiyaçlara cevap vermek için tamamen yeniden modellenmiş olup öğrencilere rahat bir sosyal alan yaratmak adına butik bir mimariyle tasarlandı. Kampüste ayrıca tam donanımlı bir kütühane ve bina çapında erişilebilen ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, bir dinlenme ve mutfak alanı gibi modern hizmetler de bulunuyor.

Discover English öğrencilerine destek sağlamaya ve onların refahına büyük önem verdiğinden, oldukça kapsamlı refah hizmetleri sunuyor. Öğrenciler, İngilizce öğretmenleriyle bire bir çalışma imkanı buldukları haftalık, bir saat süreli ücretsiz İstihdam Kulübü oturumları ile özgeçmiş ve önyazı hazırlamanın yanında mülakat tekniklerini de geliştirebiliyor.

Hali hazırda altı kıtada 50'den fazla ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan kurum, Avustralya'da öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yüksekokul uluslararası öğrencilere sağladığı destekle ünlü olup 2018 yılında Victorian Uluslararası Eğitim Ödüllerinde Uluslararası Öğrenci Deneyimi kategorisinde finale kalmış bulunuor.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Yüz yüze eğitim

Discover English, Victoria eyaleti çapında Covid-19 kısıtlamalarının kaldırılmış olması sonrasında kampüsünün kapılarını yüz yüze eğitim için yeninden açtığını mutlulukla duyurdu.

Artık öğrenciler kaliteli online ve uzaktan öğretim seçeneklerinin yanında yüz yüze eğitim seçeneğinden faydalanabilecek ve Covid-19 açısından güvenli derslik ortamlarında da üstün eğitim kalitesinden faydalanmaya devam edebilecek.

Uluslararası Öğrenci Merkezi – The Couch

Melbourne şehrinde oldukça saygın ve köklü bir uluslararası öğrenci merkezinin kapıları yeniden açılıyor. The Couch, uluslararası öğrencilere Melborn şehri yönetimi ve Kurtuluş Ordusu işbirliğiyle destek sağlayan bir merkez. Merkez, bölge sakinleriyle kaynaşmak, eğlenceli etkinlik ve aktivitelere katılmak, yeni arkadaşlar edinmek ve gönüllü olarak görev almak için müthiş bir ortam sunuyor. Uluslararası öğrenciler The Couch'a ücretsiz olarak üye olabiliyor ve merkezi ziyaretleri sırasında ücretsiz olarak yemek yiyebiliyor.

Show more +Show less -
Öğretim Kalitesi

Öğretim Kalitesi

Discover English, farklı seviye ve becerilere sahip öğrencilerin kısa sürede ve başarıyla İngilizce öğrenmelerine yönelik faaliyet gösteren, mükemmel eğitim kalitesine sahip bir İngilizce dil eğitim kurumu. Okulun öğretim kadrosu, sanatçılardan yazarlara, oyunculara, akademisyenlere, sporculara, müzisyenlere ve dil alanında çalışan profesyonellere kadar birçok farklı alandan bireyleri barındırıyor.

Farklı alanlardan gelen bu kişileri, dil öğretimine duydukları tutku ve öğretim konusundaki uzmanlıkları bir araya getiriyor. Eğitmenlerin çoğu yurt dışında yaşamış ve sıklıkla seyahat etmiş olduğundan, öğrencilerin yaşayacağı deneyimi oldukça iyi anlıyor ve her an onlara destek olmak için hazır bulunuyor.

Discover English'te öncelik her zaman öğrenciler. Okul, kapsamlı akademik destek hizmetlerine ek olarak her öğrencinin dil eğitimleri sırasında mümkün olan en fazla ilerlemeyi kaydedebilmeleri için farklı ek hizmetler de sunuyor. Açık kapı ilkesine sahip olan Akademik Birim, öğrencileri ihtiyaç duydukları her zaman derslerle veya geleceklerine dair hedefleriyle ilgili görüşmeye teşvik ediyor.

Eğitim kadrosunun çok farklı altyapılara sahip eğitmenlerden oluşması sayesinde öğrenciler her koşulda onların ihtiyaçlarını anlayabilecek bir eğitmene danışabiliyor.

Show more +Show less -
Departman Yapısı

Departman Yapısı

Discover English, İngilizce dil eğitimi konusunda uzman bir eğitim kurumu olup akademik çerçevesi farklı ihtiyaç ve hedefleri olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak çizilmiş, geniş bir program yelpazesi sunuyor.

