با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

اسکان دانشجویان در انگلیس - اقامت و اقامت در انواع مختلف

ورود به یک دانشگاه خوب با معیارهای شهریه همه چیز نیست و پایان کار نیست. تحصیل در خارج از کشور در انگلیس به خودی خود یک امتیاز است. اما با تقاضای زیاد دانشگاه های انگلیس ، شانس کمتری برای تهیه یک وضعیت زندگی ایده آل وجود دارد. در اینجا ، ما یک راهنمای کوتاه برای اسکان دانشجویان در انگلستان ارائه می دهیم.

محل اقامت یا خوابگاه در محوطه دانشگاه

تقریباً هر دانشگاهی در انگلیس به دانشجویان فرصت زندگی در دانشگاه را می دهد. در اینجا ، آنها مجبور به زندگی در سالنهای اقامتی هستند که تعداد محدودی اتاق در دسترس دارند. اگر دانشجوی سال اول کارشناسی هستید ، شانس بیشتری برای گرفتن مکان در یکی از این خوابگاه ها یا خوابگاه ها دارید. محدوده اتاق ها از یک نفره ، دو نفره تا خصوصی ، با سالن ها و حمام های ترکیبی است. طرح های اعتبارسنجی این سالن ها را پوشش می دهد ، بنابراین مدیریت آنها به طور مناسب حفظ می شود.

اگر در مهلت مقرر پیشنهاد آنها را قبول کنید ، بسیاری از دانشگاه ها به شما مکانی در سالن پیشنهاد می دهند. قراردادهای اجاره 40 هفته ای برای یک سال تحصیلی منعقد شده است که دارای دو گزینه است: وعده غذایی شامل یا سلیقه شخصی. حتی اگر احساس کند کمی از منطقه راحتی شما خارج است ، زندگی در دانشگاه راهی عالی برای ورود به زندگی دانشگاهی انگلستان است. شما دانشجویان جدید زیادی را ملاقات خواهید کرد ، برخی از آنها با همان قایق شما قایقرانی می کنند. تا آنجا که می توانید دوست شوید!

هزینه اجاره های داخل دانشگاه بستگی به این دارد که از چه امکاناتی استفاده خواهید کرد ، سطح زندگی شهرهای خاص و حتی وضعیت کشور خود (اتحادیه اروپا ، غیر اتحادیه اروپا و غیره).

گزینه های مسکن خارج از دانشگاه

حتی اگر نتوانید در محل دانشگاه محل اقامت خود را پیدا کنید ، هنوز امید زیادی وجود دارد. بسیاری از دانشگاه ها با همکاری آژانس های مسکن دانشجویی برای تهیه یک فضای زندگی یارانه ای به دانشجویان بین المللی و دانشجویان سایر شهرها می پردازند. انواع ملک ها معمولاً خانه های دانشجویی یا آپارتمان های مشترک خارج از محوطه دانشگاه است.

به عنوان مثال ، دانشگاه لینکلن مجموعه ای از خانه ها و بلوک های آپارتمانی را با گزینه های مختلف برای اتاق ها اداره می کند. آشپزخانه و سالن معمولاً بین 3 تا 6 دانش آموز مشترک است. بلوک آپارتمان دادگاه برایفورد حدود 22 فضای مسکونی مستقل دارد! اجاره ممکن است گران باشد ، اما معمولاً تمام هزینه های آب و برق از جمله اینترنت را شامل می شود.

اگر دانشگاه شما هیچ طرح خارج از دانشگاه را ندارد ، آنها همچنان می توانند شما را با صاحبخانه های خصوصی که در مجاورت آنها هستند ارتباط برقرار کنند. آنها اطمینان خواهند داشت که مسکن قابل اعتماد و مطابق با استانداردهای زندگی است و همچنین صاحبخانه ایمن و مورد بررسی قرار گرفته است. اجاره با دانشگاه میزبان شما که در جریان است بهترین راه برای محافظت از علایق شما و دستیابی به خدمات اضافی دانشجویی است

تالارهای خصوصی اقامت

یکی دیگر از گزینه های جدید اقامت دانشجویان که در سال های اخیر بوجود آمده سالن های اقامت خصوصی است. دانش آموزان بیشتر و بیشتر به اقامت در داخل شهر علاقه مند می شوند تا در نزدیکی خیابان های خنک و اتفاق افتاده شهرهای میزبان خود باشند. این املاک خانه های مشترک با چندین اتاق خصوصی برای هر دانش آموز است. یک آشپزخانه مشترک و یک منطقه عمومی وجود دارد ، اما حمام ها معمولاً در اتاق های مجازی قرار دارند ، که راحتی بسیار خوبی است. این نوع سالن توسط دانش آموزان در سال دوم ، سوم یا چهارم ترجیح داده می شود.

