Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation
institution profile image

Fanshawe College

Canada
institution profile image

Fanshawe College

Canada
Genel Bakış

Genel Bakış

Fanshawe College, Toronto, Niagara Şelaleleri ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Detroit şehrine yalnızca 2 saat uzaklıkta olan London, Ontario, Kanada'da yer almaktadır. Güzel parklar ve göllerle kaplı manzarası ile "Orman Şehri" olarak bilinen London, aynı zamanda bir iş ve kültür merkezidir. Fanshawe College'da 100 farklı ülkeden 6.500 yabancı öğrenci eğitim görmektedir ve toplam tam zamanlı öğrenci sayısı 21.000’dir.

London şehir merkezinde ve Güney London’daki kampüslerinin yanı sıra Simcoe, St. Thomas ve Woodstock’taki kampüsleri ile Ontario’nun en büyük yüksekokullarından biri olan Fanshawe 200’ü aşkın lisans, diploma ve sertifika programı sunar.

Yaklaşık 40000 metrekarelik doğal manzaralı bir arazide yer alan Fanshawe ana kampüsü, son teknoloji eğitim ve atletizm tesislerine sahiptir. Öğrenciler, konaklama için aile yani, kampüs içinde veya özel kiralama seçenekleri arasında tercih yapabilir. Tam zamanlı London öğrencilerinin hepsine bir London Ulaşım otobüs kartı verilir ve Öğrenci Sağlık ve Spor Merkezine erişim izni sağlanır. Fanshawe Uluslararası Öğrenci Merkezi'nin yanı sıra öğrencilerin katılabileceği veya destekleyebileceği birçok kulüp ve spor takımı mevcuttur.

Fanshawe College, akademik eğitim ve istihdamı birleştirerek öğrencilerin "öğrenirken kazanmalarını" sağlayan işbirlikçi eğitime odaklanır. Araştırma ve İnovasyon Merkezi’nde öğrenciler, sektör ortakları tarafından sunulan gerçek dünya sorunları için çözüm önerileri üzerinde çalışırlar.

Kanada Uluslararası Eğitim Bürosu’nun bir üyesi olan Fanshawe College, öğrencilerine Avrupa, Güney Amerika, Asya ve İskandinav ülkelerindeki değişim programlarına katılma şansının yanı sıra Kanada ve dünya çapında 500’den fazla farklı akademik yatay geçiş imkânı tanır.

Fanshawe öğrencileri, profesyonel yaşama hazırlıklıdır. Fanshawe mezunlarının %90,3'ü mezuniyetten sonraki 6 ay içerisinde bir işe başlar ve işverenlerin %85,8'i gösterdikleri performanstan memnundur (KPI 2018-19). 184.000 mezundan oluşan Fanshawe College Mezunlar Derneği, okulda eğitim gören tüm öğrenciler için kalıcı bir küresel bağlantı sağlar.

Show more +Show less -
Genel Bakış

Genel Bakış

Fanshawe College, Kanada'da Ontario eyaletinin London şehrinde bulunur ve 100 farklı ülkeden 7.000'den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapar. ‘Forest City' (Orman Şehir) olarak bilinen London güzel parklar ve göllerle çevrilidir. Fanshawe College Toronto, Niagara Şelaleleri ve ABD'den sadece 2 saat uzaklıkta bulunan canlı bir işletme ve kültür merkezidir.

London şehir merkezinde ve Güney London'daki kampüslerinin yanı sıra Simcoe, St. Thomas ve Woodstock'taki kampüsleri ile Ontario'nun en büyük yüksekokullarından biri olan Fanshawe 200'ü aşkın derece, diploma ve sertifika programı sunar.

Kampüs, 40 hektarlık manzaralı bir arazi üzerinde kurulu olup modern öğrenim ve spor tesislerine sahiptir. Öğrenciler, bir dizi aile yanında konaklama, yurt veya özel kiralık konut seçenekleri arasından tercih yapabilirler ve karma programlardaki tam zamanlı öğrencilere bir London Transit otobüs kartı, sağlık planı ve Öğrenci İyi Yaşam Merkezi'ne erişim imkânı sunulur.

