Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation
video Bg

Edith Cowan College

Australia
video Bg

Edith Cowan College

Australia
Genel Bakış

Genel Bakış

Edith Cowan College (ECC), Batı Avustralya’nın Perth şehrinde bulunur. Sadece 8 ay kadar kısa bir sürede tamamlanabilen ve ECU’da ilgili bir lisans derecesinin birinci yılına eşdeğer olan hızlandırılmış diploma seçenekleri sunar. Öğrenciler, Otel Yönetimi’nden Fen’e kadar çeşitli konu alanlarını tercih edebilir ardından ECC programlarının yürütülmekte olduğu Edith Cowan University bünyesine geçiş yapabilirler.

ECC’de öğrenim gören öğrencilerin Edith Cowan University -Batı Avustralya’daki ikinci en büyük üniversite- bünyesindeki pek çok tesise erişimi bulunur. Bunlar arasında modern bilgisayar laboratuvarları, multimedya hizmetleri, yemekhaneler, bar ve spor merkezi bulunur.

Hem Avustralya genelinden hem de diğer ülkelerden yaklaşık 700 öğrenci ECC’de öğrenim görmek için başvuru yapmaktadır. Öğrenciler bu kurumda sınıf mevcutlarının sınırlı olması dolayısıyla yüksek öğrenci-öğretmen etkileşiminin avantajını yaşar – bu sayede her birey maksimum destek ve yönlendirme alabilir. Kurum aynı zamanda esnek başlangıç tarihlerine sahiptir – Öğrenciler programlarına Şubat, Haziran ya da Ekim aylarında başlayabilirler.

ECC’de öğrenciler öğrenimleri süresince ders dışı etkinliklere katılmaya teşvik edilir – bu onlara yeni bireylerle tanışma ve bir yandan mevcut yetenek ve ilgilerini geliştirirken bir yandan yeni beceriler edinme imkânı sunar (Örneğin: spor takımlarına ve kulüpler ve topluluklar tarafından düzenlenen etkinliklere katılma).

ECC, bazı öğrencilerin yeni bir kurumda eğitime başlamakta zorluk çekeceklerinin bilincindedir dolayısıyla zorluk yaşayan öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar. Aynı zamanda, öğrencilerin alışmalarına yardımcı olmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Oryantasyon programı aracılığıyla gelen öğrencilere programlarının başında destek imkânı sunulur.

Show more +Show less -
Genel Bakış

Genel Bakış

Edith Cowan College (ECC), Edith Cowan University lisans ve lisansüstü programlarına yüksek kaliteli ve etkili bir geçiş imkânı sağlamada uzman olan, lise sonrası eğitim veren Avustralyalı bir kurumdur. Kurumun heyecan verici hızlı diploma programları, üniversite müfredatına dayalı tasarlanmakta olup programı başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilere ECU'da bir lisans programının birinci yılına eşdeğer bir yeterlilik sağlayacaktır. Sonuç olarak ECC, Avustralya'daki öncü üniversitelerden birine yönelik yolculuklarında hızlı ilerlemeleri için öğrencileri geliştirmenin en iyi yoludur.

ECC, sınıf ortamındaki bireyselleştirilmiş ve yakın bağlantılı öğretim tarzı ile bilinmekte olup bu, öğrencilerin kendilerini ileriye taşıyacak, kendilerine özel bir eğitim deneyimi kazanacakları anlamına gelir. Ayrıca kurum, en son teknolojili tesisler ile oldukça donanımlı ve güzel bir kampüs alanında kuruludur.

Okul muhteşem mezun oranlarına ve not ortalamalarına sahiptir. Öğrencilerine, hem ileri öğrenim hem de meslek dünyasında kapıları açan seçkin bir hazırlık derecesi sunmaktan gurur duyar.

ECC, her yıl dünya genelinden yaklaşık 700 öğrenciye ev sahipliği yapar ve çok kültürlü ve heyecan verici sahil şehri olan, Avustralya'nın Perth şehrinde bulunan iki ECU kampüsü genelinde üniversiteye geçiş (pathway) programları sunar.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

ECC, tüm ECC ve ECU derece programları genelinde ücretsiz ve garantili staj imkânları sunar. Stajlar, Edith Cowan öğrencilerinin mezun olduklarında akranları arasında fark yaratabilmeleri için ihtiyaç duyacakları pratik becerileri ve iş becerilerini kazanmalarına yardımcı olur.

