با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

6 افسانه در مورد برنامه ریزی تحصیلات خود از طریق یک عامل آموزش

 

تصمیم برای تحصیل در خارج از کشور اغلب نتیجه سالها برنامه ریزی است ، اما اگر مثل من باشید ، تصمیم گیری لحظه ای خواهد بود. آنچه که من فهمیدم برنامه ریزی برای تحصیل در خارج از کشور یک روند عظیم است که به تلاش ، وقت و گاهی وقت شما نیاز دارد.

من فهمیدم که من دو راه داشتم: تحقیق و درخواست مستقیم در دانشگاهها یا مراجعه از طریق یک نماینده آموزش بین المللی. علیرغم بدبینی و تردیدهایم ، تصمیم گرفتم که با آژانس بروم زیرا وقت کم بود و نمی دانستم از کجا شروع کنم. تنها چیزی که می دانستم این بود که می خواهم در یک دانشگاه خوب در استرالیا تحصیل کنم. سپس یک دوست خانوادگی IDP را به من توصیه کرد و خوشحالم که به آن گوش کردم.

کلیشه های زیادی در مورد مشاوران و نمایندگان آموزش بین المللی وجود دارد. با این حال ، من در حال حاضر در دانشگاه رویایی خود در استرالیا تحصیل می کنم و بهترین تصمیم برای تصمیم گیری برای ثبت نام با یک مشاور آوارگان است.

من می دانم که تعداد زیادی از شما ممکن است در تلاقی بررسی های مختلف در مورد آژانس های مختلف آموزشی آنلاین قرار داشته باشید. در حالی که نمی توانم در مورد همه عوامل آموزش بین المللی به شما بگویم ، من اینجا هستم تا برخی افسانه های رایج را بر اساس تجربه شخصی خود با آوارگان تخریب کنم و امیدوارم شما را از معضل داخلی نجات دهم.

1. مشاوره گران هستند

باور کنید یا نکنید ، این برنامه رایگان است. و یا حداقل باید باشد. من به خاطر می آورم که پدر و مادرم وقتی مشاور آوارگان گفتند که این خدمات بدون هزینه انجام می شود (البته به استثنای هزینه های مربوط به ویزا) پدر و مادرم چقدر گیج بودند.

والدین من متقاعد نشده اند که هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد و تا پایان روند درخواست من به حمل جیب در تمام جلسات ما ادامه می دهند. اما این سرویس تا انتها رایگان بود.

2. آنها دانشگاه های شما را برای شما انتخاب می کنند

وقتی استرالیا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کردم ، مشاور من را تشویق کرد تا تمام دانشگاههایی را که می خواهم در آنها ثبت نام کنم ، فهرست کنم.

آنها جدا از کمک به تحقیق در مورد بهترین دانشگاهها در رشته تحصیلی من ، بر انتخاب دانشگاه من تأثیر صفر داشتند. در واقع ، مشاور من همه کارها را برای کمک به من انجام داد - از ترسیم شرایط مقاله من تا تعیین گزینه های اسکان دانشجویان.

3. اصالت ندارند

به دلیل ترس از اقدامات متقلبانه ، اغلب س regardingالاتی در مورد اعتبار یا اصالت نمایندگان و مشاوران وجود دارد. و صادقانه بگویم ، این یک نگرانی منصفانه است.

از این رو ، یافتن آژانس های ثبت شده یا آژانس های پیشنهادی توسط خانواده یا دوستان معتمد مهم است. اعتماد و شهرت هنگام بررسی گزینه های آژانس آموزش و پرورش بسیار حیاتی است و مهم است که بهترین مسابقه را برای خود انتخاب کنید.

4. کیفیت مشاوره با توجه به انتخاب کشور متفاوت است

به تجربه من ، اینطور نبود. دفتر آوارگاني كه از آنها بازديد كردم متخصصان آموزش ديده با سالها تجربه اختصاص داده شده به كشورهاي مختلف داشت.

در حقیقت ، دانش و تخصص تخصصی آنها در زمینه های مختلف مطالعه کیفیت مشاوره های من را تقویت می کند.

5. آنها روند کار را دشوارتر می کنند ، نه آسان تر

من تصور می کردم که کار با یک آژانس روند درخواست برای دانشگاه ها را پیچیده می کند. اما وقتی با مشاورم آشنا شدم این تغییر کرد. تمام کاری که من باید انجام می دادم ارائه مدارک مربوط به برنامه بود.

مشاور من با ذکر اسناد از قبل ، روند درخواست را آسان تر کرد ، بنابراین در تمام مدت آماده بودم. آنها همچنین در مورد مسائل احتمالی ممکن است در طول دوره استفاده با آنها مشاوره تخصصی ارائه دهند ، اگر تصمیم بگیرید خودتان این کار را انجام دهید ، در غیر این صورت ممکن است مانع روند شود.

6. آنها فقط برای تهیه کمیسیون از دانشگاه های پردرآمد هستند

اگر این درست بود ، مشاور من را متقاعد می کرد که نظرم را در مورد انتخاب دانشگاه عوض کنم.

نه تنها مشاور من به من کمک کرد تا در مهلت مقرر در دانشگاههای برترم ثبت نام کنم ، بلکه وقتی درخواستهای من با پاسخهای دلسرد کننده برگشتند کمک بزرگی به من کردند. مشاور من راه حل های دیگری برای درخواست مجدد یا غلبه بر این مسئله در صورت وجود راه حل احتمالی ارائه داد. و من صادقانه اعتقاد دارم که اگر از همان ابتدا سود جویی کنند ، آنها این همه تلاش نمی کنند.

روند درخواست برای دانشگاه ها و ویزا زمان بر و طاقت فرسا است. و یک حرکت اشتباه - مانند بارگذاری اسناد اشتباه یا ارائه اطلاعات اشتباه - می تواند فرصت شما را به خطر بیندازد و شما را در معرض خطر امتناع قرار دهد.

مراجعه به یک آژانس آموزشی به شما کمک می کند تا از این اشتباهات جلوگیری کرده و شانس موفقیت خود را در تأمین پذیرش افزایش دهید. تجربه من با آوارگان به خودی خود صحبت می کند و می توانم تضمین کنم که ارزش آن را خواهد داشت.

نویسنده:

سواتسی ساسیکومار

سوثی دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه ملبورن است. هنگامی که او کار نمی کند ، یا در حال مطالعه گربه خود است یا در برنامه های تلویزیونی سرگرم می شود.

 

مقالات پیشنهادی

راهنمای تحصیل در استرالیا

به عنوان یکی از سه کشور بین المللی که دانشجویان خارجی در خارج از کشور تحصیل می کنند (در کنار ایالات متحده و انگلیس) ، می توانید هنگام تحصیل در استرالیا از بهترین زندگی دانشجویی لذت ببرید.

شرایط ویزای دانشجویی استرالیا

 ویزای مورد نیاز شما به نوع تحصیلاتی که می خواهید انجام دهید و مدت زمان اقامت در استرالیا بستگی دارد. اطلاعاتی که برای درخواست ویزا نیاز دارید به ملیت و دوره شما بستگی دارد.

کارشناسی ارشد در استرالیا

 دانشجوی بین المللی دانشگاه ملبورن ، سوآثی ، برخی از افسانه های رایج در مورد مشاوران آموزش را از برنامه ریزی سفر خود به خارج از کشور از طریق IDP ، برطرف می کند.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.