Öğrenciler aynı zamanda, Fanshawe'in sürekli destek sunan Uluslararası Merkezi'nde 200 kulübe ve 19 atletik takıma erişim sağlar.

Uluslararası öğrenciler için 370.000 Kanada Doları'nın (CAD) üzerinde burs imkânları mevcuttur. Fanshawe, ortak eğitim (co-op) programlarına önem verir ve akademik eğitim ile iş tecrübesini bir arada sunarak öğrencilere öğrenim görürken çalışma imkânı sunar. Üniversitenin saygın Araştırma ve İnovasyon Merkezi, öğrencilerinin sektör ortaklarınca paylaşılan gerçek dünya problemlerine çözüm bulmalarına olanak sağlar.

Kanada Uluslararası Eğitim Bürosu'nun bir üyesi olan Fanshawe College, öğrencilerine Avrupa, Güney Amerika, Asya ve İskandinav ülkelerindeki değişim programlarına katılma şansının yanı sıra Kanada ve dünya çapında 500'den fazla farklı akademik seçeneği keşfetme imkânı tanır.

Fanshawe'de öğrenciler, meslek yaşamına iyi bir şekilde hazırlanır. Fanshawe, mezun memnuniyetinde ve mezun istihdam oranlarında (KPI 2020-21) il ortalamasının üzerinde yer alır. 200.000 mezunun yer aldığı Fanshawe College Mezun Topluluğu, burada öğrenim gören herkes için kalıcı bir küresel bağlantı imkânı sunar.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Fanshawe: Mezun istihdamında Ontario'da birinci

Fanshawe College mezunları, kısa süre önce yayınlanan Temel Performans Göstergeleri (KPI) anket sonuçlarına göre mezuniyetten sonra istihdam kategorisinde Ontario bölgesinin en iyisidir. Anket sonuçları, Fanshawe mezunlarının %90,3'ünün mezuniyetten sonraki 6 ay içerisinde işe başladığını ve diğer Ontario yüksekokul ortalamasını %4'ten yüksek bir oranda geride bıraktığını gösteriyor.

Eyalet ortalaması %75,7'nin üzerinde olan %77,8'lik öğrenci memnuniyeti oranıyla bu sonuçlar aynı zamanda okul tarafından öğrencilere sunulan mükemmel kampüs deneyimini kanıtlar niteliktedir.

Fanshawe Başkanı Peter Devlin "Bu yılın anket sonuçlarıyla gurur duyuyoruz. Bunlar, öğrencilerimizi mezuniyet sonrası kariyerlerine hazırlayan akademik kadromuz ve personellerimizin verdiği emeklerin bir göstergesi." demiştir.

Aynı zamanda aşağıdaki kategorilerde de eyalet ortalamalarını geride bırakmış ve Ontario'daki tüm büyük yüksekokullar arasında birinci olmuştur:

 • Mezuniyetlerinden altı ay sonra ankette yer alan Fanshawe mezunlarının %81,2'si, eğitimlerinden memnun olduklarını dile getirdi.
 • Fanshawe'ın %69,5'lik genel mezuniyet yüzdesi ile eyalet ortalaması %67,2'nin arasında %2'lik bir fark bulunuyor. Üç ve dört yıllık programlar için mezuniyet oranı, büyük collegelar arasında birinci sırada.

Bunun yanı sıra Fanshawe mezunlarıyla çalışan işverenler, %85,8'lik bir memnuniyet oranıyla mezunların becerilerinden ve katkılarından gayet mutlu olduklarını belirtiyor.

Devlin, "Bu sonuçlar Fanshawe'ın Ontario'daki büyük collegelar arasında lider olduğunu gösterse de öğrencilerimiz ve mezunlarımıza sunduğumuz hizmetleri geliştirerek işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için son teknoloji programları sağlamanın yollarını aramaya devam ediyoruz." demiştir.

Fanshawe'ın KPI sonuçları, web sitesinde incelenebilir. En son veriler, Haziran 2018'den Şubat 2019'a kadar olan dönemden alınmıştır.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Güncel Temel Performans Göstergeleri (KPI) anketi sonuçlarına göre, Fanshawe College mezun memnuniyetinde ve mezun istihdam oranlarında (KPI – 2020/2021) il ortalamasının üzerinde yer alır.

