با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

کار به عنوان دانشجو در انگلستان

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان ، ممکن است یک شغل نیمه وقت داشته باشید که در تحصیل شما تداخل نداشته باشد. در واقع ، شما می توانید از حقوق ناچیزی برای تأمین هزینه های زندگی استفاده کنید و تجربه کار ارزشمندی کسب کنید که به شما مزیت می دهد.

اما چه نوع مشاغلی به عنوان دانشجو در انگلیس مجاز به انجام آن هستید؟ چقدر می توانید درآمد کسب کنید و از کجا می توانید آنها را پیدا کنید؟ بیایید با جزئیات کاوش کنیم!

چند ساعت دانشجو می تواند در انگلستان کار کند؟

اگر دانشجوی بین المللی هستید و برنامه تحصیلی شما شش ماه یا بیشتر به طول می انجامد ، برای کار به ویزای عمومی دانشجویی Tier 4 نیاز دارید. این ویزا می تواند شما را قادر سازد تا 20 ساعت به صورت نیمه وقت در طول ترم کار کنید. در طول تعطیلات ترم ، شما مجاز به کار تمام وقت هستید. اگر برنامه شما کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشد ، باید در طول ترم و تعطیلات حداکثر 10 ساعت کار را به پایان برسانید.

مشاغلی که نمی توانید به عنوان دانشجو در انگلستان کار کنید

به عنوان یک دانشجو ، به طور معمول با شرایط خاصی مجاز به انتخاب شغل مورد نظر خود خواهید بود. به عنوان مثال ، شما نمی توانید یک شغل خود را اداره کنید یا خود اشتغالی داشته باشید. بعلاوه ، ممکن است یک جای خالی دائمی شغلی انتخاب نکنید که شما را در آن امضا کرده باشد. علاوه بر این ، شما ممکن است به عنوان یک سرگرم کننده یا ورزشکار حرفه ای در ویزای دانشجویی کار نکنید.

بنابراین ، چه کارهایی می توانم به عنوان دانشجو در انگلیس انجام دهم و چه مقدار پول می توانم کسب کنم؟

برای دانشجویان در انگلیس ، تعدادی گزینه در خرده فروشی و مهمان نوازی وجود دارد. همچنین می توانید در کنار مشاغل دیگر به دنبال مشاغل مانند پذیرشگر ، پرستار کودک ، دفتردار ، حساب بانکی ، تهیه کننده مالیات ، معلم خصوصی ، کارمند دفتر باشید.

متوسط ​​دستمزد هفتگی نیمه وقت در سراسر انگلیس 112.20 پوند در هفته است ، اما 15٪ دانشجویان برتر بیش از 200 پوند به خانه می روند.

برخی از مشاغل محبوب دانشجویان خارجی در انگلیس را در اینجا ببینید:

کار به عنوان یک معلم خصوصی

برخی از دانشجویان بین المللی که به زبان های دیگر صحبت می کنند ، به دنبال تدریس خصوصی می روند. با دادن شهریه در کالج به کسانی که به آن نیاز دارند ، می توانند در مدت اقامت حرفه ای در دانشگاه سریع درآمد کسب کنند.

مهارت های تخصصی

اگر به مهارت مهارت خاصی تسلط دارید ، می توانید پروژه های آزاد دیگری را برای پرداخت قبض خود انتخاب کنید. این نه تنها به شما امکان می دهد تا در زمینه فعالیت خود تجربه مربوطه را کسب کنید ، بلکه شما می توانید مهارت های خود را در دنیای بزرگ بزرگ آزمایش کنید.

این موقعیت ها را می توان در تابلوهای آنلاین ، مانند studentgems.com یافت ، یا ممکن است توسط کارفرمایانی که به دنبال کارآموز هستند ، در محل دانشگاه تبلیغ شوند. بهترین قسمت در مورد فریلنسینگ این است که هر زمان که بخواهید می توانید کار کنید و یک سری پروژه های مختلف برای انتخاب وجود دارد!

