با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 نیوزلند

آیا به دنبال تحصیلات در سطح جهانی در محیطی ایمن و زیبا هستید؟ نیوزیلند می تواند برای شما انتخابی مناسب باشد!

تحصیل در نیوزیلند به معنای اطمینان از برخورداری از بالاترین استانداردهای آموزشی در هر موسسه آموزشی این کشور می باشد. همچنین، این فضای آموزشی در یکی از زیباترین کشورهای جهان واقع شده است که به "سرزمین ابرهای سفید کشیده" معروف می باشد.

چرا در نیوزیلند تحصیل کنیم؟

اگرچه نیوزیلند برای زیبایی طبیعی خود بسیار مشهور است، مجموعه ای از مدارس و دانشگاهها در سطح استاندارد جهانی را نیز در محیطی امن و آرام ارائه می دهد. بیایید این مورد را امتحان کنیم!

با سیستم آموزشی نیوزیلند آشنا شوید

موسسات آموزشی نیوزلند در سطح بین المللی هستند، به این معنا که هر موسسه ایی را برای تحصیل انتخاب کنید از بالاترین کیفیت و استاندارد آموزشی پیروی می کند.

میزان پذیرش آتی نیوزیلند

همه چیز را در مورد میزان پذیرش دانشگاه های نیوزیلند بدانید.

ولینگتون

 شهر ولینگتون پایتخت نیوزیلند است. این شهر علاوه بر اینکه قطب فرهنگ، هنر، غذا، موسیقی و خانه دولت نیوزیلند است، به عنوان "شهر بادخیز" نیز شناخته می شود.

اوکلند

اوکلند بزرگترین شهر نیوزیلند، مکانی است که می توانید سبک زندگی در یک شهر بزرگ و همچنین آرامش و سکوت معروف به آن را تجربه کنید.

کریستچرچ

چنانچه به جزیره جنوبی دیدنی نیوزلند نقل مکان می کنید، کریستچرچ (Christchurch) می تواند گزینه­ایی عالی برای شما باشد. کریستچرچ دارای سواحل، پارک ها و بهترین وعده های غذایی نیوزیلند است.  

دوندین

دوندین (Dunedin) شهری کوچک با جمعیت تقریبی 120،000 نفر است، اما اجازه ندهید این موضوع شما را گول بزند. شهری برجسته با تکیه بر فرهنگ، آموزش و شگفتی های طبیعی و حیات وحش می باشد.

همیلتون

همیلتون، یکی از شهرهای دانشجویی بسیار ارزان قیمت نیوزیلند، مرکز دانشجویی شلوغ و پرتکاپویی است که تجربه فعالیت های هیجان انگیز، موسیقی عالی و گردش در باغ های آرام را برای شما به ارمغان می آورد.

Further Research

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?