Fanshawe öğrencilerin ''öğrenirken para kazanacakları'' 60'ın üzerinde eğitim programı sunar. Ontario'da minimum maaş saatlik 15 CAD olup işbirlikli programlarda ödenen miktar, pozisyona göre genellikle saatlik 15.00 ila 18.00 CAD arasında değişir.

Fanshawe aynı zamanda dersler başlamadan önce 2 günlük Fanshawe Works dizisi ile öğrencileri Kanada'da kariyerlerine hazırlar. Yeni uluslararası öğrencilere, onları mezuniyetten sonra yaşama hazırlamaya yönelik bir işveren paneli ve bir mezun panelinin yanı sıra özgeçmiş, Kanada iş yeri beklentileri, sanal dünyada iş arama konusunda oturumlar sunulur.

Show more +Show less -
Eğitim Seçenekleri

Eğitim Seçenekleri

Fanshawe College'da EAP (Akademik İngilizce) sertifika, diploma, lisansüstü programlar ve lisans derecelerini kapsayan 200'den fazla akademik program mevcuttur.

Lisans Dereceleri

Fanshawe College, 8 adet lisans derecesi sunar:

 • Uygulamalı Teknoloji - Biyoteknoloji Lisans Programı
 • İşletme Lisans Programı (Muhasebe)
 • İşletme Lisans Programı (Dijital Pazarlama)
 • İşletme Lisans Programı (İnsan Kaynakları Yönetimi)
 • İşletme Lisans Programı (Yöneticilik)
 • Okul Öncesi Eğitim Lisans Programı
 • Çevre Tasarım ve Planlama Lisans Programı
 • İç Tasarım Lisans Programı

Pathway (Hazırlık) Seçenekleri

Fanshawe College’ın Kanada ve dünya çapındaki çok sayıdaki üniversiteyle kredi aktarımı ve program tamamlama anlaşmaları vardır. Öğrenciler, Fanshawe’de edindikleri kredileri diğer birçok okula aktarabilirler.

Co-op Programları

Fanshawe, öğrencilerin öğrenim görürken deneyim ve para kazanabilmeleri için 60’ın üzerinde co-op programı sunar.

Show more +Show less -
Eğitim Seçenekleri

Eğitim Seçenekleri

Fanshawe College'da EAP'tan (Akademik Amaçlı İngilizce) sertifika, diploma, lisansüstü program ve derecelere kadar 200'ün üzerinde akademik program seçeneği mebcuttur.

Lisans Dereceleri

Fanshawe College, üstün başarı (honors) sınıfı ile beraber 8 lisans derecesi sunar:

 • Uygulamalı Teknoloji - Biyoteknoloji Onur Lisans Programı
 • Ticaret Onur Lisans Programı (Muhasebe)
 • Ticaret Onur Lisans Programı (Dijital Pazarlama)
 • Ticaret Onur Lisans Programı (İnsan Kaynakları Yönetimi)
 • Ticaret Onur Lisans Programı (İşletme)
 • Erken Çocukluk Liderliği Onur Lisans Programı
 • Çevre Tasarım ve Planlama Onur Lisans Programı
 • İç Tasarım Onur Lisans Programı

Ortak Programlar

Bunlara ek olarak ortak programlar da mevcuttur. Bunlar:

 • Çağdaş Medya: Teori ve Yapım – Edebiyat Lisans, Ontario College Sertifikası
 • Müzik Kayıt Sanatları – Müzik Sanatları Lisans ve Ontario College Diploması
 • Ortak Hemşirelik (BScN) – Fen Lisans Programı
 • Finans ve Varlık Yönetimi – Edebiyat Lisans ve Ontario College İşletme Diploması

Pathway (Hazırlık) Seçenekleri

Fanshawe'de öğrenciler, Kanada ve dünya çapındaki üniversiteler arasında kredilerini aktarabilirler. Krediler, pek çok kuruma aktarılabilir.

Ortak Eğitim Programları (Co-op Programs)

Fanshawe öğrencilerin öğrenim görürken deneyim ve para kazanabilmeleri için 60'ın üzerinde ortak eğitim programı sunar.

