با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 7 مزیت تحصیل در خارج از کشور

تحصیل در خارج از کشور یک تجربه تغییر دهنده زندگی است که مزایای شخصی و شغلی زیادی به شما ارائه می دهد. اگر این مرحله را در زندگی خود در نظر دارید ، در اینجا بهترین 7 دلیل وجود دارد که شما را متقاعد می کند فوراً این سفر را شروع کنید!

1. چشم انداز شغلی خود را از طریق آموزش بین المللی تقویت کنید

کسب مدرک از یک دانشگاه کلاس جهانی به طور قطع فرصت های شغلی شما را افزایش می دهد و به شما یک رقابت رقابتی در بازار جهانی می دهد. اولین قدم شما باید انتخاب یک برنامه مناسب و متناسب با علایق شما در مکان مناسب شما باشد. ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم!

مشاور IDP شما در انتخاب بیش از 700 دانشگاه ، کالج و مدرسه در استرالیا ، انگلستان ، ایرلند ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا و نیوزیلند به شما کمک خواهد کرد. شما در مورد فرصت های مناسب تحصیل و گزینه های کار پس از تحصیل ، به شما کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید و برای آینده مورد نظر خود آماده شوید ، تصویر کاملی دریافت خواهید کرد.

2. به عنوان یک شخص رشد کنید و مهارت های ارزشمندی را کسب کنید

زندگی در یک مکان جدید ممکن است گاهی اوقات سخت باشد ، به خصوص در ابتدای کار. این توانایی شما را برای انطباق با موقعیت های جدید آزمایش می کند ، به این معنی که شما یاد می گیرید چگونه استقلال ، اعتماد به نفس و بالغ تری داشته باشید شما مهارت های زندگی بسیار ارزشمندی کسب خواهید کرد که یک عمر طول می کشد.

نگران نباشید از "اولین شوک" دانشجوی جدید بین المللی در یک کشور جدید عبور کنید ، زیرا ما در کنار شما خواهیم بود! مشاور آوارگان شما را راهنمایی می کند تا با فرهنگ جدید سازگار شوید ، با غربت مقابله کنید و حتی قبل از ترک اطلاعات زیادی درباره زندگی دانشجویی خود در کشور جدید بیاموزید.

3. به روش دیگری مطالعه و یاد بگیرید

هنگامی که در خارج از کشور تحصیل می کنید ، شیوه جدیدی از آموزش را تجربه خواهید کرد. این ممکن است در آغاز دشوار باشد ، اما ذهن شما را به روش های جدید یادگیری باز می کند و شما را قادر می سازد مهارت های حرفه ای را که توسط کارفرمایان در سراسر جهان ارزش دارد ، توسعه دهید. حل مسئله ، مهارت های تحلیلی ، کار تیمی ، رهبری و مهارت های مدیریت زمان را نام ببرید.

4- فرهنگ های جدید را تجربه کنید

تحصیل در خارج از کشور فرصت شما برای زندگی و غرق شدن در یک فرهنگ جدید است. چیزهایی را خواهید دید که قبلاً هرگز ندیده اید ، از مکان های جدید بازدید کنید ، سنت های جدید ، سبک زندگی جدید ، انواع جدید غذاها و همه جنبه های دیگر جامعه جدید را از درون تجربه کنید.

5. مهارت های زبان انگلیسی خود را تیز کنید

شما در هنگام تحصیل در خارج از کشور مهارت های زبان انگلیسی خود را افزایش می دهید ، زیرا زبان را فقط با خواندن در کتاب های درسی با زندگی می آموزید.

6. برو دنیا را ببین!

این فرصت شما برای کشف مکانهای جدید است ، کارهای زیادی را انجام داده اید که قبلاً هرگز انجام نداده اید! می توانید وقت خود را برای ماجراهای مهیج بگذارید. به گشت و گذار بپردازید ، از مکان های معروف ، موزه ها ، حومه زیبا یا یک کشور همسایه دیدن کنید. آماده باشید تا یک مسافر باهوش شوید. بسیاری از مکان ها و فعالیت های شگفت انگیز جدید در انتظار شما هستند!

7. دوستان مادام العمر جدید پیدا کنید و شبکه خود را بسازید

این یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در خارج از کشور است. پیوستن به یکی از باشگاه های کالج می تواند شروع خوبی برای ملاقات دوستان جدید از ملیت های مختلف باشد که علاقه های یکسانی با شما دارند. مشاور IDP همچنین می تواند به شما کمک کند با دانشجویان و فارغ التحصیلان دیگر کشور خود که در همان مکان زندگی یا تحصیل می کنند ارتباط برقرار کنید. علاوه بر پشتیبانی و روابط شخصی مفید ، دوستان جدید شما هسته اصلی شبکه حرفه ای شما خواهند بود

حالا قدم بعدی شما چیست؟

بگذارید به شما کمک کنیم تا تصمیم درستی برای تحصیل در خارج از کشور بگیرید. امروز با مشاور آموزش آوارگان خود صحبت کنید. 

مقالات پیشنهادی

راهنمای گام به گام تحصیل در خارج از کشور

 ما به شما کمک می کنیم دوره و کشوری را که برای شما مناسب است انتخاب کنید و سپس برای تحقق آن شما را از طریق مدارک راهنمایی می کنیم.

مشاوره‌ی دوره‌ی آموزشی

ما می توانیم با مشاوره شخصی شخصی که برای شما مناسب است، کمک کنیم.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.