Staj programları şunları kapsar:

 • Öğrencilerin iş imkânlarını arttıracak, kariyerlerini geliştirecek ve önemli sektörel bağlantılar sağlayacak olan, Avustralyalı bir şirkette 12 ay gözetimli staj.
 • Temel istihdam becerileri kazandıran stajlara yerleşme konusunda yardım için 3 x 3 saat hazırlık çalıştayları
 • Öğrencilerin işe hazır hale gelebilmeleri için CV hazırlama aracına erişim

Stajlar, öğrenci vizesi çalışma haklarını etkilemez.

Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen Edith Cowan College internet sayfasını ziyaret edin.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Edith Cowan College, Covid-19 pandemisi ve devam etmekte olan sınırlamalar dolayısıyla, bir yandan gelişmeler devam ettikçe öğrencilerinin güvenliğini sağlarken onlara yüksek kaliteli bir eğitim sunmaya devam edebilmek için çok sayıda değişiklik uygulamıştır.

Kurum, bu zorlu süreç boyunca çeşitli destek hizmetleri sunmaya başlamıştır. Bu hizmetler, öğrencilerin ve personelin güvenli bir şekilde erişebilmelerine imkân tanımak için aynı zamanda çevrimiçi sanal ortama da taşınmıştır. Bireysel, akademik ya da finansal destek seçenekleri bu kapsamda yer alır. Bazı hizmetlere erişebilmek için, öğrencilerin ilgili hizmete yönelik başvurularının yanında yaşadıkları belirli koşullar ya da zorluklara ilişkin kanıt sunmaları gerekir.

Kurumun Öğrenci ve Akademik Hizmetler ekibi (SAS) daima erişilebilir ve ECC öğrencilerine yardımcı olmaya hazırdır.

Okul, bazı öğrencilerin evlerinde bilgisayar ve dijital kaynaklara erişim konusunda sıkıntılar yaşayabileceği ihtimaline karşı tüm öğrencilerin, ECU kampüsleri genelinde her gün 08:00'den 20:00'ye kadar Edith Cowan University bilgisayarlarına ve ücretsiz kablosuz internet hizmetine erişebilmelerini sağlar.

Kurum aynı zamanda Covid-19 krizi ve beraberinde gelen aksaklıklara karşılık olarak çok sayıda özel finansal destek paketleri sunmuş olup ihtiyaç duyan öğrencilerin bunlara erişebilmelerini sağlamaya önem vermektedir.

Show more +Show less -
Diploma Programları

Diploma Programları

Edith Cowan College, İşletme, Otel Yönetimi, Fen ve İletişim alanlarında diploma programları yürütür.

İşletme Diploma programı öğrencilere işletme dünyasına ilişkin genel bir perspektif sunar.

İletişim ve Yaratıcı Sanayiler Diploma Programı iletişimin hem kuramsal hem de pratik yönlerine odaklanır. Öğrenciler tek bir alanda uzmanlaşmayı ya da ECU’da bir derece programına devam etmek üzere çeşitli alanlarda uzmanlık edinmeyi tercih edebilir.

Otel Yönetimi Diploma Programı, Otel ve Resort Yönetimi Uluslararası Lisans Programı’nın ikinci yılına geçiş imkanı sağlar. Bu program, öğrencilere otel ve resort gibi işletmelerde gerekli olan temel becerileri kazandırır ve ECU’ya geçiş yaptıklarında onları seçkin bir otelde bir dönemlik bir staja yerleştirir.

Fen (Programlama/Bilgi Teknolojisi) Diploma Programı’ndaki öğrenciler Bilgisayar Bilimi, Yazılım Mühendisliği, İnternet Teknolojisi, Bilgisayar Güvenliği, Bilgi Teknolojisi ve diğer gelişmekte olan alanlarda eğitim alır.

Fen Diploması (Mühendislik Çalışmaları) özellikle ECU’da Mühendislik Fakültesi tarafından yürütülen programlara kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere yönelik tasarlanmıştır.

Sağlık Çalışmaları Fen Diploması sağlık alanındaki biyolojik, toplumsal ve kültürel unsurları kapsar.