Show more +Show less -
Yurtdışında eğitim

Yurtdışında eğitim

Fanshawe College, Kanada Uluslararası Eğitim Bürosu'nun (CBIE) saygın bir ortağıdır. Bu ortaklık, Fanshawe’ın yurtdışı eğitimine önem verdiği anlamına gelir. Fanshawe College Asya, Avrupa ve Güney Amerika genelinde 16 farklı ülkedeki üniversitelerle 26 adet ortak değişim anlaşmasına sahiptir. Fanshawe, uluslararası eğitim imkanlarının öğrencilere diğer kültürleri tanıtmanın ve dünyayı keşfetmelerini sağlamanın yanı sıra iş aramaya başlamadan önce CV’lerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çok değerli bir deneyim kazandırdığına inanır.

Fanshawe Belçika, Brezilya, Ekvator, İngiltere, İrlanda, Finlandiya, Fransa, Almanya, Japonya, Hollanda, İspanya, İsviçre ve Galler gibi dünyanın dört bir yanından çeşitli ülkelerde dönemlik uluslararası değişim fırsatları sunar. Dönemin tamamını yurt dışında geçirmek istemeyen öğrenciler ise Finlandiya, Hindistan ve Japonya’daki aylık kültürel değişim programlarına katılabilirler.

Show more +Show less -
Yurtdışında eğitim

Yurtdışında eğitim

Fanshawe College, Kanada Uluslararası Eğitim Bürosu'nun (CBIE) onurlu ortağıdır. Bu, Fanshawe'in yurtdışında eğitimi ciddiye aldığı anlamına gelir.

Kurum Avrupa, Asya ve Güney Amerika'da 16 ülke genelinde 26 karşılıklı değişim anlaşmasına sahiptir. Fanshawe, uluslararası eğitimin, öğrencilere diğer kültürleri anlama ve dünyayı keşfetme imkanı sunan çok değerli bir deneyim olduğuna inanır bu, aynı zamanda istihdam imkânları açısından da oldukça faydalıdır.

Fanshawe Belçika, Brezilya, Ekvator, İngiltere, İrlanda, İtalya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Japonya, Hollanda, İspanya, İsviçre ve Galler dahil dünyanın dört bir yanından çeşitli ülkelerde dönemlik uluslararası değişim fırsatları sunar. Tüm dönemi yurt dışında geçirmek istemeyen öğrenciler ise Fransa, Finlandiya, Hindistan ve Japonya'da aylık kültürel değişim programlarına katılabilirler.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Hindistan, Pakistan, Fas, Senegal, Çin, Vietnam veya Filipinler’den Study Direct Stream (SDS Program) aracılığıyla başvuru yapan yabancı öğrenciler için SDS IELTS şartı, hiçbir dalda 6.0’ın altında olmamak şartıyla 6.0'dır. Daha yüksek bir IELTS şartı bulunan programlar için daha iyi bir puan istenecektir.

Sertifika ve Diploma Programları İçin Gerekli İngilizce Yeterlilik Seviyesi:

 • TOEFL: 550 – PBT, 79 – iBT
 • IELTS: 6.0 - hiçbir dalda 5.5’in altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 169 - herhangi bir beceri grubunda 162’nin altında kalmamak şartıyla

Derece Programları İçin Gereken İngilizce Yeterlilik Seviyesi:

 • TOEFL: 560 – PBT, 84 – iBT
 • IELTS: 6.5 - hiçbir dalda 6.0’in altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 176 - herhangi bir beceri grubunda 169’nin altında kalmamak şartıyla

Lisansüstü Sertifika Programları İçin Gereken İngilizce Yeterlilik Seviyesi:

 • TOEFL: 570 – PBT, 88 – iBT
 • IELTS: 6.5 - hiçbir dalda 6.0’in altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 176 - herhangi bir beceri grubunda 169’nin altında kalmamak şartıyla

Harç Ücretleri ve Geçim Masrafları

Harç ücretleri ve geçim masrafları, öğrencilerin seçtikleri eğitim programına ve konaklamaya göre değişiklik gösterir:

 • Yükseköğretim programı harç ücretleri: *16.000 ila 18.000 Kanada Doları aralığında (ücretler programa göre değişiklik gösterir).
 • Geçim masrafları: *10.000 – 12.000 Kanada Doları
 • Kitaplar ve diğer masraflar: *500 – 2.000 Kanada Doları

