با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

 چرا تحصیل در انگلستان؟

اخذ مدرک از یک موسسه‌ی بریتانیایی راهی به سمت موفقیت حرفه‌ای شماست

 در هر کجای دنیا که بخواهید حرفه‌ای را دنبال کنید، اخذ مدرک از بریتانیا بصورت بین‌المللی پذیرفته و معتبر شناخته می‌شود. این اثرگذاری با اعداد پشتیبانی می‌شود، بریتانیا حدود 14% از پر ارجاع‌ترین مقالات دانشگاهی دنیا و 5% از تحقیقات علمی دنیا را بخود اختصاص داده است. این آمارها جالبتر خواهند شد اگر بدانید که بریتانیا و تمام کشورهای آن 1% از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. دانشگاه‌های بریتانیا از نظر پروش نوابغ در بسیاری از رشته‌ها مشهورند، و افرادی همچون ارنست رادرفورد (پدر فیزیک هسته‌ای) تا اسکار وایلد (نویسنده و نمایشنامه نویس تحسین شده‌ی ایرلندی) از موسسات مشهور بریتانیایی فارغ‌التحصیل شده‌اند.

تحصیل در یک دانشگاه بریتانیایی مزایای مالی، فرهنگی و اجتماعی زیادی نیز دارد. یک دوره‌ی آموزشی کوتاهتر و فشرده‌تر به معنای آن است که شما سریعا حرفه‌ی خود را دنبال خواهید کرد و هزینه‌های زندگی در زمان تحصیل را به حداقل خواهید رساند. همچنین بریتانیا دارای مجموعه‌ای از برنامه‌های طراحی شده برای ارائه‌ی تخفیف‌های دانشجویی و دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل عمومی و ضروریات تحصیلی ارزانتر است.

در این بخش پنج دلیل خوب برای انتخاب بریتانیا توسط دانشجویان ارائه می‌شود:
1. اقتصاد
اقتصاد بریتانیا عظیم است. در واقع اقتصاد این کشور ششمین اقتصاد بزرگ دنیا است و تا زمان رکود اقتصادی فعلی جهان از رشد پایدار اقتصادی برخوردار بوده است. هرچند در حقیقت تجارت‌ها هنوز در حال رشد هستند و مردم مشغول به کار می‌باشند.
2. آموزش 
تحصیل در بریتانیا منطبق با بالاترین معیارهای مورد نیاز دانشجویان است. و برخی از بهترین دانشگاه‌های دنیا مانند آکسفورد و کمبریج را داراست.
3. بهداشت و درمان
هر کشوری در دنیا سیستم مراقبت‌های بهداشتی جامعی ندارد. در واقع تعداد کمی از کشورها مانند بریتانیا دارای خدمات ملی بهداشتی (NHS) هستند. ساکنین قانونی بریتانیا به مراقبت‌های بهداشتی رایگان دسترسی دارند. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند تا زمان پرداخت هزینه‌ی اضافی بهداشت بین‌المللی (IHS) از این خدمات بهره‌مند شوند.
4. فرهنگ
مکان‌های کمی دارای غنای فرهنگی همانند بریتانیا هستند. این کشور با جمعیتی چند نژادی و تاریخچه‌ای طولانی و جالب، مکان مهیجی برای اقامت است.
5. موقعیت بریتانیا از نظر جغرافیایی بسیار مناسب است.
بریتانیا برای سفرهای کوتاه به کشورهای دیگر موقعیت ایده‌آلی دارد. بسیاری از مقاصد اروپایی تنها چند ساعت با لندن فاصله دارند که همین امر سبب شده بریتانیا یکی از مقاصد عالی برای سفر کردن شود. 
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.