با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

10 دانشگاه برتر انگلستان در تجارت و اقتصاد 2019

آیا به دنبال مدرک تجاری ، مدیریت ، حسابداری ، مالی یا اقتصادی در انگلستان هستید؟ این لیست از 10 دانشگاه برتر انگلستان را با توجه به رتبه بندی معتبر Times Higher Education (THE) World University 2019 توسط موضوع تجارت و اقتصاد بررسی کنید.

رتبه بندی براساس موضوع چیست؟

جدول رتبه بندی دانشگاه های جهان بر اساس موضوع: تجارت و اقتصاد دانشگاه هایی را برجسته می کند که در سراسر تجارت و مدیریت ، حسابداری و امور مالی و اقتصاد و اقتصادسنجی پیشتاز هستند. این از 13 شاخص عملکردی در رتبه بندی کلی دانشگاه جهانی استفاده می کند که در 5 حوزه گروه بندی شده است: آموزش ، تحقیق ، استناد ، چشم انداز بین المللی و درآمد صنعت.

بنابراین ، بیایید 10 دانشگاه برتر انگلیس در تجارت و اقتصاد را بشناسیم!

University-of-Oxford.jpg

1. دانشگاه آکسفورد

آکسفورد طی 3 سال متوالی به عنوان دانشگاه شماره 1 در جهان انتخاب شده است. آکسفورد همچنین قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان است. اما آیا می دانید دانشکده تجارت آن به نام یک مرد تاجر عرب نامگذاری شده است؟

در واقع ، مدرسه تجارت سعید به لطف کمک مالی سخاوتمندانه وفیک سعد ، بازرگان و خیرخواه سوری-سعودی در سال 1996 تاسیس شد. این مدرسه مرکز یادگیری آکسفورد برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی ، مدیریت و امور مالی است.

University-of-Cambridge.jpg

2. دانشگاه کمبریج

دانشگاه کمبریج در سال 1209 تاسیس شد ، چهارمین دانشگاه باقیمانده در جهان و دومین دانشگاه قدیمی در جهان انگلیسی زبان است. کمبریج همچنین طبق رتبه بندی THE World University Rankings 2019 ، دومین دانشگاه برتر جهان است.

دانشکده تجارت قاضی کمبریج به ویژه در مدیریت کارآفرینی و نوآوری بسیار قدرتمند تلقی می شود.

London-School-of-Economics-and-Political-Science-LSE-.jpg

3. دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)

LSE در سطح جهانی در رتبه 26 دانشگاه جهانی رتبه بندی 2019 قرار دارد. یکی از جالب ترین حقایق در مورد LSE این است که 18 برنده جایزه نوبل در این مدرسه معتبر از جمله نمایشنامه نویس مشهور جورج برنارد شاو و اقتصاددان پروفسور کریستوفر پیساریدس تدریس یا تحصیل کرده اند.

4 صنعت برتر برای فارغ التحصیلان LSE شامل امور بانکی و دارایی ، تحقیقات و آموزش ، سیاست و دولت و مشاوره هستند.

ucl.jpg

4. دانشگاه کالج لندن (UCL)

UCL چهاردهمین دانشگاه برتر جهان بر اساس رتبه بندی دانشگاه جهانی THE 2019 است. این اولین دانشگاه در انگلستان است که از دانشجویان هر دین و زن و در شرایط برابر با مردان استقبال می کند. تاکنون 29 برنده جایزه نوبل در میان فارغ التحصیلان UCL و کارمندان فعلی و سابق وجود داشته است.

دانشکده مدیریت UCL برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و اجرایی را در زمینه مدیریت ، کارآفرینی ، مدیریت اطلاعات برای تجارت ، علوم مدیریت و تجزیه و تحلیل تجارت ارائه می دهد.

warwick.jpg

5. دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک با رتبه 79 در سال 2019 در واقع در حومه شهر کاونتری مستقر است. محوطه دانشگاه فقط 30 دقیقه با استراتفورد-آن-آون ، محل تولد ویلیام شکسپیر فاصله دارد. Warwick Business School (WBS) یکی از معتبرترین مدارس بازرگانی در اروپا است و همچنین بزرگترین گروه دانشگاه است. این محوطه در محوطه ای بسیار زیبا با مساحت 300 هکتار و در سه مایلی مرکز شهر کاونتری واقع شده است.