*Tüm ücretler Kanada Doları üzerinden belirlenmiş olup öğrenim programına göre farklılık gösterecek olan tahmini rakamlardır. Londra kampüsündeki tam zamanlı öğrenciler için LTC otobüs kartı dahildir. Konaklama masrafları konaklama durumuna göre farklılık gösterir kampüsteki yurtlarda konaklayan öğrenciler için zorunlu yemek planı ücrete dahildir.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Student Direct Stream (SDS) adlı program aracılığıyla başvuru yapan Antigua ve Barbuda, Brezilya, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Hindistan, Fas, Pakistan, Peru, Filipinler, Senegal, Saint Vicent ve Grandinler, Trinidad ve Tobago ve Vietnam'dan uluslararası öğrencilerin, SDS için IELTS şartının 4 bandın herhangi birinden 6.0'ın altında almamak şartıyla genel 6.0 puan olduğunu dikkate almaları gerekir.

Sertifika ve diploma programları için gerekli İngilizce şartı:

 • TOEFL: 550 – PBT, 79 – iBT
 • IELTS: 6.0 - hiçbir band puanı 5.5'in altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 169 - herhangi bir beceri grubunda 162'nin altında kalmamak şartıyla

Derece programları için gereken İngilizce şartı:

 • TOEFL: 560 – PBT, 84 – iBT
 • IELTS: 6.5 - hiçbir band puanı 6.0'ın altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 176 - herhangi bir beceri grubunda 169'nin altında kalmamak şartıyla

Lisansüstü sertifika programları için gereken İngilizce şartı:

 • TOEFL: 570 – PBT, 88 – iBT
 • IELTS: 6.5 - hiçbir band puanı 6.0'ın altında olmamak şartıyla
 • Cambridge: 176 - herhangi bir beceri grubunda 169'nin altında kalmamak şartıyla

Daha yüksek bir IELTS şartı arayan programlar için daha yüksek puan gerekecektir. Bunlar ek ülkeye özel şartlar olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Kanada hükümetinin güncellemelerine buradan göz atın. TOEFL notu: Fanshawe'in TOEFL kurum numarası 9120'dir.

Duolingo İngilizce sınav puanları

 • Sertifika, diploma ve ileri diploma – 105 ila 110 arasında
 • Derece – 115 ila 120 arasında
 • Lisansüstü sertifika – 125 ila 130 arasında
 • İstisnalar: NSG3, PSC1, PTN1, DHY3, MRI1, PAR2, RST4, PNG5, PNG5W, MRT1, OPA1 – Duolingo kabul edilmez.

Öğrenim ücretleri ve yaşam masrafları

Öğrenim ücretleri ve yaşam masrafları programa ve konaklamaya göre değişiklik gösterir:

 • Yükseköğretim program ücretleri: *16.000 - 18.000 CAD (ücretler programa göre değişiklik gösterir)
 • Yaşam masrafları: *10.000 – 12.000 CAD
 • Kitaplar ve diğer masraflar: *500 – 2.000 CAD

*Tüm ücretler Kanada Doları cinsinden ve seçilen programa bağlı olarak yaklaşık değerlerdir. Tam zamanlı London kampüsü öğrenciler için LTC otobüs kartı dahildir.

Show more +Show less -
Burslar ve finansman

Burslar ve finansman

2019-2020 akademik dönemi için mevcut olan Burslara aşağıdakiler dahildir.

Giriş Hibeleri

 • Uluslararası Derece Hibesi
 • Afrika Akademik Mükemmeliyet Giriş Hibesi
 • Brezilya Dilde Mükemmeliyet Hibesi
 • Çin Dilde Mükemmeliyet Hibesi
 • EAP Hibesi
 • Avrupa Dilde Mükemmeliyet Giriş Hibesi
 • Japonya Dilde Mükemmeliyet Hibesi
 • Kore Dilde Mükemmeliyet Hibesi
 • Latin Amerika Liderlik Giriş Hibesi
 • Nepal Dilde Mükemmeliyet Giriş Hibesi
 • Filipinler Dilde Mükemmeliyet Giriş Hibesi
 • Türkiye Dilde Mükemmeliyet Hibesi
 • Vietnam Dilde Mükemmeliyet Hibesi