Diploma Programları hakkında daha fazla bilgi edin....

Show more +Show less -
Öğretim Kalitesi

Öğretim Kalitesi

Edith Cowan College'da personel, sundukları eğitim programlarının kalitesi ile birlikte öğrenci memnuniyetini önceliklerinin başına koyar. Üstün öğretim kalitesi, her başarılı öğrenim deneyiminin temelinde yer almakta olup ECC yıllar boyunca kalite konusundaki şöhretini özenle arttırmıştır. Kurum, öğrencilere en başından derece yolculuklarına başlama imkânı sunan başarılı, etkili ve hızlı üniversite hazırlık programları konusunda uzmandır. Bunun neticesinde ECC, istedikleri üniversiteye üstün başarılı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmek isteyen öğrenciler için harika bir başlangıç noktasıdır.

Kurum, prestijli Edith Cowan University'nin tesisleri, sınıfları, uzman bilgileri ve sağlam öğretim programından faydalanan bir eğitim sunmaktan ötürü gurur duyar.

ECC'nin eğitim modelinin merkezinde sınırlı sınıf mevcutları yer alır bu, öğrencilerin zengin ve bireysel bir eğitim alabilmelerine ve bir yandan üstün kalite standartlarını sürdürürken zamanı etkili bir şekilde kullanma imkânı sağlar.

Show more +Show less -
Lisansüstü programları

Lisansüstü programları

Edith Cowan College, İşletme ve Bilgi Teknolojisi alanlarında Lisansüstü Yeterlik Programları sunar.

Lisansüstü Yeterlik Programları (PQP) hâlihazırda yükseköğretim eğitimi almış ancak ECU’daki master programlarına doğrudan giriş için gerekli yeterliliği taşımayan öğrencilere yönelik tasarlanmış olan tek dönemlik bir (non-award) programdır.

İşletme Lisansüstü Yeterlilik Programı öğrencilere, ECU’da İşletme ve Hukuk Fakültesi’ndeki master derece programlarına giriş için gerekli bilgi, beceri ve İngilizce yeterlilik seviyesini kazandırır. Program kapsamındaki konular: idare, iletişim, araştırma yöntemleri ve kritik düşünmedir. Lisansüstü Yeterlilik Programı öğrencilere ECU’da Pazarlama, Muhasebe, Finans ve Bankacılık, İnsan Kaynakları ve Konaklama alanlarında master programlarına giriş imkânı tanır.

Bilgi Teknolojisi Lisansüstü Yeterlilik Programı öğrencilere ECU’da Fen Fakültesi’ndeki (Bilgisayar Programlama ve Güvenliği) master programlarına giriş için gerekli bilgi, beceri ve İngilizce yeterlilik seviyesini kazandırır. Bu fakültede yürütülen master programları Bilgisayar Bilimi ve Siber Güvenlik alanlarındadır.

Show more +Show less -
Üniversiteye Geçiş (Pathway) Programları

Üniversiteye Geçiş (Pathway) Programları

Edith Cowan College, çok disiplinli konu alanları genelindeki hızlı diploma programları veya uzun ya da kısa süreli seçkin İngilizce dil programları dahil olmak üzere inanılmaz derecede çeşitli öğrenim seçenekleri sunar.

Kurumun hızlı üniversite geçiş (pathway) seçeneği öğrencilere 8 ay kadar kısa bir sürede bir diploma programını tamamlama imkânı sunar bu da hırslı bir öğrencinin programın ardından bir lisans derecesini iki buçuk yılda tamamlayabileceği anlamına gelir. ECC, öğrencilere şu program seçeneklerini sunar:

 • Akademik İngilizce
 • Ticaret Diploma Programı
 • İletişim ve Yaratıcı Sanayiler Diploma Programı
 • Otel Yönetimi Diploma Programı
 • Fen (Programlama/Bilgi Teknolojileri) Diploma Programı
 • Fen (Mühendislik) Diploma Programı
 • Fen (Sağlık Çalışmaları) Diploma Programı
 • Lisansüstü Hazırlık Programı - İşletme
 • Lisansüstü Hazırlık Programı - İletişim
 • Lisansüstü Hazırlık Programı – Bilgi Teknolojileri

Buna ek olarak, her dönem boyunca tüm öğrencilere yönelik ücretsiz ve kredisiz Akademik Destek Ünitesi sunulur. Öğrenciler, bu modülü gönüllü olarak alabilirler veya bu modül, daha geniş bir öğrenim programının bir parçası olarak zorunlu olabilir.

