Hemen destek alın arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation
video Bg

Pace University

United States
Genel Bakış

Genel Bakış

Pace University, Amerika Birleşik Devletleri'nde New York City ve Westchester County'de kampüsleri olan özel bir üniversitedir. Çeşitli konu alanlarında 160'ın üzerinde lisans ve lisansüstü program sunmaktadır. Öğrenciler, derecelerini online olarak tamamlayabilmekte ve aynı zamanda kampüste eğitim alanlara sunulan tüm destek hizmetlerine ulaşabilmektedir.

Üniversitenin saygın Kariyer Hizmetleri, CV yazma desteğinden öğrencilere iş arayışlarının tüm aşamalarında yardımcı olmak için tasarlanmış atölye çalışmaları konusunda bilgilendirmeye kadar birçok imkan sunar. Öğrenciler kampüste bir danışmanla yüz yüze görüşmenin yanı sıra, yarının liderlerine yardım etmeye hazır Pace University mezunlarından bir rehber de bulabilir.

Pace University, öğrencilere kısa süreli programlardan gönüllülük programlarına kadar çeşitli seçeneklerle derecelerinin bir bölümünü yurt dışında okuma fırsatı sunmaktadır. Öğrencilere, bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmaları için online kaynaklar veya kampüsteki Yurtdışı Eğitim Departmanı aracılığıyla destek sağlanmaktadır.

Her iki kampüste de her hafta çok çeşitli etkinlikler yapılmakta ve öğrenciler arkadaş edinmeleri ve yeni deneyimler kazanmaları için teşvik edilmektedir. Kulüp ve dernekler, çalışma konusuna özgü olanlardan spor ve rekreasyon kulüplerine, liderlik girişimlerine ve gönüllülük fırsatlarına kadar çeşitlilik gösterir. Konu zinde kalmak olduğunda, tüm öğrenciler her iki kampüste de bulunan sağlık ve fitness merkezlerinden faydalanma imkanına sahiptir.

Öğrenciler, Pace University'deki eğitimleri boyunca çok sayıda farklı hizmet yoluyla desteklenir. Her kampüste, her tür hastalığı veya semptomu teşhis edebilecek hemşireler çalışmakta ve görüşmeye hazır gizli danışmanlar bulunmaktadır.

Biri New York City'nin merkezinde, diğeri trenle sadece 40 dakika uzaklıkta iki kampüste öğrenciler, dünyanın en ünlü ve heyecan verici kentlerinden birini kendi evlerinde gibi deneyimleme imkanı yaşar.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

COVID-19 Güncellemesi

Sağlık ve güvenlik, Pace University'nin gündeminin başında gelmektedir ve Ağustos 2020'de sonbahar döneminin başlamasıyla birlikte üniversite, koronavirüsün etkisini kontrol etmek için uygulamaya konulan kılavuz ilkelere bağlı kalmaya devam etmektedir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri ve New York Eyaleti Sağlık Bakanlığı'ndan rehberlik alan üniversitenin, öğrencilerin dönüşü için ayrıntılı bir planı bulunmaktadır. Bu, yüz yüze, karma ve tamamen online eğitim seçenekleriyle kampüse aşamalı bir geri dönüşü gerektirecektir. Daha fazla bilgi için öğrencilerin üniversite web sitesine başvurmaları önerilmektedir.

Uluslararası Görünüm

Pace University, 1.127'nin üzerinde lisans ve 940 yüksek lisans düzeyinde uluslararası öğrenci popülasyonu ile 107'den fazla ülkeyi temsil eden çok farklı öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Pace, farklı perspektifleri sınıfa taşımanın değerini bilmekte ve bunu çok sayıda uluslararası öğrenciye yerel Amerikalı öğrencilerle yan yana eğitim ve öğretim görmek üzere kucak açarak başarmaktadır.

Pace University'deki uluslararası öğrencilerle yapılan ve Amerikan eğitiminin faydalarının ele alındığı bir görüşmede, grup daha fazla eğitim fırsatının yanı sıra akademik kadro ve personel ile etkileşim kurabildiklerini ve rehberlik alabildiklerini ifade etmiştir.

Pace University, en çok çeşitliliğe sahip ve canlı metropol bölgelerinden birinde yer alır ve uluslararası öğrencilere gerçek dünyada, becerilere dayalı eğitim deneyimi yaşama fırsatı sunar.

Pace'deki öğrenciler, dünyanın her yerinden bireylerle birlikte yaşama ve eğitim alma şansına sahiptir. Bu, Pace'e devam eden tüm öğrencilerin uluslararası ve dış ilişkiler konularında daha derin bir kavrayış kazanmasına yardımcı olur. Öğrenciler aynı zamanda benzersiz kültürel deneyimlere katılabilir, yeni mutfaklar deneyebilir ve yeni bayramlar kutlayabilir.