به عنوان مثال ، یک دانشجو در دانشگاه بریستول می تواند علاقه مند به اجاره اتاق در استودیوی هالی کورت باشد. مستقیماً روبروی دانشگاه است و فوق العاده مقرون به صرفه است! هر کجا که قصد تحصیل دارید ، چنین گزینه های زیادی وجود دارد.

اجاره های خصوصی و آژانس های مسکن دانشجویی

اگر در زمینه های انگلستان مهارت کافی دارید ، می توانید مستقیماً با یکی از آژانس های اسکان دانشجویان که در نزدیکی دانشگاه ها فعالیت می کنند در تماس باشید. بسته به نیاز شما و نوع اقامت شما به دنبال آن هستید ، اجاره خانه می تواند در هر چیزی باشد! با این حال ، می توانید بودجه خود را به نماینده اعلام کنید تا آنها را در جریان قرار دهید. آژانس ها همچنین برای ثبت نام در آنها هزینه اضافی از شما می گیرند ، اما اغلب ارزش آن را دارد زیرا آنها معمولاً می توانند شما را برای اقامت مناسب بیابند.

در انگلیس ، UNITE یکی از محبوب ترین آژانس های اسکان دانشجویان است. آنها به دانشجویان این امکان را می دهند که در صورت تمایل به اجاره اتاق در یک آپارتمان مشترک و گرفتن یک آپارتمان در استودیو. قبض ها معمولاً در قیمت اجاره گنجانده می شوند. اگر در شمال انگلیس واقع شده اید ، گزینه خوب دیگر UniHomes است.

دانشگاه شما معمولاً گزینه های زیادی را برای شما در نظر گرفته است که پس از شروع به تحقیق می توانید آنها را بررسی کنید. آنها سالانه هزاران دانشجو می گذرانند و به همین دلیل است که آنها برای کمک به فارغ التحصیلان خود با بسیاری از آژانس های مسکن و صاحبخانه ارتباط دارند. اگر چیزی ایده آل می خواهید ، زود شروع کنید!

مراقب باشید و همیشه از ... آگاه باشید

چه از طریق آژانس اجاره کنید و چه به صورت خصوصی ، مطمئن شوید که شماره تماس مستقیم صاحبخانه را دارید. اگر در خانه مشكلات زیرساختی مانند توالت آبگرفتگی یا خراب شدن لوله وجود داشته باشد ، آنها مسئول رفع آن هستند!

بعلاوه ، ناگفته نماند که شما همیشه باید قبل از امضای قرارداد شرایط و ضوابط را بخوانید. پس از دانستن همه آنچه به شما گفتیم ، امیدواریم روند یافتن محل اقامت کمی آسان شود. بیایید دست به کار شویم!

مقالات پیشنهادی

هزینه های زندگی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 شما می خواهید از یک زندگی سالم و شاد در انگلستان لذت ببرید. دانستن اینکه شما برای هزینه های زندگی چقدر نیاز دارید یک نقطه شروع عالی است ، اما به خاطر داشته باشید بسته به محل زندگی شما ممکن است هزینه های زندگی بیشتر یا کمتر شود.

هزینه های تحصیل و هزینه تحصیل در انگلستان: راهنمای 2020 برای دانشجویان بین المللی

 هزینه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟ چگونه می توانید هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس را کاهش دهید؟ پاسخ این  سوالات را در این راهنمای جدید بیابید!

شرایط ویزای دانشجویی

شما می توانید تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود به انگلستان اقدام کنید. تاریخ درخواست شما تاریخی است که هزینه درخواست شما پرداخت می شود.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.