با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

راهنمای دانشجویی برای زندگی در لندن

لندن - یکی از بزرگترین وپراتفاقاترین شهرهای جهان است. این می تواند کمی طاقت فرسا باشد ، اما در بیشتر موارد ، فوق العاده هیجان انگیز است.

لندن بسیار بزرگ است ، و با این وسعت تنوع می یابد. در واقع هیچ کاری نیست که نمی توانید انجام دهید –همه چیز در لندن وجود دارد. یک گودال توپ به اندازه بزرگسالان می خواهید؟ لندن آن را دارد. در مورد موزه ای که وسایل آن در شیشه است ، چطور؟ لندن آن را هم دارد!

بهترین چیز در مورد لندن این است که شما می توانید هرکسی که می خواهید باشید - به همان اندازه که یک شهر بزرگ است ، همچنین یکی از پذیرنده ترین مکانها در جهان است.

این شهر پر از تجربیاتی است که منتظر شما هستند تا درگیر شوید - خواه یک گروه جدید از دوستان ، یک سرگرمی جدید یا کشف یک غذای جدید ، این امکانات تقریباً بی پایان است.

امنیت در لندن

بدانید چه کسی می تواند کمک کند

یک شهر بزرگ بودن می تواند ترسناک باشد و اولین کاری که باید انجام دهید این است که شماره تماس اضطراری را بخاطر بسپارید. درست همانطور که در فیلم ها می بینید کمی متفاوت از خانه شما است. بنابراین اگر نیاز به پلیس ، آتش نشانی یا آمبولانس دارید با شماره 999 تماس بگیرید و اپراتور از شما می پرسد به کدام سرویس اضطراری نیاز دارید.

اگر متوجه شدید که در شرایط اضطراری نیستید ، اما همچنان باید با پلیس تماس بگیرید ، می توانید با شماره 101 تماس بگیرید و اپراتور به شما در رفع مشکل کمک می کند.

 ایمن فکر کنید

مثل هر شهر بزرگی همیشه باید بتوانید سریع واکنش نشان دهید. به خصوص عاقلانه نیست که بعد از تاریکی هوا در پارک های بزرگ یا کنار کانال قدم بزنید زیرا این مکان ها بسیار ناامن شناخته می شوند و دقیقاً پر از افراد دوستانه نیستند که آماده کمک به شما هستند.

همانطور که گفته شد ، لندن پر از جمعیت برای جلب شما نیست ، در مجموع همه نسبتاً دوستانه هستند (فقط در مترو مکالمه ندارند). گفتگو با افراد غریبه در حمل و نقل عمومی در واقع کمی ضد اجتماعی تلقی می شود و بسیار رایج نیست.

همچنین ارزش دارد که به وسایل خود توجه کنید. متأسفانه در سالهای اخیر ،  سرقت تلفن بسیار رایج شده اند. یک قانون خوب این است که اشیا با ارزش خود را از چشم دور نگه دارید ، به این ترتیب تلفن خود را برای سارقان احتمالی تبلیغ نمی کنید.

 احساس امنیت کنید

با مراقبت از ایمنی جسمی ، بیایید در مورد ایمنی ذهنی صحبت کنیم: اگر احساس می کنید تحصیلات شما طاقت فرسا شده است ، چند کار وجود دارد که می توانید برای مقابله با هرگونه احساس اضطراب یا بدبختی (یا حتی اگر فقط رنج می برید) انجام دهید. با کمی دلتنگی

دانشگاه شما یک اتحادیه دانشجویی دارد که به شما کمک می کند تا در هر مشکلی به شما کمک کند. در داخل اتحادیه خدمات مشاوره ای پیدا خواهید کرد که می تواند با مشاوره و پشتیبانی به شما کمک کند. اکثر دانشگاه ها حداقل تعداد مشاوره ساعت را برای هر یک از دانشجویانی که درخواست کمک می کنند ارائه می دهند (به ترتیب بیشترین نیاز به آنها).

برخی از دانشگاه ها شروع به استفاده از سگ کرده اند تا نگرانی دانشجویان را در زمان امتحان کاهش دهند. اگر این موردی است که احساس می کنید از آن بهره مند می شوید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که با مدیریت دانشگاه خود صحبت کنید و بپرسید آیا این خدمتی است که آنها در حال فکر ارائه آن هستند در حالی که در دانشگاه هستید.

کمی استرس زدایی کنید

اگر احساس می کنید به مشاوره ای احتیاج ندارید اما فقط به دنبال یک استرس هستید ، از فعالیت های فضای باز لندن استفاده کنید.