Pace University'deki uluslararası öğrenciler, yeni bir kültürü deneyimleme ve Amerika'nın küresel ekonomisinde başarıya ulaşma şansından faydalanırken, ABD'nin araştırma, aktivizm ve endüstri alanındaki küresel liderleriyle bağlantı kurma şansına sahiptir.

Show more +Show less -
Öğretim Kalitesi

Öğretim Kalitesi

Pace University akademik personeli öncü uygulayıcılardır, dolayısıyla sınıfa taşıdıkları bilgiler ilk elden, hemen uygulanabilir ve alanının ön planında yer alan bilgilerdir. Pace'de öğrenci öğretim üyesi oranı 14:1'dir.

Pace'in eğitim teklifinin bir parçası, hızla değişen bir eğitim-öğretim ortamında öğretim üyelerine destek sunan ve Pace'de öğretimin mükemmel kalmasını sağlamaya yardımcı olan Pace Eğitim, Öğretim ve Teknoloji Merkezi'dir (CTLT). CTLT, Öğretim kadrosunun en güncel öğretim metodolojilerine ayak uydurma arzusuna karşılık olarak, öğretim üyelerinin eğitim uygulamalarına öğretim mükemmelliğini arttırmak için yeni teknolojileri kullanmak gibi çağdaş öğretim stratejilerini dahil eden yeni girişimlere kendini adamıştır.

CTLT, eğitmenlerine öğrencilerin entelektüel gelişimini ve yeterliliğini teşvik eden pozitif öğrenim ortamının nasıl sağlanabileceğini gösteren yeni fakülte geliştirme programları sunmak için çalışmaktadır. CTLT hem geleneksel hem de geleneksel olmayan eğitimi desteklemektedir. Ayrıca, öğrenci odaklı ortamı geliştirmek üzere, öğrencilerin öğrenmede başarılı olabilmeleri için etkili öğrenci desteğini savunmaktadır.

Show more +Show less -
Departman Yapısı

Departman Yapısı

Pace University, Financial District, New York City kampüsü ve Westchester, New York kampüsü olmak üzere iki kampüsünde bulunan beş fakülteden oluşmaktadır. Yüksekokullar ve fakülteler şunlardır:

Sağlık Meslek Yüksekokulu

Sağlık Meslek Yüksekokulu, sağlık sisteminin değişen manzarasını yansıtan ve öğrencileri sağlık uygulamaları ve sağlıkla ilgili araştırmalar konusunda etkin bir kariyere hazırlayan lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde programlar sunmaktadır.

Dyson Sanat ve Bilim Fakültesi

Dyson Sanat ve Bilim Fakültesi, sanat ve beşeri bilimler, doğa bilimleri, sosyal bilimler ve meslek öncesi bilimleri (tıp ve hukuk öncesi dahil) kapsayan programların yanı sıra temel müfredat koşullarını yerine getiren çok sayıda program olanağı sunmaktadır.

Lubin İşletme Yüksekokulu

İşletme eğitiminde ulusal düzeyde bir lider olan Lubin Yüksekokulu, mezunlarını küresel iş ortamında başarılı kariyerlere hazırlamak için öğrencilerine işletme teorisini pratik uygulamalarla harmanlayan deneyime dayalı bir eğitim öğretim sunmaktadır.

Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi, öğrencileri sadece öğretmenlik sertifikasyonu koşullarını karşılamaya değil aynı zamanda öğrenci başarısına ve yaşam boyu öğrenmeye adanmış değişim öncüleri olmaya da hazırlamaktadır.

Seidenberg CSIS Yüksekokulu

Ülkenin ilk kapsamlı programlama ve bilgi sistemleri yüksekokullarından biri olan Seidenberg Yüksekokulu, alanının ön sıralarında yer almakta ve öğrencileri mesleki çalışmalara, araştırmaya ve yeni ve dinamik bir bilgi çağına yaşam boyu katılıma hazırlamaktadır.

Show more +Show less -
Giriş Koşulları

Giriş Koşulları

Kabul için gerekli adımlardan bazıları şöyledir:

Lisans Eğitimi

 • Doldurulmuş başvuru formu ve 50 USD geri ödemesiz başvuru ücreti.
 • Öğrencinin fotoğrafı ve adını gösterir geçerli pasaport fotokopisi.
 • İki adet tavsiye mektubu.
 • Yaklaşık 250-650 kelime uzunluğunda bir yazı/şahsi beyan.
 • İngiliz Dili yeterlilik puanları: TOEFL, IELTS veya Pearson PTE (doğrudan sınav yetkilisinden gönderilmiş).
 • Lise veya üniversiteden alınan resmi transkript.