WBS طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته های حسابداری ، امور مالی ، تجارت بین الملل و مدیریت ارائه می دهد.

University-of-Manchester.jpg

6. دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر 57 امین دانشگاه برتر جهان از نظر رتبه بندی دانشگاه جهانی THE است. این دانشگاه دارای میراث علمی غنی است ، در حالی که 25 برنده جایزه نوبل در میان کارمندان و دانشجویان فعلی و سابق خود دارند.

مدرسه بازرگانی آن ، مدرسه بازرگانی آلیانس منچستر ، یکی از دو مدرسه تجاری اول انگلستان بود. این تحقیق در کلاسهای جهانی و آموزش متمرکز بر صنعت در همه سطوح - از کارشناسی تا مدیر عامل ارائه می دهد.

University-of-Edinburgh.jpg

7. دانشگاه ادینبورگ

دانشگاه ادینبورگ (UoE) در رده بندی دانشگاه جهانی The World 2019 در رتبه 29 قرار دارد. UoE در سال 1583 تاسیس شد ، ششمین دانشگاه قدیمی در جهان انگلیسی زبان است.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه ادینبورگ برنامه های تحصیلات کارشناسی ، کارشناسی ارشد و اجرایی را در زمینه تجارت و مدیریت ارائه می دهد و بستری را برای تحقیق ، بحث و گفتگو در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تجاری فراهم می کند.

University-of-Sussex.jpg

8. دانشگاه ساسکس

دانشگاه ساسکس در رنکینگ THE World University 2019 در رده 161 جهان قرار دارد. ساسکس اولین موج جدید دانشگاه های انگلستان بود که در دهه 1960 تاسیس شد و در سال 1961 منشور سلطنتی خود را دریافت کرد.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه ساسکس در ساختمان Jubilee - جدیدترین ساختمان دانشگاهی در ساسکس - مستقر است. کارهای آنها با استفاده از مدیریت ، اقتصاد ، علوم ، فن آوری و مطالعات نوآوری برای تأثیر بر آینده مردم و موسسات است.

University-of-Nottingham.jpg

9. دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام یکی از بزرگترین م institutionsسسات در نوع خود در انگلستان است که دهها هزار نفر جمعیت دانشجویی دارد. این دانشگاه در رتبه بندی The World University Ranking 2019 در رتبه 149 قرار دارد.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه ناتینگهام یک رهبر بین المللی در امور مالی و آموزش مدیریت و پیشگام در زمینه کارآفرینی ، نوآوری و پایداری است.

Lancaster-University.png

10. دانشگاه لنکستر

دانشگاه لنكستر در سطح جهان در رتبه 146 قرار دارد. پردیس عالی این دانشگاه در شمال غربی انگلیس و 3 ساعت با قطار از لندن ، گلاسگو و ادینبورگ فاصله دارد.

دانشکده مدیریت دانشگاه لنکستر به عنوان یکی از معدود مدارس بازرگانی در جهان شناخته شده است که دارای اعتبار چهارگانه است. این دانشگاه به طور مداوم در 10 مدرسه برتر انگلیس برای حسابداری ، مالی ، بازاریابی ، بازرگانی و مدیریت قرار می گیرد.

آیا می دانید؟ IDP می تواند به شما کمک کند در بسیاری از این دانشگاه های برتر انگلستان ثبت نام کنید. امروز با مشاور IDP خود صحبت کنید تا بهترین برنامه شغلی را در 90 دانشگاه و مدارس برتر انگلستان برای شما پیدا کند.

مقالات پیشنهادی

یک دوره پیدا کنید

با IDP دوره ای را پیدا کنید که مناسب شما باشد. آموزش IDP به شما در انتخاب بهترین دوره و دانشگاه پیشرو کمک می کند.

رتبه بندی دانشگاه ها

 رتبه بندی دانشگاه ها یک روش عالی برای مقایسه شاخص های اصلی عملکرد در دانشگاه ها یا مدارس مختلف است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.