Park Run می بیند که مردم در سراسر لندن در گروه های مختلفی از سطح تناسب اندام و براکت های سنی جمع می شوند تا هر شنبه صبح 5 کیلومتر را با هم بدوند - در حالی که به نظر می رسد روی کاغذ چندان جذاب نیست اما می تواند سرگرم کننده باشد و راهی عالی برای دیدار با افراد جدید است (به علاوه احساس اجتماع واقعاً به شما کمک می کند بیشتر  احساس راحتی کنید).

اگر دویدن مورد علاقه شما نیست ، پس همیشه می توانید شنا را امتحان کنید. لندن دارای تعداد زیادی استخر در فضای باز به نام "lidos" است  - بعضی از آنها گرم می شوند ، برخی دیگر نه. اگر می خواهید واقعاً قدرت ذهنی خود را بسنجید ، سعی کنید برای عضویت در زمستان که برخی از آنها تا 3 درجه پایین می آیند (و گاهی اوقات منجمد می شوند) عضو شوید. شنای آب سرد در چند سال گذشته به عنوان یک دیوانگی تبدیل شده است ودارای فواید سلامتی بسیار زیاد است ، اما در بالای آنها سلامت روان و رفاه قرار دارد.

London-Food-1-min.jpg

کاوش در لندن از طریق غذا

یک راه عالی برای شروع کاوش در مورد آنچه لندن ارائه می دهد ، داشتن ذائقه شما است.

لندن جایی برای فرهنگ ها و غذاها است و جستجوی بهترین شهر برای ارائه می تواند ماجراهای منحصر به فردی داشته باشد و در گوشه و کنار شهر که در غیر این صورت جرات نمی کردید.

کاری عالی پیدا کنید

اکثر مردم می دانند که اگر اشتیاق کاری دارید ، پس به Brick Lane می روید. چیزی که آنها نمی دانند این است که در واقع بهترین کاری که در گوشه گوشه لندن پنهان شده است.

آیا آخر هفته بزرگی را پشت سر گذاشته اید و به چیزی نیاز دارید که جوانه های چشایی شما را تسکین دهد ، یا اینکه فقط یک دستپخت خانگی میخواهید ، به Dishoom بروید. آنها چهار مکان در گوشه و کنار شهر دارند و عطر و طعمی که شما بابت دانشجویی سخت بدست می آورید. آنها غذاهای معتبر متنوعی (با ادویه جات کاملاً متعادل) تهیه می کنند و سرآشپزهایشان نیز با اختراعات جدید مرزها را می کشند.

برای دوستداران کربوهیدرات

اگر ماکارونی دوست دارید ، نمی توانید از کنار Padella در نزدیکی Borough Market عبور کنید. به شرطی که منتظر یک ماکارونی نمانید ، زیرا این مکان از لحظه باز شدن تا بسته شدن کاملا بسته بندی شده است. وقتی وارد آنجا شدید ، متوجه خواهید شد که چرا

تمام ماکارونی ها در خانه ساخته می شوند و صفحات کناری کوچک مخصوصاً از کشور مادری ، ایتالیا وارد می شوند. اگر قبلاً به طور واقعی ماکارونی خانگی نخورده اید ، اینجاست که باید آن را امتحان کنید.

صبحانه مثل یک محلی

صبحانه ای بزرگ نیاز دارید؟ صبحانه کلاسیک "کامل انگلیسی" (تخم مرغ ، گوجه فرنگی ، قارچ ، نان تست ، بیکن ، سوسیس ، لوبیا) تقریباً در همه جای لندن با تنوع زیادی سرو می شود ، اما فریب نخورید ، مواردی وجود دارد که صرفا قیمت ارزان دارند.

اگر صبحانه ای می خواهید که کاملاً با عطر و طعم مشتی بسته بندی شود و یک چرخش مدرن را در مدرسه قدیمی ایجاد کند ، به باشگاه صبحانه بروید. سه مکان مختلف وجود دارد اما یکی از محبوب ترین مکانهای اصلی در Shoreditch است

London-Visitors-2-min.jpg

مکانهایی برای رفتن که در مسیر گردشگری نیستند

مطمئناً همه می توانند Tower Bridge یا جعبه تلفن یا اتوبوس دو طبقه را ببینند. اما برای اینکه خود را محلی حس کنید و خانه جدید خود را به رخ دوستان و خانواده خود بگذارید ، چند مکان دیدنی ویژه برای تجربه لندن وجود دارد.

کمی فانتزی شوید

لندن بخاطر چای های زیادش معروف است - و دلیل خوبی هم دارد. چه کسی دوست ندارد هنگام تماشای شاهکارهای کوچک کیک و ساندویچ بخورد هنگام گوش دادن به کسی که پیانوی زنده می زند ، منتظر بماند وغذا بخورد! اگر به Grouponیک وب سایت رایگان کوپن) نگاه کنید ، حتی ممکن است یکی را با نصف قیمت پیدا کنید.