Program İçi Hibeler

 • Uluslararası Öğrenim Fırsatı Bursu
 • Ibaraki Yaz Programı Bursu
 • Yabancı Öğrenci Geri Dönüş Hibesi
 • Karayipler Akademik Mükemmeliyet Hibesi

Show more +Show less -
Burslar ve finansman

Burslar ve finansman

Fanshawe'de ilk defa bir tam zamanlı yükseköğretim programına giriş yapan uluslararası öğrenciler, 500 – 2.000 CAD değerindeki Uluslararası Giriş Bursu'na hak kazanabilir.

Bu giriş bursları bölgeye göre farklılık göstermekte olup dünya genelinde pek çok ülkeden öğrencilere yönelik imkânları kapsar. Bu burslara hak kazanmak için öğrenciler geçerli bir öğrenim iznine sahip olmalı, Fanshawe'de ilk kez bir yükseköğretim programında öğrenim görüyor olmalı ve her bir burs için gerekli özel şartları taşımalıdır:

 • Uluslararası Afrika Akademik Mükemmelliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Karayipler Akademik Mükemmelliyet Ödülü
 • Uluslararası Derece Giriş Ödülü
 • Uluslararası Kore Dili Mükemmeliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Avrupa Dili Mükemmeliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Çin Dili Mükemmeliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Filipinler Dili Mükemmeliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Latin Amerika Liderlik Giriş Ödülü
 • Uluslararası İngilizce Dil Enstitüsü Ödülü
 • Vietnam Dili Mükemmeliyet Ödülü
 • Uluslararası Nepal Dili Mükemmeliyet Giriş Ödülü
 • Uluslararası Japonya Dili Mükemmeliyet Ödülü

Show more +Show less -
Mezun Sonuçları

Mezun Sonuçları

Kariyer desteği

Fanshawe’in Kariyer Hizmetleri öğrencilere ve mezunlara, staj programına yerleşme ve mezuniyet sonrasında iş arayışında destek vermek için çok sayıda program ve etkinlik sunar.

Beceri geliştirme, mentörlük, çalıştaylar ve seminerlere ek olarak yılda iki kez her seferinde kampüste 100 işverenin katılımıyla Kariyer Fuarları gerçekleştirilir. Öğrenciler, özgeçmişlerini ve iş imkanları hakkında görüşmek için Kariyer Hizmetleri Danışmanları ile bir araya gelebilirler. Aynı zamanda, öğrencilerin çok sayıda çevrimiçi kaynağa erişimi bulunur.

Kampüs Dışında Çalışma

Tam zamanlı öğrenciler, öğrenim programlarını sürdürürken haftada 20 saate kadar, sömestr aralarında ise haftada 40 saate kadar kampüs dışındaki işlerde çalışabilirler. Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) öğrencilerinin kampüs dışında çalışmasına izin verilmez.

Mezuniyetin Ardından Çalışma

Öğrenciler, öğrenim sürelerine bağlı olarak 3 yıla kadar Kanada’da çalışmak için mezun çalışma iznine (PGWP) başvurabilir.

Fanshawe Öğrencileri Kolaylıkla İş Buluyor

En güncel KPI (Temel Performans Göstergeleri) anket sonuçlarına göre, Fanshawe öğrencileri mezuniyet sonrasında iş bulmada oldukça başarılıdır. Fanshawe mezunlarının %87.6’sı mezuniyetin ardından kısa bir süre sonra bir işe yerleşmektedir. Fanshawe’in mezun istihdam oranı, Ontario’daki tüm büyük yüksekokullar genelinde ikinci sıradadır.

Fanshawe Uluslararası Öğrenciler Arasında En Çok Tercih Edilenler Arasındadır

2018 i-mezun anketine göre, Fanshawe, Öğrencilerin Genel Öğrenim Memnuniyeti kategorisinde dünya genelinde 199 kurum (Ontario’dan 6 okul dahil) arasında birinci sırada yer almıştır.