Akademik İngilizce programı seçeneği de mevcuttur. Bunlar, öğrencinin program için aranan minimum İngilizce dil şartlarını karşılamaması halinde seçtiği öğrenim programının yanında alınabilir.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Edith Cowan University’de uluslararası öğrencilerin başvuruları akademik geçmiş ve İngilizce dil yeterliliği temelinde değerlendirilir.

Akademik Giriş

ECC, öğrencilerin akademik yeterliliklerini National Office of Overseas Skills Recognition (NOOSR) doğrultusunda değerlendirir. Londra Ticaret ve Endüstri Odası Diploma Programı (LCCI) gibi meslek yeterlilik programlarını tamamlanmış olan öğrenciler ECC’ye giriş için gerekli yeterliliği taşımaktadır.

İngilizce Dil Yeterliliği

Uluslararası öğrencilerin İngilizce Dil Yeterliliklerini kanıtlamaları gerekir. Bunun için aşağıdaki sınav sonuçlarından birine ihtiyaçları olacaktır:

 • IELTS – Diploma programı için (Daha yüksek bir IELTS şartı bulunan Hemşirelik programı hariç) herhangi bir bölüm puanı 5.0’ın altında olmamak şartıyla genel 5,5 puan Lisansüstü Yeterlik Programı için 6.0.
 • TOEFL (iBT) – Diploma Programı için 60 Lisansüstü Yeterlik Programı için 79
 • Pearson İngilizce Sınavı (PTE) – Diploma programı için herhangi bir bölüm puanı min. 49 olmak üzere, genel 49 Lisansüstü Yeterlik Programı için herhangi bir bölüm puanı min. 57 olmak üzere genel 57 puan.

ECC Diploma programları için İngilizce giriş şartlarını taşımayan öğrenciler, akademik programları ile birlikte Akademik İngilizce dersi alabilirler.

Giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi edinin…

Show more +Show less -
Giriş koşulları

Giriş koşulları

Edith Cowan College'a giriş için başvuru yapmak isteyen aday öğrenciler, İngilizce dil yeterliliklerine ek olarak akademik geçmişlerine ve o güne kadarki başarılarına göre değerlendirmeye alınacaktır. Kurum aynı zamanda yetişkin yaştaki öğrencilerden de başvuru kabul etmekte olup, başvurularında ilgili mesleki ya da akademik deneyimlerini kanıtlamaları halinde onları ileri akademik başarı durumu ile kabul edebilmektedir.

Edith Cowan College'daki tüm programlar ve diploma seçeneklerinde İngilizce eğitim verilir. Sonuç olarak, bir ECC programına başvuru yapan adayların programa kabul edilmeden önce minimum İngilizce dil yeterliliklerine sahip olduklarını kanıtlamaları gerekir.

Kurum, İngilizce dil yeterliliğini kanıtlama amaçlı olarak Avustralya'da 12 yıllık öğrenim ya da eşdeğer IELTS puanlarının sunumu dahil olmak üzere çeşitli yöntemleri kabul eder. Aynı zamanda, Pearson İngilizce Sınavı puanları ya da diğer eşdeğer nitelikteki puanlar da kabul edilir.Gerekli minimum puanlar her bir İngilizce sınav türü tarafından uygulanan puanlama yöntemine göre farklılık gösterecektir.

20 veya üzerindeki yaşlarda olan yetişkin öğrencilerin, bazı koşullarda resmi akademik şartları yerine getirmeden programa kabul edilebilmeleri değerlendirilebilir. Bunun için başvuru yapan adayın, başvurusunu portfolyo girişi aracılığıyla teslim etmesi ve başvuruya ek olarak iş deneyimine ilişkin kanıt niteliğinde bir belge, güncel bir CV ve yazılı bir kişisel beyan sunması gerekir. Seçilen programa bağlı olarak diğer destekleyici belgeler de talep edilebilmektedir.

