با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

IELTS چیست؟

 سیستم برگزاری آزمون زبان انگلیسی بین‌المللی (IELTS) معروفترین آزمون زبان انگلیسی برای تحصیل، کار و مهاجرت با بیش از سه میلیون آزمون در سال گذشته است.

نتایج IELTS در بیش از 11000 سازمان مانند موسسات آزموشی، کارفرمایان، انجمن‌های حرفه‌ای و دولتمردان در 140 کشور جهان به رسمیت شناخته شده است.
محتوای آزمون IELTS توسط تیم بین‌المللی از کارشناسان تعیین می‌شود و متحمل تحقیقات زیادی برای تضمین عادلانه بودن آزمون صرف نظر از ملیت، زمینه، جنسیت، سبک زندگی یا موقعیت مکانی می‌شود. 
شما می‌توانید بسته به سازمان محل تحصیل یا برنامه‌های آتی در آزمون IELTS Academic یا IELTS General Training شرکت کنید.

فرمت آزمون IELTS
IELTS آزمونی برای چهار مهارت زبانی است: شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن. شما آزمون‌های شنیداری، خواندن و نوشتاری را در یک روز، پشت سر هم و بدون استراحت خواهید داد. بسته به مرکز آزمون، تست صحبت کردن شما در همان روز یا هفت روز پیش یا پس از آن روز برگزار خواهد شد. زمان کلی آزمون سه ساعت است.

اطلاعات بیشتری در مورد فرمت آزمون IELTS کسب کنید.
چرا فرمت IELTS برای تست دهندگان بهتر است؟
شما لیاقت یک شانس عادلانه برای انجام بهترین کارها را دارید. به همین دلیل است که آزمون IELTS، برخلاف آزمون‌های دیگر، به شما اتاق آرامی برای تست صحبت کردن بدون وقفه یا حواس پرتی می‌دهد.
همچنین IELTS می‌داند که افراد روش‌های مختلفی برای پاسخ دادن به پرسش‌ها دارند. بعنوان مثال، در IELTS می‌توانید به سوالات خواندن و نوشتاری با هر ترتیبی که دوست دارید پاسخ دهید. شما می‌توانید در طول ساعت آزمون خواندن تغییراتی در پاسخ‌های خواندن ایجاد کرده و پاسخ‌های نوشتاری را در ساعت آزمون نوشتن تغییر دهید.

چرا آزمون IELTS را انتخاب می‌کنید؟
IELTS یک آزمون تحصیلی است. هزاران دانشگاه و کالج معتبر در دنیا نتایج آزمون IELTS شما را بعنوان شاهدی برای کارآیی زبان انگلیسی قبول خواهند کرد. 
IELTS تستی برای حرفه‌ای‌هاست. بسیاری از سازمان‌های حرفه‌ای در رشته‌های مختلف مانند حسابداری، مهندسی، حقوق، پزشکی، پرستاری، داروسازی و تدریس در بسیاری از کشورها نتایج این آزمون را قبول می‌کنند. این گفته بدان معنی است که پس از تکمیل تحصیلات باید بمنظور ثبت نام حرفه‌ای در کشورهای انگلیسی زبان آزمون IELTS بدهید. اگر از آزمون IELTS بعنوان راهی برای ورود به دانشگاه استفاده می‌کنید، برای آزمون مجدد در زمان ثبت‌نام مشاغل با فرمت آزمون آشنا خواهید بود.
IELTS آزمونی برای مهاجران است. این آزمون در مقایسه با هر آزمون زبان دیگری برای دولت‌های بیشتر کشورها بعنوان یکی از الزامات اقامت دائم مورد نیاز است. دولت‌های بریتانیا، استرالیا، کانادا و نیوزلند نتایج آزمون IELTS را می‌پذیرند.
IELTS آزمونی عادلانه برای شماست، آیا می‌دانید که IELTS تنها آزمون زبان انگلیسی عالی است که در زمان آزمون صحبت کردن، هر شخص به تنهایی با یک ممتحن و در یک اتاق جداگانه صحبت می¬کندهیچ کامپیوتر، مشکل فنی و حواس پرتی در میان نیست.

مقالات مرتبط
 
چرا آزمون IELTS را با IDP بدهید؟
IDP یکی از مالکان مفتخر آزمون IELTS است و آزمون را از طریق شبکه‌ی مراکز برگزاری آزمون برگزار می‌کند. در این بخش پنج دلیل ارائه می‌شود که چرا باید آزمون IELTS را با IDP  بدهید.
 
پشتیبانی IELTS
آمادگی برای آزمون انگلیسی نباید دشوار یا گران باشد، به همین دلیل است که با IELTS می‌توانید به مجموعه‌ی گسترده‌ای از منابع آمادگی رسمی دسترسی داشته باشید، که در آزمون‌های زبان دیگر این امکان وجود ندارد.
 

مقالات پیشنهادی

چرا آیلتس را با IDP می گیریم؟

 IDP یکی از مالکان  با افتخار آزمون آیلتس است و آزمون را از طریق شبکه مراکز آزمون سفارشی ما ارائه می دهد.
در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا باید آزمون آیلتس خود را با IDP ایرساقام ایران انجام دهید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?