با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

 کانبرا

بیایید کانبرا را بشناسیم

کانبرا بعنوان پایتخت کشور انتخابی عالی برای تحصیل است. این شهر با داشتن سازمان‌های با کیفیت، کتابخانه‌های شگفت‌انگیز و موزه‌های بی‌شمار، پلتفرم هوشمندانه و ایده‌آلی برای موفقیت در آموزش شما ارائه می‌دهد. افزودن کافه‌های خوب، زندگی شبانه‌ی شگفت‌انگیز، مراکز خرید متنوع و بارهای کوچک جالب این شهر را به مکان مناسبی برای زندگی کردن بدل کرده است. زندگی در کانبرا به معنی عدم نیاز به شهرهای بزرگ نیست، بلکه هر آنچه که مورد نیاز شما برای لذت بردن است را فراهم می‌کند. مجاورت شهر به سیدنی (در حدود 3 ساعت رانندگی) به این معنی است که شما می‌توانید برای وقایع بزرگ بدون داشتن زحمت زیاد سفر کنید.

 

واقعیات کلیدی در مورد کانبرا

ایالت: قلمرو پایتخت استرالیا

جمعیت: 400000 نفر

ورزش‌های مورد علاقه: فوتبال با قوانین استرالیایی، راگبی، فوتبال، کریکت، نت‌بال، و بسکتبال.

مالکان سنتی: مردم نگوناوال

ملبورنی‌های مشهور: پتی میلز، کارل والری، میا واسیکووسکا

چیزهایی که در مدت 24 ساعت اقامت در کانبرا می‌توانید ببینید: خانه‌ی پارلمانی، یادبود جنگ استرالیا، گالری پرتره‌ی ملی استرالیا

پشتیبانی از دانشجویان بین‌المللی: پشتیبانی تحصیلی کانبرا (و البته IDP)

حمل و نقل عمومی: حمل و نقل کانبرا

 

داخل و اطراف کانبرا

بخش مرکزی (مدنی و اکتون)

 

 

بخش مدنی قطب فرهنگی کانبرا و مرکز هیجان است. مرز بخش مدنی با غرب اکتون است و بیشترین فعالیت‌ها در اطراف مجتمع نیو-اکتون تمرکز یافته‌اند. کانبرا بعنوان پایتخت ملی پر از موزه‌ها و فعالیت‌های کشف شدنی است.

 

برادون و دیکسون

برادون همسایه‌ی مدرن کانبرا است، این شهر یکی از محبوبترین مقاصد برای جوانان کانبرا است. به سمت شمال بروید و به دیکسون خواهید رسید که با عنوان شهر چینی کانبرا نیز شناخته می‌شود.

 

بروس و بلسونن

هر دو شهر بروس و بلسونن خانه‌ی جمعیت بزرگ و متنوعی از دانشجویان با دسترسی آسان به مراکز خرید، شب زنده‌داری‌های هیجان انگیز، و حتی دریاچه‌ای برای فعالیت‌های فضای باز هستند. امکانات ورزشی با کیفیت را نیز به این شرایط اضافه کنید و بفهمید که چرا این منطقه یک انتخاب محبوب است.

 

پارکز و کینگستون

زمانی که مردم به کانبرا فکر می‌کنند، خانه‌ی پارلمانی و دریاچه‌ی گریفین بورلی را تصویر خواهند کرد. از یک کافه در کینگستون یا برای سیاست‌های در دست اقدام و چشم‌اندازهای دریاچه‌ی سرنا مثلث پارلمانی چیزهایی برای شگفت زده کردن شما دارد.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.