Show more +Show less -
Vize Koşulları

Vize Koşulları

Uluslararası öğrenciler, Edith Cowan College’daki öğrenim program sürelerini, ECU’da muhtemel bir derece programında eğitim alacakları süreyi ve gerekli olması halinde, İngilizce program sürelerini kapsayacak tek bir vizeye başvurabilirler.

Nasıl başvurulur

Uluslararası öğrencilerin, seyahat öncesinde ülkelerindeki Avustralya Yüksek Komisyonu ya da Başkonsolosluğu’ndan vize almaları gerekir. Vize başvuruları online olarak yapılabilir.

Tüm uluslararası öğrencilerin mevcut vize şartlarına ve düzenlemelerine uymaları gerekir. Edith Cowan College’ın, öğrencilere öğrenci vizesine başvuru sürecinde yardımcı olmak üzere çeşitli ülkelerde temsilcileri mevcuttur.

Vize koşulları

Vize şartları ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Vize başvurusu için temel şartlar şunlardır:

 • ECC’den alınan Teklif Mektubu
 • ECC tarafından verilen elektronik Kayıt Onayı (CoE). Bu onay, ilk üç aylık dönem için öğrenim ücreti ve diğer ücretler öğrendiğinde çıkarılır.
 • Sağlık kontrolü.
 • Akademik geçmiş ve İngilizce yeterlilik belgeleri
 • Finansal destek kanıtı

Show more +Show less -
Burslar ve finansman

Burslar ve finansman

Edith Cowan College, çok çeşitli temellerden öğrencilere ev sahipliği yapar ve bazı öğrencilerin Avustralya'da eğitimlerini ekonomik olarak karşılamada diğerlerine göre daha fazla zorlanabileceklerinin farkındadır. Ayrıca, kurum yeni ve hâlihazırda öğrenim gören öğrencileri arasında akademik başarıyı ve sıkı çalışmayı ödüllendirmeye önem verir. ECC'nin bu amaçla sunduğu çeşitli burslar arasında şunlar yer alır:

ECC Pathway Bursu

Bu burs, ECU'ya geçişe yönelik ECC'de paket bir hazırlık programına başlamak üzere başvuru yapan ve teklif alan ECC uluslararası öğrencilerine yöneliktir. Bu bursa hak kazanmak için öğrencilerin ECC Diplomalarını tamamlarken Ağırlıklı Not Ortalamalarının (WAM) en az 75 olması gerekir. Bu burs, başarılı adaylara Edith Cowan University'deki derece programlarının geri kalanı boyunca öğrenim ücretlerinden %20 indirim hakkı sunacaktır.

ECC Diploma Bursu

Bu burs, Edith Cowan College'da bir Diploma programına başlayacak olan tüm uluslararası öğrencilere yöneliktir. Bu ödül, başarılı adaylara öğrencinin kurumda aldığı tüm diploma dersleri için öğrenim ücretlerinden%10 indirim hakkı sunacaktır.

Bu bursa hak kazanmak için başvuru yapan adayın uluslararası öğrenci olması ve belirlenen zaman çerçevesi içinde ECC diploma programına başlıyor olması gerekir. Aynı zamanda, öğrencinin bir ECC diploma programına ilk defa giriş yapıyor olması gerekir.

İngilizce Bursu

Okul aynı zamanda, üniversitede bir derece programına başlamadan önce ECC'de İngilizce eğitimlerini bir Diploma veya Lisansüstü Hazırlık Programı ile birleştiren uluslararası öğrencilere 10-haftalık bir burs sunar.

Show more +Show less -
Öğrenci hayatı

Öğrenci hayatı

ECU, öğrenci memnuniyeti konusunda Avustralya’daki devlet üniversiteleri arasında 1. sırada yer alır. 2018 yılında öğrenim kalitesi dolayısıyla (11 yıl arka arkaya) İyi Üniversiteler Rehberi tarafından 5 yıldıza layık görülmüştür. ECC, öğrencilerinin ders programlarının aynı sıra ders-dışı etkinliklere katılmak ve genel anlamda dışarıda vakit geçirmek için uygun tesislere ihtiyaç duyduklarının farkındadır.