کار دستی

اگر ممکن است برای کسانی که به آن نیاز دارند تکرار کنیم: کار دستی حرفه ای نجیب است! اگر دانشجوی بین المللی انگلستان هستید ، این فرصت را خواهید داشت که از مهارت های جسمی و عملی خود استفاده کنید.

به عنوان مثال ، می توانید به عنوان یک نقاش ، نجار ، نظافتچی ، باغبان یا یک کالای سنگین ثبت نام کنید. این شغل ها معمولاً کمی بهتر از بخش خدمات در حدود 7.50 پوند پرداخت می کنند. یک نکته جالب این است که این مشاغل طاقت فرسا هستند و معمولاً در دور از شهر واقع شده اند. اگر مایل باشید همان کار را انجام دهید ، صدها گزینه اشتغال در دسترس شماست.

کارآموزی

برخی از دانشجویان که برای دریافت پول تحت فشار نیستند می توانند به دنبال کار بدون حقوق مانند برنامه های تجربه کار و کارآموزی باشند. برخی حتی با کارهای داوطلبانه وقت خود را به اهداف مختلف اختصاص می دهند. این ساعات کاری ممکن است به عنوان شغل بدون مزد محاسبه شود یا براساس نیازهای شغل و سایر مشخصات کار داوطلبانه تلقی شود.

در طول تعطیلات تابستانی ، بسیاری از دانشجویان 6 هفته دوره کارآموزی را می گذرانند که به تجربه کار آنها در آینده مربوط می شود. حتماً از کارفرمای خود س askال کنید که شغل شما دقیقاً در کدام دسته محسوب می شود. بسته به چاپ خوب ، ساعات اشتغال ممکن است در حداکثر کمک هزینه هفتگی کار شما حساب شود.

چگونه می توان به عنوان دانشجو در انگلستان کار پیدا کرد؟

پیدا کردن کار ممکن است یک فرآیند دلهره آور به نظر برسد ، اما اگر پای شما بنشینید و شروع به جستجوی آن کنید ، آسان خواهد بود! تعدادی از منابع آنلاین برای دانشجویان بین المللی در دسترس است که می تواند آنها را با مشاغل مناسب مانند jobsite.co.uk و studentjob.com مرتبط کند.

همچنین می توانید آژانس های محلی استخدام ، روزنامه ها ، رسانه های اجتماعی و آگهی های خصوصی را بررسی کنید تا چیزی ارزش خود را پیدا کنید. اگر واقعاً مایل هستید جسور باشید ، حتی می توانید با یک کپی از CV خود وارد سازمان ها شوید و از آنها سوال کنید که آیا جای خالی دارند!

اکنون که ما در مورد جزئیات گزینه های کاری شما در انگلیس برای شما توضیح دادیم ، چرا اکنون شروع به مطالعه دوره ها و دانشگاههای مناسب نمی کنید؟ اکنون مرور کنید و ماجراجویی بزرگ بعدی خود را برنامه ریزی کنید!

مقالات پیشنهادی

هزینه های زندگی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 شما می خواهید از یک زندگی سالم و شاد در انگلستان لذت ببرید. دانستن اینکه شما برای هزینه های زندگی چقدر نیاز دارید یک نقطه شروع عالی است ، اما به خاطر داشته باشید بسته به محل زندگی شما ممکن است هزینه های زندگی بیشتر یا کمتر شود.

هزینه های تحصیل و هزینه تحصیل در انگلستان: راهنمای 2020 برای دانشجویان بین المللی

 هزینه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟ چگونه می توانید هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس را کاهش دهید؟ پاسخ این  سوالات را در این راهنمای جدید بیابید!

شرایط ویزای دانشجویی

شما می توانید تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود به انگلستان اقدام کنید. تاریخ درخواست شما تاریخی است که هزینه درخواست شما پرداخت می شود.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.