Show more +Show less -
Mezun Sonuçları

Mezun Sonuçları

Kariyer desteği

Fanshawe'in Kariyer Hizmetleri öğrencilere ve mezunlara, staj programına yerleşme ve mezuniyet sonrasında iş arayışında destek vermek için çok sayıda program ve etkinlik sunar.

Beceri geliştirme, mentörlük, çalıştaylar ve seminerlere ek olarak yılda iki kez her seferinde kampüste 100 işverenin katılımıyla Kariyer Fuarları gerçekleştirilir. Öğrenciler, özgeçmişlerini ve iş imkânları hakkında görüşmek için Kariyer Hizmetleri Danışmanları ile bir araya gelebilirler. Aynı zamanda, öğrencilerin çok sayıda çevrimiçi kaynağa erişimi bulunur.

Kampüs Dışında Çalışma

Tam zamanlı öğrenciler, öğrenim programlarını sürdürürken haftada 20 saate kadar, sömestr aralarında ise haftada 40 saate kadar kampüs dışındaki işlerde çalışabilirler. Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) öğrencilerinin kampüs dışında çalışmasına izin verilmez.

Mezuniyetin Ardından Çalışma

Öğrenciler, öğrenim sürelerine bağlı olarak 3 yıla kadar Kanada'da çalışmak için lisansüstü çalışma iznine (PGWP) başvurabilir.

Fanshawe Öğrencileri Kolaylıkla İş Buluyor

En güncel KPI (Temel Performans Göstergeleri) anket sonuçlarına göre, Fanshawe öğrencileri mezuniyetin ardından iş bulmada çok başarılıdır. Fanshawe mezunlarının %83.1'i mezuniyetten kısa bir süre sonra iş bulur. Fanshawe'in mezun istihdam oranı, Ontario eyaletindeki tüm büyük yüksekokullar genelinde ikinci sıradadır.

Uluslararası öğrenciler arasında yüksek notlar

2018 i-graduate anketi, Fanshawe'in Öğrenim Konusunda Genel Öğrenci Memnuniyeti'nde dünya çapında (6 Ontario yüksekokulu dahil) 199 kurum arasında 1. sırada olduğunu ortaya koymuştur.

Show more +Show less -
7500
Uluslararası öğrenciler

Canada: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
At Fanshawe
At Fanshawe
Join us at Fanshawe
At Fanshawe
Join us at Fanshawe
At Fanshawe
Join us at Fanshawe
At Fanshawe
Join us at Fanshawe
Join us at Fanshawe
At Fanshawe
At Fanshawe
At Fanshawe
MapDefaultImage

Ortalama toplam maliyet$2004

 • $815
  Konutlar
 • $815
  Yemek
 • $117
  Günlük Yaşam
 • $257
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Öğrencilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor?

Overview
(4.0)
Bölüm Kalitesi
4.4
Kampüs Güvenliği
4.8
Öğrenci Desteği
4.6
Eğitim Kalitesi
4.2
Kampüs Çevresi
4.8
bhawna
Fanshawe College
Infrastructure, staff and support
Daha fazla göster +
Manpreet
Fanshawe College
Facility is so cooperative with international students.
Daha fazla göster +
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Infrastructure, staff and support Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
4.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-08
5.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Facility is so cooperative with international students. Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
4.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
3.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Online portal for both study and submissions, quick response from professors, pristine classrooms and surroundings, career development and student departments and many more at Fanshawe. Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-09
4.0/ 5 stars
event image 0 York University - School of Continuing Studies Başvuru Günü

Kanada ve York Üniversitesinde eğitime dair fırsatları öğrenmek ve üniversitenin temsilcisiyle yüz yüze görüşmek için şimdi kay...

Flag_CA icon CA Istanbul, Turkey 3rd Nis 2023 04:00 ÖS - 06:00 ÖS Daha fazlası için

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Infrastructure, staff and support Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
4.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-08
5.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Facility is so cooperative with international students. Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
4.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-29
3.0/ 5 stars
Fanshawe College Fanshawe College
Rated4/5based on5 student reviews
Online portal for both study and submissions, quick response from professors, pristine classrooms and surroundings, career development and student departments and many more at Fanshawe. Customer reviews:
Fanshawe College - by, 2020-01-09
4.0/ 5 stars

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?

Etkinlik Bulunamadı