ECC öğrencilerini birbirleriyle etkileşim kurmaya ve derslerine ara verip mevcut ders dışı etkinliklere katılarak yüksekokul deneyimini tam anlamıyla yaşamaya teşvik eder. Öğrenciler öğrenim görürken bir yandan ders dışı etkinliklere dahil olarak sadece geniş bir arkadaş ağı elde etmekle kalmaz aynı zamanda yaşam becerilerini ve genel bakış açılarını da geliştirirler.

Etkinlikler, Faaliyetler ve Maceralar

Öğrenciler, Perth’teki kulüp ve topluluklara katılarak çeşitli etkinliklerde yer alabilir. Rekreasyondan dine, spordan siyasete ve su sporlarından balina izleme etkinliğine kadar her ilgi alanına uygun kulüp ve topluluk mevcuttur.

Bir arkadaş grubunun belirli bir etkinliğe özel ilgisi olması ve bunun diğer öğrencilere de hitap etmesi durumunda, bu öğrenciler, Öğrenci Danışmanını ya da öğrenci hizmetleri ekibindeki bir görevliyi ziyaret ederek o grup için bir aktivite organize edebilir.

Perth'te Yaşam

Perth düzenli olarak, Economist Intelligence Unit tarafından belirlenen dünyanın en yaşanabilir ilk 10 şehri arasında yer almaktadır. Yılda ortalama 265 günün güneşli geçtiği Perth şehri Akdeniz ikliminin keyfini çıkarır.

Household Expenditure Survey’e (Ev Masrafları Anketi) göre, Perth’de yaşam giderleri Avustralya’daki başkentler arasında 3. en ekonomik sırada yer alır. Aynı zamanda uluslararası öğrenciler CBD ve Joondalup içerisinde ücretsiz otobüs hizmetinin yanı sıra diğer toplu taşıma araçlarında %40’a varan indirimden faydalanabilir.

Show more +Show less -
Mezun sonuçları

Mezun sonuçları

Edith Cowan College, pek çok sebep dolayısıyla pratik düşünen ve başarıya odaklı öğrenciler için muhteşem bir seçenektir. Bir üniversiteye geçiş (pathway) okulu olarak öğrencilerine akademik pathway diplomaları sunma konusunda sağlam bir vizyona sahiptir. Bu programlar, Edith Cowan University veya diğer yükseköğretim kurumlarına doğrudan ve hızlı giriş için kolaylık sağlar. ECC'deki başarılı öğrenciler bir lisans derecesinin ikinci yılına doğrudan geçiş yapabilir ve iki buçuk yıl kadar kısa bir sürede lisans derecelerini tamamlayabilirler.

Kurum aynı zamanda, günümüzde gelişmekte olan sanayilerle bağlantılı programlara büyük vurgu yapar ve program içeriklerini prestijli ECU ile işbirliği içinde sunar. Öğrenciler kurumun bir parçası olarak, işbirlikli öğrenim ortamının ve ödüllü tesislerde konu alanı uzmanları ile birlikte öğrenimin keyfini çıkarırlar. Kurumdaki akademisyen ve profesörler, kendi alanlarında zengin bir deneyime sahip olup öğrencilerin akademik ve istihdam imkânlarını en yüksek seviyeye çıkarmak için sürekli geliştirilen müfredattan en iyi şekilde faydalanabilmelerini sağlamak için onlarla birlikte çalışabilirler.

Ağ kurma etkinlikleri ve heyecan verici saha çalışmalarına ek olarak öğrencilere öğrenimleri boyunca staj ve işe yerleştirme fırsatları sunulur. Bu, Edith Cowan College ve ECU mezunlarının kurumdan ayrılırken olağanüstü beceriler, güven ve etkili bir CV'ye sahip olacakları anlamına gelir.

Show more +Show less -
924
Uluslararası öğrenciler

Australia: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
Practice-based learning in world class facilities - job ready students
ECC is located in Perth, SWestern Australia
We have on-campus accommodation
Small classes allow for more interaction between students & lecturers
We offer university style teaching with 3 flexible intake
ECC students have access to all facilities that the university offers
We prepare students for academic success
Friendly student services team to assist - all aspects of student life
ECC is located in Perth, one of the cheapest capital city in Australia
MapDefaultImage

Ortalama toplam maliyet$2462

 • $1030
  Konutlar
 • $898
  Yemek
 • $138
  Günlük Yaşam
 • $396
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?