Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation
institution profile image

Pace University

United States
Genel Bakış

Genel Bakış

Pace University, New York'ta bulunan köklü ve tanınmış bir özel üniversitedir. Harç ücreti yatırımı için en iyi geri dönüşü sağlayan özel ABD üniversiteleri arasında ilk %9'luk dilimdedir. Öğrencilerin hayatını akademik, mesleki ve sosyoekonomik anlamda değiştiren fırsatlar sunar.

İşletme, sağlık, bilgisayar bilimi, beşeri bilimler, eğitim, fen bilimleri, hukuk, güzel sanatlar, sahne sanatları ve daha fazlası için eğitim veren üniversite, altı fakülte ve yüksekokuldan oluşmaktadır: Sağlık Meslek Yüksekokulu, Dyson Fen Edebiyat Fakültesi, Elisabeth Haub Hukuk Fakültesi, Lubin İşletme Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Seidenberg Bilgisayar Bilimi ve Bilişim Sistemleri Fakültesi.

Pace, New York City ve Westchester County kampüsleriyle neredeyse 13.000 öğrenciye lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunmaktadır (yaklaşık 8.000 lisans ve 5.000 lisansüstü öğrencisi). 50'den fazla son teknoloji laboratuvar, enstitü, klinik ve öğrenim tesisi sayesinde eşsiz bir uygulamalı eğitime sahiptir.

Pace aynı zamanda New York'taki en büyük stajyerlik programlarından birini yürütmektedir. Öğrenciler, geçtiğimiz akademik dönemde yaklaşık 9.000 staj, klinik çalışma, işbirliği ve saha deneyimine katılmıştır. Mükemmel öğretim kalitesi, seçkin tesisleri ve inanılmaz stajyerlik fırsatlarıyla başarı için her imkân sağlanır. Üniversiteden mezun olanların ABD ortalamasına göre %20'lik daha yüksek istihdam oranı da bu başarıyı kanıtlar niteliktedir.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileriyle kültür çeşitliliği yüksek olan üniversitede hem oryantasyon konusunda hem de diğer sorunlarla ilgili destek hizmetleri bulunmaktadır, bu sayede öğrenciler rahatlıkla derslerine odaklanabilir.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Pace University, yerel ve ulusal etkinliklerde katılım gösteren ve gelişmeye devam eden bir enstitüdür. Öğrenciler, üniversitenin web sitesindeki Haberler bölümünü ziyaret ederek güncel bilgiler alabilir.

Değişen dünyayı en iyi şekilde yansıtan programlar da okulun bir parçasıdır. Bunların 2022'de başlayan en yeni örneği, öğrencilerin rekabetçi oyun etkinliklerinde Üniversiteyi temsil etmesini sağlayan Espor takımıdır.

Pace öğrencileri, üniversiteye ait olan Lower Manhattan sanat galerisinde veya Jacob Burns Film Merkezindeki belgesel gösterimleri gibi etkinliklerde çalışmalarını sergilemektedir.

Üniversitenin haberler sayfasında en son yardım çalışmaları, öğrenci profilleri ve mezunların başarı öyküleri görüntülenebilir.

Show more +Show less -
Öğretim Kalitesi

Öğretim Kalitesi

Okulun akademik kadrosu önde gelen uzmanlardan oluşur. Aktardıkları bilgilerin önem düzeyi yüksektir ve anında uygulanabilir. Pace'in 14'e 1'lik öğrenci-eğitmen oranı ve ortalama 20 kişilik sınıf mevcutları sayesinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ilgi ve destek sağlanır.

Topluluğa pozitif etki yapan Pace University'de etkileyici akademisyenler, deneysel öğrenim ve özel danışmanlık bir aradadır. Araştırma, klinik çalışmaları, sivil katılım, yurt dışında eğitim ve stajyerlik gibi odak noktaları sayesinde öğrencilerini başarıya yönlendirmektedir.

Pace, harç ücreti yatırımından en iyi geri dönüşü sağlayan özel ABD üniversiteleri arasında ilk %9'luk dilimdedir (Payscale.com).

Show more +Show less -
Departman Yapısı

Departman Yapısı

Pace University, üç kampüsünde altı yüksekokul ve fakülteyi kapsar:

Sağlık Meslek Yüksekokulu

Sağlık Meslek Yüksekokulu, öğrencileri sağlık temelli araştırma görevlerine veya sağlık hizmetleri uygulamaları için gelecekteki kariyerlerine hazırlayan bir dizi lisans ve lisansüstü programına sahiptir.

Dyson Fen Edebiyat Fakültesi

Dyson Fen Edebiyat Fakültesi sanat ve beşeri bilimler, doğa bilimleri, sosyal bilimler ve meslek öncesi bilimlerle (tıp ve hukuk öncesi dahil) beraber temel müfredat gereksinimlerini karşılayan çeşitli programlar sunar.

Elisabeth Haub Hukuk Fakültesi

Pace Hukuk Fakültesi, U.S. News and World Report'a göre Çevre Hukuku için ABD'de 1. sıradadır. Müfredat ve birleştirilmiş akademik programlar, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan en stratejik seçimlerden oluşur. Öğrenciler, çeşitli alanlarda etkili avukatlar olmak için ihtiyaç duydukları becerileri ve tecrübeyi kazanır.