چای های متنوع و متنوعی برای انتخاب وجود دارد و این روزها حتی می توانید با چای های مخصوص مانند گلوتن ، وگان یا بدون قند روبرو شوید (بنابراین در واقع هیچ بهانه ای جز درمان خود ندارید). اما اگر معتبرترین را می خواهید ، باید به یکی از هتل های اصلی و مجلل در نزدیکی The Strand بروید (بله ، دقیقاً مانند Monopoly) - فکر کنید Claridges ، The Ritz یا Savoy.

در پارک های لندن کاوش کنید

دو بار از سال وجود دارد که کاملاً باید از پارک های لندن دیدن کنید: در تابستان (زیرا برای همه تعجب آور است ، در واقع گرم می شود) و در شب آتشبازی.

شب Bonfire ، که در غیر این صورت به آن شب Guy Fawkes می گویند ، یک جشن کاملاً عجیب انگلیسی است که وقتی آقایی (به نام گای فاکس) سعی کرد مجلس پارلمان را در دهه 1600 منفجر کند و پادشاه وقت (پادشاه جیمز اول) را بکشد. او شکست خورد ، اما کاملاً مشخص نیست که آیا جشن های امروزی جشنی است که شاه جیمز در آن زندگی می کرده است یانه. جنبه تاریخی آن هرچه باشد ، برای جامعه کنونی انگلیس بسیار کارآمد بود زیرا آتش بازی قانونی است و نمایش های رایگان در سراسر کشور اجرا می شود ، البته بزرگترین نمایش آن در لندن است.

یک پیک نیک تهیه کنید و به یکی از بلندترین نقاط لندن ، همپستد هیث ، پارلمان هیل یا تپه پامروز بروید تا از جشن ها بیشترین استفاده را ببرید.

با یک پیچ و تاب وحشتناک از یک موزه دیدن کنید

موزه شکارچی در عین حال جذاب و فریبنده است. اگر در حال خواندن پزشکی یا دامپزشکی هستید ، این یک چیز ضروری است که باید ببینید. اگر نیستید ، به همان اندازه جذاب است - تا زمانی که بتوانید دلهره آور را معده کنید.

گالری شکارچیان با مجموعه ای که 400 سال گذشته را دربرمی گیرد ، برای عموم آزاد است (گاهی اوقات به صورت رایگان). مجموعه اصلی توسط آقایی به نام جان هانتر ساخته شده است و اگرچه ممکن است گشت و گذار در اطراف چیزی از روزهای جادوگران به نظر برسد ، هر نمونه نقش مهمی در رمزگشایی از آناتومی انسان و حیوان دارد (که علم پزشکی را به کجا رسانده است).

انتظار می رود انواع جنین ها ، استخوان ها و اسکلت ها و همچنین تحقیقات انجام شده روی بیماران پیوندی ، اعم از انسانی و حیوانی را مشاهده کنید. مهم است که هنگام مشاهده سن مجموعه را مشاهده کنید ، این نوع آزمایشات امروزه در جامعه چندان خوب نخواهد بود ، اما این باعث شده است که ما همان باشیم.

لطفا توجه داشته باشید: Hunterian Musuem در حال حاضر در دست توسعه است و درهای خود را در سال 2021 بازگشایی می کند.

London-Weather-3-min.jpg

چگونه با آب و هوا کنار بیاییم

لندن به دلیل هوای شگفت انگیز خود دقیقاً شناخته نشده است و اگر از جایی معمولاً گرم و آفتابی می آیید ، ممکن است کمی شوکه کننده باشد.

زمستان اول شما ممکن است سخت ترین زمستان باشد ، اما تسهیل در این زمستان با کمی دانش و ایده ای از انتظارات می تواند تحمل پذیرتر باشد.

از قبل برای برف برنامه ریزی کنید

حتی اگر برف می بارد ، لندن برای آن مناسب نیست. در شش یا چند سال گذشته لندن تنها تعداد انگشت شماری از روزهای برف را تجربه کرده است ، و گرچه دست نیافتنی است ، اما می تواند سرگرم کننده باشد - اما همچنین کمی آزار دهنده است.

اول ، همه وسایل حمل و نقل عمومی خاموش می شوند (بله ، درست است ، قطارها فقط نمی توانند از عهده آن برآیند) سپس جاده ها با اتوبوس مسدود می شوند و می دانید این به چه معناست؟ یک روز تعطیل برای کار و مدرسه برای همه (مگر اینکه در فاصله پیاده روی باشید یا در خدمات اضطراری کار نکنید).

همه برای ساختن آدم برفی و پرتاب گلوله های برفی به پارک های محلی خود هجوم می آورند و ناگهان یک پارک پر از بچه های بزرگ شده دارید که دوستان جدیدی پیدا می کنند.

