با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

دانشگاه های گروه راسل چیست؟ چرا باید مطالعه کرد؟ چگونه درخواست شود؟

اگر تصمیم خود را در مورد تحصیل در انگلستان گرفته اید ، ممکن است با دانشگاه های گروه راسل مواجه شده باشید. اما آنها چیستند؟ آیا باید در یکی ثبت نام کنید؟ بگذارید هر آنچه در مورد آنها می دانید و دلایلی که آنها را برای مقاطع تحصیلات تکمیلی و فوق لیسانس کامل می کند به شما بگوییم.

دانشگاه راسل گروپ چیست؟

به عنوان لیگ پیچک در ایالات متحده ، گروه راسل شامل دانشگاه های با کیفیت برتر در انگلستان است. این دانشگاه ها بر اساس کیفیت تحقیق و شهریه خود ، دارای استانداردهای برجسته آموزشی هستند. این به آنها کمک می کند تا روابط عالی با مشاغل و بخش دولتی برقرار کنند. این دانشگاهها در سراسر انگلستان واقع شده اند و تنها کیفیت آموزش ، تحقیق و رضایت دانشجویان آنها را متحد کرده است. آنها مجموعه ای از موضوعات و دوره ها را ارائه می دهند زیرا در نوع خود م institutionsسسات مستقلی هستند.

چه دانشگاه هایی در گروه راسل قرار دارند؟

گروه راسل شامل 24 دانشگاه عضو است. در اینجا ، آنها را برای شما لیست کرده ایم:

 

1. دانشگاه بیرمنگام

2. دانشگاه بریستول

3. دانشگاه کمبریج

4. دانشگاه کاردیف

5. دانشگاه دورهام

6. دانشگاه ادینبورگ

7. دانشگاه اکستر

8. دانشگاه گلاسگو

9. کالج امپریال لندن

10. کالج کینگ لندن

11. دانشگاه لیدز

12. دانشگاه لیورپول

13. دانشکده اقتصاد لندن

14. دانشگاه منچستر

15. دانشگاه نیوکاسل

16. دانشگاه ناتینگهام

17. دانشگاه آکسفورد

18. دانشگاه کوئین مری لندن

19. دانشگاه کوئینز بلفاست

20. دانشگاه شفیلد

21. دانشگاه ساوتهمپتون

22. دانشگاه کالج لندن

23. دانشگاه وارویک

24. دانشگاه یورک

 ممکن است برخی از این نام ها را قبلاً شنیده باشید و برخی دیگر ممکن است جدید باشد. اما همین که در دانشگاه راسل گروپ ثبت نام کردید ، شغل و آینده شما از قبل درخشان است!


منشأ گروه راسل

برای اطمینان از اینکه منافع و الزامات آنها در دولت محافظت و نمایندگی می شود ، 16 دانشگاه انگلیس در سال 1994 گرد هم آمده و گروه راسل را تشکیل دادند. پس از آن ، چند نفر دیگر بعداً پیوستند زیرا سطح تحصیلات آنها در سالهای بعدی به اوج جدیدی رسید. از آن زمان ، نام این گروه مترادف با آموزش با کیفیت خوب است.

چرا در دانشگاه راسل گروپ تحصیل کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شخص می تواند برای تحصیل در دانشگاه گروه راسل انتخاب کند ، و آنها شامل موارد زیر است:

شهرت عالی

این گروه شامل دانشگاه هایی است که به دلیل دانشگاهیان عالی ، فارغ التحصیلان مشهور و جایگاه خود در لیست های برتر جهان در سطح بین المللی شناخته می شوند. اگر توسط یکی از این دانشگاه ها صلاحیت داشته باشید ، از یک موسسه عالی رتبه جهانی که شما را از سایر داوطلبان دور خواهد کرد فارغ التحصیل شده اید.

رضایت دانشجویان

در نظرسنجی دانشجویی ملی مشخص شد دانشجویانی که در دانشگاه راسل گروپ تحصیل می کنند بالاترین میزان رضایت را در مورد استانداردهای تدریس ، زندگی در خواب و آزادی فکر گزارش می دهند.

میزان پایین ترک تحصیل

به دلیل تحصیلات با کیفیت و مراحل دقیق بررسی ، این دانشگاه ها کمترین میزان ترک تحصیل در کل انگلیس را دارند. زیرساخت ها و ملاحظات دانش آموزان باعث می شود که نرخ تکمیل بالا باشد.

برای مطالعه بیشتر درها را باز کنید

هنگامی که سر خود را از درب دانشگاه گروه راسل فرو کردید ، دیگر برای رفتن به مقاطع بالاتر برای تحصیل در هر جای دنیا مشکلی نخواهید داشت. همچنین می توانید برای گذراندن دوره تحصیلات تکمیلی در دانشگاه اقامت خود را انتخاب کنید.

چشم انداز شغلی

با توجه به موفقیت شغلی از نظر پولی ، مشخص شد که فارغ التحصیلان گروه راسل در مقایسه با دانشجویان سایر دانشگاه ها ، حقوق بالایی دریافت می کنند که در طول زندگی 10 درصد بیشتر است. به علاوه ، تحصیل در چنین م institutionsسسات معتبری درهایی را به روی شما باز می کند که فکر می کردید برای همیشه قفل شده اند!

چگونه می توان برای دانشگاه گروه راسل اقدام کرد؟

برای ورود به دانشگاه های گروه راسل رقابت زیادی وجود دارد. در حقیقت ، مسابقه رسیدن به قله چیزی سخت نیست. این بدان معنی است که شما باید صد در صد مطمئن باشید که درخواست شما برای دانشگاه راسل گروپ کاملاً کامل است! برای دریافت بینشی از روند کار ، در اینجا چند نکته برای دنبال کردن آورده شده است:


نمرات خوبی کسب کنید: هرچه نمرات شما در مدرسه بهتر باشد ، شانس ورود به دوره کارشناسی بیشتر است.

مدرک کارشناسی خود را از یک کالج خوب انجام دهید: اگر می خواهید کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه گروه راسل انجام دهید ، مطمئن شوید که لیسانس شما از یک موسسه معتبر است.

تجربه کاری: برخی از تجربه های کارآموزی یا شغل پاره وقت در یک مکان مربوط به منطقه تحصیل شما بسیار مفید خواهد بود.

فعالیت های فوق برنامه: چه در تیم مناظره باشید و چه در والیبال بازی کنید ، مهم است. دانشگاه های خوب همه کاره می خواهند.

  به خاطر داشته باشید که همه این دانشگاه ها م institutionsسسات جداگانه ای هستند و هرکدام معیارهای خاص خود را برای استفاده دارند. فرایندها و نیازهای آنها نیز ممکن است تفاوت چشمگیری داشته باشد. بعلاوه ، آنها ممکن است در مقایسه با سایر دانشگاههای کشور چیز اضافی را بخواهند - در بیانیه شخصی مهلت زودتر برای برنامه ها و سوالات فشرده انتظار دارند. از قبل بدانید دقیقاً به چه چیزهایی نیاز دارند تا بتوانید اسناد و مدارک خود را تهیه کنید.

برخی از این دانشگاهها ممکن است آزمونهای پذیرش خاصی را بخواهند که باید در آنها شرکت کنید. اما اگر سخت کوشی و دانش آموز خوبی باشید جای نگرانی نیست. اگر به اندازه کافی وقف داشته باشید ، خیلی زود می بینید که یک نامه پذیرش از گروه معتبر انگلیس را می خوانید!

آیا می دانید؟ IDP می تواند به شما کمک کند در بیشتر دانشگاه های گروه راسل اقدام کنید. امروز با مشاور IDP خود صحبت کنید تا آخرین اطلاعات مربوط به برنامه های آنها ، شرایط پذیرش ، مراحل درخواست و موارد دیگر را پیدا کنید!

 

مقالات پیشنهادی

10 دانشگاه برتر انگلستان در تجارت و اقتصاد 2020

 به دنبال مدرک تجاری ، مدیریت ، حسابداری ، مالی یا اقتصادی در انگلستان هستید؟ این لیست جدیدترین 10 دانشگاه برتر انگلیس در سال 2020 را در این رشته ها مطابق با رتبه بندی معتبر Times Higher Education (THE) دانشگاه جهانی بررسی کنید

با سیستم آموزشی انگلستان آشنا شوید

. انگلیس دوره های متنوع و انعطاف پذیری را در موسسات دارای رتبه جهانی ارائه می دهد.

هزینه های تحصیل و هزینه تحصیل در انگلستان: راهنمای 2020 برای دانشجویان بین المللی

 هزینه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟ چگونه می توانید هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس را کاهش دهید؟ پاسخ این  سوالات را در این راهنمای جدید بیابید!

سیستم درجه بندی UK: نحوه کارکرد آن در اینجا است

 آمارهای اخیر نشان داده است که حدود 458،520 دانشجوی بین المللی در 18-2017 برای دریافت مدرک دانشگاهی به انگلستان مراجعه کرده اند. انگلستان در میان 5 مقصد برتر برای تحصیلات کارشناسی در سراسر جهان است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.