Lubin İşletme Fakültesi

İşletme eğitimi için ulusal düzeyde bir lider olan Lubin Fakültesi, mezunlarını küresel iş ortamında başarılı kariyerlere hazırlamak için teorik eğitimi uygulamalı deneyimlerle harmanlayan bir program sunar.

Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi, öğrencilerini hem öğretmenlik sertifikası için hazırlar hem de öğrenci başarısı ve yaşam boyu öğrenimi teşvik eden bireyler olmalarını sağlar.

Seidenberg Bilgisayar Bilimi ve Bilişim Sistemleri Fakültesi

Ülkedeki ilk kapsamlı bilgisayar ve bilişim sistemleri fakültelerinden biri olarak kurulan Seidenberg Fakültesi, bu alanın öncülerinden olmaya devam eder ve öğrencileri meslek hayatına, araştırmalara ve dinamik bilgi çağında ömür boyu katılıma hazırlar.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Lisans Eğitimi

 • Tamamlanmış bir başvuru
 • Geçerli pasaportun kimlik sayfası fotokopisi
 • İki adet tavsiye mektubu
 • Yaklaşık 250-650 kelime uzunluğunda bir yazı/şahsi beyan
 • İngilizce Dili yeterlilik puanları: örneğin, IELTS
 • Lise veya üniversiteden resmi transkriptler
 • Başvuru ücreti

Transfer öğrencileri, program detayları veya ders izlencesi dahil olmak üzere yukarıdakilerin tümünü sağlamalıdır.

Lisansüstü Düzeyi

 • Tamamlanan çevrimiçi başvuru
 • İki adet tavsiye mektubu (Okul-Klinik Çocuk Psikolojisinde doktora, Ruh Sağlığı Danışmanlığında doktora, Okul Psikolojisinde yüksek lisans ve Çift Dilli Okul Psikolojisinde yüksek lisans için üç tavsiye mektubu gereklidir).
 • En az son beş yıllık çalışma geçmişinin ve her tür önemli topluluk, müfredat dışı mesleki veya fakülte faaliyetlerinin açıklandığı bir CV veya Özgeçmiş.
 • Şahsi beyan
 • Tüm resmi transkriptler
 • İngilizce Dili yeterlilik puanları: örneğin, IELTS
 • GMAT veya GRE (Lisans öğrencileri)
 • Başvuru ücreti

Show more +Show less -
Burslar ve Finansman

Burslar ve Finansman

Birinci yıl için başvuran veya eğitimlerine devam etmek adına üniversiteye geçiş yapan yabancı öğrencilere destek olmak amacıyla çeşitli burslar sunulmaktadır. Bu burslar, akademik anlamda gelecek vaat eden öğrencilere öncelik verir.

Yabancı lisansüstü öğrencileri için de akademik başarı bursları mevcuttur. Burs gereksinimlerine yüksek akademik standartların ve kuvvetli not ortalamalarının sürdürülmesi dahildir.

Öğrenciler, ne kadar finansman alabileceklerini öğrenmek için üniversitenin web sitesindeki akademik başarı bursu tahmin aracını kullanabilir. Bursa hak kazanmak isteyenlerin Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuru (FAFSA) sunmalarına veya tamamlamalarına gerek yoktur.

Show more +Show less -
Mezun sonuçları

Mezun sonuçları

Pace University, harç ücreti yatırımı için geri dönüş kategorisinde ABD'deki özel okullar arasında ilk %9'luk dilimdedir.

2021 mezunları arasında lisans öğrencilerinin %93'ü ve lisansüstü öğrencilerinin %97'si 1 yıl içinde istihdam edilmiştir, eğitimlerine devam etmektedir veya hizmet sektörüne girmiştir. Pace University mezunları EY, Goldman Sachs, Google, HBO, IBM, J.P. Morgan, Microsoft, MTV, NBC Universal, Price Waterhouse Coopers, ve Sony Music gibi büyük şirketlerde çalışmaktadır.

Pace öğrencileri, okulun mükemmel Kariyer Hizmetleri Departmanından faydalanabilir. The National Association of Colleges and Employers First Destination Survey raporuna göre son beş yılın lisans ve yüksek lisans mezunları (2016-2020) için Pace'in genel istihdam oranı, ulusal ortalamadan %9 daha yüksektir.

Tüm bu etkenler ve Pace'in itibarı, Pace öğrencilerinin seçtikleri alanlardaki kariyerlere akademik ve profesyonel anlamda hazır olduğu anlamına gelir.

Show more +Show less -
2450
Uluslararası öğrenciler

United States: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
Welcome to the Pace Path
At Pace University
PaceGoGetters Juan Shan- PhD
I Am a Go-Getter
At Pace University
PaceGoGetters Maria Escobar
PaceGoGetters Isaiah Jimenez
Pace is
At Pace University
PaceGoGetters Tyra Prophete- RN
PaceGoGetters Lucais Marks
Join Pace University
PaceGoGetters Justin Winley
PaceGoGetters Camila Rivera
MapDefaultImage

Ortalama toplam maliyet$1767

 • $816
  Konutlar
 • $677
  Yemek
 • $98
  Günlük Yaşam
 • $176
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?