در آنسوی زمستان ، تابستانهای گرم را تجربه خواهید کرد (جایی که همه برای آفتاب گرفتن و پیک نیک به پارکها می روند). و می خواهید برای خود پنکه رومیزی را تهیه کنید زیرا در لندن تهویه مطبوع وجود ندارد.

از حضور در آستانه اروپا نهایت استفاده را ببرید

سفرهای ارزان قیمت به مکان های (کمی) آفتابگیر اروپایی تنها چند پوند با آن فاصله دارند ، گاهی اوقات بازگشت هزینه حتی تا 20 پوند هم می رود.

ایده داشتن چندین کشور مختلف در عرض فقط چند ساعت کمی به عادت نیاز دارد ، اما در حالی که می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید! یک دنیای کامل برای کاوش وجود دارد و جهان صدف شما با همان قیمت یک جفت کفش ارزان قیمت است.

اگر طرفدار محیط زیست هستید و رد پای کربن یا آلودگی هوا را می بینید ، حتی می توانید یورواستار را به فرانسه ، بلژیک یا آمستردام برسانید.

از آفتاب تا جایی که می توانید نهایت استفاده را ببرید

لندن روزهای آفتابی دارد ، بنابراین بهترین کار این است که تا آخر عمر از آنها نهایت استفاده را کنید.

در بیشتر بخش ها یک پارک محبوب برای فرار از پارک شما (لندن فیلدز در هاکنی ، کلپام مشترک در جنوب ، پارک رجنتس در غرب) وجود دارد و انواع لیدوها و پشت بام ها برای دریافت دوز ویتامین D در حالی که خورشید است برای شما وجود دارد. می درخشد.

اگر کمی دورتر به دنبال چیزی هستید ، برایتن فقط یک ساعت از لندن فاصله دارد.

برایتون یکی از سه ساحل نزدیک به لندن است و محبوب ترین (به دلایل خوب) است. آنها دارای بزرگترین اسکله (پر از سرگرمی های کنار دریا) ، یک جامعه پر رونق و متنوع و چندین راهپیمایی عالی برای اکتشاف هستند.

شناورها ، چند ساندویچ و لباس حمام خود را بسته بندی کنید ، اما برخی از صندل ها یا کفش های ساحلی را فراموش نکنید زیرا این یک ساحل با سنگریزه است (نه یک ساحل شن) و بعد از نرم کردن پاهایتان ، چیزی بیشتر از سنگریزه های زیر پا نمیتواند دردناک باشد.

در زمستان بیرون بروید

فقط به دلیل پایین آمدن درجه حرارت در خانه نمانید ، در ماه های سرد سال کارهای زیادی می توان در لندن انجام داد.

با شروع تغییر برگها می توانید یک روز سفر به یکی از مناطق بزرگتر حفاظت (ریچموند پارک ، جنگل اپیینگ یا ویکتوریا پارک) انجام دهید تا آرایه زیبایی از برگها را ببینید. حتی ممکن است بتوانید برخی از گوزن های وحشی را نیز ببینید. این همچنین بهترین زمان سال برای مشاهده  سنجاب است!

وقتی به کریسمس نزدیک می شوید بازارها شروع به باز شدن می کنند ، فروشگاه های بزرگ (Harrods & Selfridges) پنجره های معروف کریسمس خود را باز می کنند و چراغ های خیابان توسط افراد مشهور درجه C در بیشتر بخش ها روشن می شوند.

و اسکیت روی یخ را فراموش نکنید. شاید از همه به زیبایی تزئین شده ، زمین بازی Somerset House باشد ، با چراغ چشمک زن و کارکنان اختصاصی که اگر کمی شبیه بامبی روی یخ هستید ، می توانند به شما کمک کنند.

 و اسکیت روی یخ را فراموش نکنید. شاید زمین بازی Somerset House از همه به زیبایی تزئین شده ، باشد ، با چراغ های چشمک زن و کارکنان اختصاصی آماده برای کمک به شما اگر کمی شبیه بامبی روی یخ هستید.

 Recommended Articles

تحصیل در گلاسکو

گلاسکو یک شهر چند فرهنگی پر جنب و جوش است که دارای تاریخ غنی است و با انرژی و محل زندگی بیش از 20،000 دانشجوی بین المللی است.

نیوکاسل

 احساس اینکه در نیوکاسل احساس می کنید در خانه هستید ، مدت زیادی طول نمی کشد - مردم محلی اینجا با آغوش باز از شما استقبال می کنند.

کاردیف

کاردیف شهری پرفرهنگ و پرجنب و جوش است که پر از معماری زیبایی است که از روم ، نورمن ، قرون وسطی تا امروز گسترش یافته است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.