با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

بریزبن

بیایید بریزبن را بشناسیم

با وجود موسیقی در حال رشد، آب و هوای روستایی، دارا بودن بهترین دانشگاه‌های کشور و مجاورت با خطوط ساحلی زیبا، براحتی می‌فهمید که چرا بریزبن مقصد بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. گزاف نیست اگر بگوییم که بریزبن یکی از بهترین اقلیم‌ها را در میان تمام شهرهای پایتختی استرالیا داراست. خط افق شهر بصورت عمودی گسترش می‌یابد، زیرا ساختمان‌های جدید مسکونی و برج‌های ادارای به آسمان سر بر می‌کشند. فراتر از شهر، بسیاری از بریزبنی‌ها را می‌توانید در Queenslanders بیابید که در خانه‌های چوبی بر روی پایه‌هایی با تراس‌های شیک زندگی می‌کنند، این خانه‌ها بصورتی طراحی شده‌اند که در تابستان هوایی خنک داشته باشند.


حقایقی در مورد بریزبن
ایالت: کوئینزلند
جمعیت: 2/2 میلیون نفر
ورزش‌های محبوب: لیگ راگبی، کریکت، بسکتبال، فوتبال.
مالکان سنتی سرزمین: مردم توربال
بریزبنی‌های مشهور: لینکولن لویس، ساواژ گاردن، جرج میلر
چیزهای که شما در 24 ساعت اقامت در بریزبن می‌توانید ببینید: گالری گوما، ساکنان کاج پنبه‌ای، بانک جنوبی
پشتیبانی دانشجویان بین‌المللی: شرکت تحصیلات بریزبن (و البته IDP).

داخل و خارج از بریزبن

منطقه‌ی تجاری مرکزی
منطقه‌ی تجاری مرکزی بریزبن در طول پنج سال گذشته متحمل تغییراتی شده، و از یک مرکز تجاری خسته کننده به مرکزی شلوغ با تعداد زیادی تقاضا از طرف توریست‌ها و مردم محلی بدل شده است. شهر بخودی خود مجموعه‌ی جالبی از مراکز خرید، بارها و آثار تاریخی است.
دره‌ی فورتیتود
خانه‌ی برخی از بهترین موسیقی‌های زنده در بریزبن است. دره‌ی فورتیتود شانس شما برای کشف فضای مهمانی در بریزبن است. همچنین می‌توانید بوتیک‌ها را ببینید، به پرطرفدارترین کافه‌ها رفته و مسیرهای پنهانی را کشف کنید، یا برخی از جذابترین مکان‌های بریزبن را ببینید.

سنت لوسیا و توونگ
در نقطه‌ی ایده‌آلی با رودخانه‌ای در یک سمت و Mt Coo-tha در سمت دیگر، این منطقه برای استراحت کردن در زمان‌های بین کلاسی عالی است. با جمعیت عظیمی از دانشجویان در این منطقه، چندین مکان جذاب برای مشاهده کردن نیز وجود دارد.

West End و بانک جنوبی
West End  و بانک جنوبی دو منطقه‌ی پر جنب و جوش بریزبن هستند که می‌توانید در آن هنرهای درحال جنبش، مواد غذایی، کافه‌ها، و فروشگاه‌هایی را ببینید که احساس می‌کنید فقط برای شما ساخته شده‌اند.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.