Nakil öğrencileri: Ders açıklamaları veya ders programı da dahil yukarıdakilerin tümü.

Lisansüstü Düzeyi

 • 70 USD geri ödemesiz başvuru ücretiyle birlikte online doldurulmuş başvuru formu.
 • İki adet tavsiye mektubu (Okul-Klinik Çocuk Psikolojisinde PsyD, Zihinsel Sağlık Danışmanlığında PhD, Okul Psikolojisinde MSEd ve Çift Dilli Okul Psikolojisinde MSEd için üç tavsiye mektubu gereklidir).
 • En az son beş yıllık çalışma geçmişini ve her tür önemli topluluk, müfredat dışı mesleki veya fakülte faaliyetlerinin açıklandığı bir CV.
 • Lise veya üniversiteden alınan bir kişisel beyan.
 • Tüm resmi transkriptler.
 • TOEFL, IELTS veya Pearson PTE akademik puanlarının sunulması.
 • GMAT veya GRE (Lisansüstü öğrencileri).

Show more +Show less -
Burslar ve Finansman

Burslar ve Finansman

İlk yıl için başvuran veya transfer olan ve akademik olarak gelecek vadeden uluslararası öğrenciler için çeşitli burs seçenekleri bulunmaktadır. Akademik mükemmellik sergileyen uluslararası lisansüstü öğrencileri için üstün başarı bursları da mevcuttur. Bunun için, iyi bir not ortalaması (GPA) ile yüksek akademik standartların korunması gerekmektedir.

Öğrencilerin, akademik başarılarına dayalı olarak ne kadar finansman alabileceklerini belirlemek için üniversite web sitesindeki başarı bursu tahmin aracını kullanmaları tavsiye edilmektedir. Öğrencilerin üstün başarı burslarına hak kazanmak için Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuru (FAFSA) formunu doldurmaları gerekmemektedir. Üniversite ayrıca, aday öğrenciler için kontrol listeleri, sıkça sorulan sorular, harici burs olanakları ve veliler için bilgiler dahil olmak üzere tümü üniversitenin web sitesinde bulunan çeşitli finansal yardım kaynakları sunmaktadır.

Show more +Show less -
Mezun sonuçları

Mezun sonuçları

Pace University, Fırsat Eşitliği Projesi ile yukarı yönde ekonomik hareketlilik açısından ABD'nin bir numaralı özel üniversitesi olup, öğrenim ücreti yatırımının karşılığını alma açısından ABD'deki özel yüksekokullar arasında ilk %10'luk dilimde yer almıştır.

2017'de mezun olan grupta, lisans mezunlarının %87'si ve yüksek lisans mezunlarının %91'i mezun olduktan sonra bir yıl içinde iş bulmuş veya akademik çalışmalarına devam etmiştir. Pace University mezunları, EY, Goldman Sachs, Google, HBO, IBM, J.P.Morgan, Microsoft, MTV, NBC Universal, Price Waterhouse Coopers ve Sony Music gibi büyük şirketlerde istihdam edilmektedir.

Pace'de öğrenciler mükemmel Kariyer Hizmetleri'ne erişebilmektedir. U.S. News & World Report tarafından en iyi on staj programından birine sahip olarak seçilmiştir. 2017/18 yılı için çalışmaya hak kazanan ve Kariyer Hizmetlerini ziyaret eden uluslararası öğrencilerin yüzde 87'si stajlarını tamamlamıştır. Deloitte, Amazon, Goldman Sachs, Google, New York Presbyterian Hospital, Walt Disney, PepsiCo ve Office of the United States Attorney, geçmişte tamamlanan stajların gerçekleştirildiği şirketlerden bazılarıdır.

Kariyer Hizmetleri CV ve mülakat hazırlığı konusunda da yardım sunmaktadır. 2016 yılında mezun olan grupta, bir Kariyer Hizmetleri danışmanı ile birebir mülakat hazırlığı yapanlardan %94'ü mezuniyetten sonra işe girmiş veya eğitimlerine devam etmiştir.

Ulusal Üniversiteler ve İşverenler Birliği'ne göre, tüm bunlar ve Pace'in itibarı, mezun olan öğrencilerin üniversiteden sonra iş bulma veya eğitimlerine devam etmeyi garantilemesi açısından ortalamanın üzerinde olduğu anlamına gelmektedir.

Show more +Show less -
2424
Uluslararası öğrenciler

United States: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
Tour Pace University
At Pace University
Tour Pace University
At Pace University
At Pace University
Welcome to the Pace Path
Welcome to the Seidenberg School
At Pace University
At Pace University
At Pace University
At Pace University
Join Pace University
MapDefaultImage

Ortalama toplam maliyet$1759

 • $807
  Konutlar
 • $677
  Yemek
 • $99
  Günlük Yaşam
 • $176
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin