با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

چرا IDP؟

تحصیل در کشورهای خارجی با افرادی که راه بلد هستند

 IDP یک شرکت پیشرو جهانی در زمینه‌ی آموزش بین‌المللی است. ما به دانشجویان بین‌المللی کمک می‌کنیم تا در دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی زبان ثبت نام کنند. موفقیت ما از مرتبط کردن دانشجویان با دوره‌های مناسب در دانشگاه‌ها یا موسسات مناسب و کشور صحیح بدست آمده است.

ما اینکار را به مدت 50 سال انجام داده و شبکه‌ی عظیمی از فرصت‌ها را دفاتر 32 کشور ایجاد کرده‌ایم. شبکه‌ی وسیع ما از کارشناسان قابل دستیابی به شما کمک می‌کنند دانشگاه یا کالج محل تحصیلتان را بشناسید.

 

 برای شروع حرفه‌ی جهانیتان آماده هستید؟ ما برای کمک اینجاییم.

ما همراه با شما کار می‌کنیم تا برنامه‌ریزی تحصیل در کشورهای خارجی را به پلت فرمی برای موفقیت حرفه‌ای و رشد فردی بدل کنیم. IDP تجربه و فن‌آوری را در هم می‌آمیزد تا به شما کمک کند تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری داشته باشید.

ما با بیش از 800 دانشگاه، مدرسه و کالج پیشرو در استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا و ایالات متحده شراکت داریم. این بدان معنی است که ما به پایگاه‌ داده‌ی بیش از 180000 دوره‌ی آموزشی دسترسی داریم و شما می‌توانید مناسبترین آن‌ها را بیابید.

 

ما شما را در اولویت قرار می‌دهیم

می‌خواهید بهترین دوره‌ی آموزشی را بیابید؟ شبکه‌ی وسیع مشاوران قابل دسترسی ما به شما در شناخت و هدایت شما به سمت دانشگاه یا کالج مورد علاقه کمک خواهد کرد. مشاور IDP از نزدیک با شما کار کرده و در طول دوره‌ی تحصیل از شما و خانواده‌تان حمایت خواهد کرد.

 

افتخار مالکیت مشترک IELTS

بعنوان یکی از مالکین مشترک IELTS، ما می‌توانیم به رزرو و آماده‌سازی شما برای آزمون IELTS کمک کنیم. این زمان که در میان بیش از 11000 سازمان در اقصی نقاط جهان شناخته شده است، پیشروترین آزمون زبان انگلیسی در دنیا برای تحصیل، کار و مهاجرت است.

کارشناسان آموزش بین‌المللی قابل قبول

بسیاری از مشاوران IDP نیز دانشجویان بین‌المللی بوده‌اند. تمامی آن‌ها برای انجام هرآنچه که به شما برای یافتن دوره‌ی آموزشی و کشور مناسب کمک می‌کند آماده هستند. آن‌ها کارشناسان آموزشی بین‌المللی هستند، آماده‌ی پیمودن راه‌هایی جدید می‌باشند، چهره‌ای دوستانه دارند و مایلند آنچه که در این راه یاد گرفته‌اند را با شما به اشتراک بگذارند.

 

در هر مرحله از راه پشتیبانی خواهید شد.

پشتیبانی ما با دریافت نامه‌ی پذیرش به اتمام نخواهد رسید. در IDP، ما مطمئن می‌شویم که شما در هر مرحله از سفر تحصیلی خود حمایت شده‌اید. خدمات ما بصورت مداوم برای حمایت از دانشجویانمان تا زمان فارغ التحصیلی و فراتر از آن عرضه می‌گردد.

 

پس از طی چندین مرحله‌ی آسان از یک متفکر به یک برنامه‌ریز بدل شوید

اگر در مورد گزینه‌های تحصیل در خارج از کشور فکر می‌کنید، اجازه دهید با هم برای یافتن بهترین کشور، دانشگاه و دوره کار کنیم. قرار ملاقاتی با یکی از اعضای تیم ما تنظیم کنید، و ما می‌توانیم از جایی که امروز در آن‌ها هستید و جایی که قرار است به آن بروید با یکدیگر برنامه‌ریزی کنیم.

 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?