Okulun sunduğu etkileyici İngilizce program yelpazesinde öne çıkan bazı programlar:

 • Genel İngilizce
 • Akademik Amaçlı İngilizce
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları
 • IELTS Hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • İngilizce Excel

Okul, aralarında işe yerleşim ve belirli bir alanda desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için tek oturumluk ek dersler gibi çalışma paketleri ve destek hizmetleri de sunuyor.

Dersler ve eğitim programlarının sabah ya da akşamüzeri saatlerinde olması, öğrencilere esneklik ve keyifli bir öğrenim deneyimi sağlıyor.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Discover English, farklı beceri, eğitim geçmişi ve gelecek hedefine sahip öğrencilere onlar için doğru eğitim programını sunma hedefiyle yola çıkıyor. Buna yönelik olarak, her seviyeden öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan kurs ve programlar düzenli olarak öğrenci kabul ediyor.

Discover English'te kabul koşulları programlara göre değişiklik gösteriyor. Öğrenci adaylarının herhangi bir programa başvurmadan önce okulun web sitesini ziyaret ederek seçtikleri programın kabul koşullarını incelemeleri tavsiye olunuyor.

Programların giriş koşulları ağırlıklı olarak İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma dil becerileriyle ilgili olup öğrencilerin mevcut seviyelerini IELTS ya da dengi bir sertifika kurumundan alınan belgeyle kanıtlamaları gerekiyor.

Show more +Show less -
Burslar ve Finansman

Burslar ve Finansman

Discover English, tüm dünyadaki öğrencilere İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmaları için uygun fiyatlı ve kaliteli bir yol sunmaya kendini adamıştır. Öğrenciler, kurumun kurumun sunduğu farklı öğretim süreleri ve ücretlerine sahip programlar arasından finansal ve yaşam tarzı bakımından kendileri için en uygun olanı seçebiliyor.

Discover English, herhangi bir doğrudan burs imkanı sunmuyor olmakla beraber, ihtiyaç duyan öğrencileri farklı finansman seçeneklerini keşfetmeye teşvik ediyor. Eğitim için mali destek çeşitli kaynaklardan alınabilir ve kişisel tasarrufları, aileden mali desteği veya bir işten elde edilen kazancı içerebilir.

Discover English ve destek hizmetleri ekipleri, eğitimlerini finanse etmekle ilgili soruları veya endişeleri olan öğrencilere tavsiye ve destek sağlamak için her zaman hazırdır.

Show more +Show less -
Mezun sonuçları

Mezun sonuçları

Discover English, öğrencileri akademik, profesyonel veya kişisel hedeflerine ulaşmaları için güçlendiren bir İngilizce dil eğitimi sağlamaya kendini adamış bulunuyor. Sonuç olarak, okul, tüm kurslarının ve ek desteğinin mezunları için somut ve güçlü sonuçlara yol açmasını sağlamak için çok çalışıyor.

Discover English'in Pathway Programı, öğrencilere okuldaki kurslarını tamamladıktan sonra daha ileri çalışmalar için prestijli üniversitelere ve yüksekokullara erişim fırsatı sunuyor. Öğrenciler bu fırsatlardan genellikle Discover English'in Akademik İngilizce kursları, IELTS için hazırlık ve Cambridge sınavına hazırlık yoluyla faydalanıyor. Bir Avustralya üniversitesinde veya yüksekokulunda öğrenim görmek isteyen öğrenciler, seçtikleri programa kabul edilmek için gerekli İngilizce becerilerini edinmelerinde Discover English'in yakınen desteğini görebiliyor. Okul, öğrencilerin bu harika fırsatları elde etmelerine yardımcı olmak için Avustralya'daki yükseköğretim kurumlarıyla yakın çalışma ortaklıkları kurmuş bulunuyor.

Discover English'teki öğrenciler aynı zamanda Öğrenci Temsilcileri olabiliyor bilgi ve deneyimlerini yeni gelen öğrencileri desteklemek ve etkinlikler düzenlemek için kullanabiliyor. Bu program, benzersiz bir deneyim kazanmak ve profesyonel beceriler geliştirmek için harika bir fırsat ve öğrencilerin Avustralya'daki işgücüne katılma veya kendi ülkelerinde kariyer yapma konusunda hazırlarının harika bir yolu olarak öne çıkıyor.

Show more +Show less -

Australia: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
At Discover English
Discover English Extra classes
At Discover English
Discover English - The First Day
At Discover English
At Discover English
Discover Our Facilities
At Discover English
At Discover English
At Discover English
At Discover English
At Discover English
At Discover English
MapDefaultImage

Ortalama toplam maliyet$2470

 • $1040
  Konutlar
 • $897
  Yemek
 • $138
  Günlük Yaşam
 • $395
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin