text.skipToContent text.skipToNavigation
Language:Dil:
video Bg

Victoria University

Australia
Genel Bakış

Genel Bakış

Victoria University (VU), dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden ikisi olan Melbourne ve Sidney'de uluslararası düzeyde tanınmış, dünya standartlarında yeterlilikler sunar. VU, 2021 Times Yükseköğretim Dünya Üniversitesi Sıralamaları'na göre dünyada en iyi üniversiteler arasında ilk %2'de yer alır. 100 yılı aşkın deneyime, 4.000'in üzerinde sanayi ortaklığına ve Avustralya'da veya uluslararası öğrencilerin geldikleri ülkelere daha yakın konumlarda öğrenim seçeneklerine sahiptir.

Üniversite'nin sanayi odaklı programları edebiyat, işletme ve idare, programlama ve bilgi teknolojisi, eğitim, mühendislik, fen, sağlık, hemşirelik ve deri bilimleri, biyotıp, konaklama ve turizm, hukuk ve kriminoloji ve spor ve egzersiz bilimi dahil olmak üzere çeşitli konu alanlarını kapsar. Bu programların pek çoğu, lisansüstü çalışmalar ve araştırmanın yanı sıra meslek sertifikaları ve diplomalardan yükseköğretim diplomalarına kadar çeşitli eğitim seviyelerinde pathway (geçiş) olarak sunulur.

Aynı zamanda, VU English adlı seçkin İngilizce dil merkezi aracılığıyla hazırlık çalışmaları ve İngilizce dil programları sunulur. VU programları, VU öğrencilerinin küresel iş dünyasında işe hazır ve aranan bireyler olmalarını sağlamak için sanayi alanları doğrultusunda tasarlanmakta olup öncü sanayi kuruluşları tarafından onaylıdır.

VU'da öğrenim gören öğrenciler VU block model Aynı anda pek çok ünite yerine, 4 haftalık süreler boyunca tek bir üniteye odaklı öğrenim/öğretim yöntemi. adı verilen üniversitenin devrimci öğrenim ve öğretim yönteminden faydalanır. Öğrenciler sıkı sanayi ortaklıkları, muhteşem tesisler ve hizmet ve destek seçeneklerinin avantajına sahip olur. Aynı zamanda tüm dünya çapında binlerce hâlihazırda öğrenim gören ve mezun uluslararası öğrencinin yer aldığı kapsayıcı öğrenci ve mezun topluluğunun bir parçası olurlar.

Show more +Show less -
Yenilikler

Yenilikler

Block Model ile Lisansüstü Programlar

Lisans programlarına yönelik Block Model adlı ödüllü yönteminin başarısını geliştirmek isteyen VU, Avustralya'ya özgü olan bu öğrenim biçiminin 2021 yılı 1. Dönemi'nden itibaren pek çok lisansüstü programda uygulanacağını duyurmuştur. Mevcudu sınırlı ve işbirliğine dayalı sınıflarda öğrenciler, tek seferde geleneksel biçimde dört üniteyi ele almak yerine bir veya iki üniteye odaklanacaklardır. Aynı zamanda, zaman çizelgesi daha iyi bir çalışma/yaşam/öğrenim dengesi için daha fazla esneklik sunacaktır. Üniteler, programa bağlı olarak dört veya sekiz hafta sürecektir.

 • 4 haftalık – sanat, eğitim, sağlık, spor ve egzersiz bilimleri programları
 • 8 haftalık – işletme ve bazı mühendislik ve fen programları.

LİSANSÜSTÜ BLOCK MODEL HAKKINDA DAHA FAZLA OKUYUN

VU'nun yeni rektör yardımcısı

VU, yeni rektör ve rektör yardımcılığı görevine Profesör Adam Shoemaker'ı atayarak üniversite için yeni bir dönemi açmıştır. 2016 yılından bu yana Southern Cross University'nin rektör ve rektör yardımcılığını yapan Profesör Shoemaker 14 Aralık'ta VU'ya katılacak olup pek çok Avustralya üniversitesinde üstün liderlik rollerinden edindiği deneyimi kuruma getirecektir.

2021 yılında Dijital Destekli Uzaktan Öğrenim (DSR)

Avustralya sınırları kapalı olduğu süre boyunca öğrenciler, VU'da çevrimiçi eğitim alarak dünya standartlarında bir Avustralya yeterliliği kazanabilirler. 2021 yılı 1. Dönemi'nde hâlihazırda Avustralya'da bulunan uluslararası öğrencilere tüm programlar hâlihazırda Avustralya dışında olan öğrencilere ise programların çoğu Dijital Destekli Uzaktan Öğrenim modeli ile sunulacaktır. Meslek eğitim-öğretim programları hâlihazırda çevrimiçi ortamda mevcut olmadığından bu kapsama dahil değildir.

Block model adlı yöntemin başarısı

VU, geniş çaplı ve gayri şahsi konferansları küçük grup dersleri ile değiştirmiş olup öğrenciler artık 4 haftalık bir süre zarfında tek bir konuda eğitim almaktadır.

Ödüllü block model adlı öğretim yönetimi 2018 yılında uygulamaya konulduğundan bu yana uluslararası öğrencilerin, %93 geçme oranı (bunların %53'ü üstün başarılı veya üzerinde) daha iyi bir performans sergiledikleri gözlenmiştir. Öğrenciyi içine alan sınıf ortamı, akademik sonuçların da ötesine geçerek öğrencilerin bağımsız, kendinden emin problem çözücü bireyler olmalarına yardımcı olurken onları gelecek kariyerlerine hazırlar.

VU, 2018 yılında block model adlı öğretim yönetimi ve öğrencilerin üniversiteye başarılı bir şekilde geçişlerine yardımcı olan First Year College'ı ile Avustralya Uluslararası Eğitim Topluluğu (IEAA) tarafından IEAA Mükemmelliyet Ödülü'ne layık görülmüştür. Aynı zamanda, Avustralya'da bir ilk olan eğitim-öğretim yöntemi de getirdiği inovasyon dolayısıyla ödüle layık görülmüştür.

Show more +Show less -
Öğretim Kalitesi

Öğretim Kalitesi

VU, yüksek kaliteli öğretim ve çağdaş sunum yöntemleri ile sıkı ve katılımcı öğretim programı ile tanınmıştır.

Block model öğretimi

VU'da öğretmenler öğrencileri isimleri ile tanır. Sınıf mevcutları öğrencilerin sınıf arkadaşlarını ve öğretmenlerini tanımalarını ve birlikte bir ekip olabilmelerini sağlamak için sınırlı tutulur. Öğrenciler bir kavram veya bir ödev konusunda zorlandıklarına öğretmenlerden gereken desteği veya yardımı alabilirler. VU'nun öğrencilere yönelik bireysel ilgi ve onların başarısına olan odağı öğrencilerin geçme oranlarını ve puanlarını yükseltmeye katkı sağlamıştır. VU aynı zamanda bu model sayesinde öğrencilerini muhafazada ve öğrenci memnuniyetinde yüksek oranlara erişmiştir.

Kadro

VU'da eğitim, uzman bir akademik iş gücü ve dünya standartlarında araştırmacılar tarafından desteklenir. Kurum, öğrenim, öğretim, iş ve inovasyon arasındaki pek çok bağlantıya odaklanır. Öğretim kadrosu öğrenci deneyimini iyileştirmek için bu bağlantılar üzerinde çalışır. Kadro şu konularda destek sunar:

 • teknolojiyle zenginleştirilmiş öğrenim,
 • öğretim programı tasarımı,
 • öğretim ve öğrenim politikası,
 • eğitim kalitesi.

Programlar, Avustralya Yeterlilik Çerçevesi (AQF) doğrultusunda oluşturulur.

VU'daki programları, başarılı öğrencilerin akreditasyon şartı arayan profesyonel kuruluşlara, alanlara ve sanayilere girebilmelerini sağlamak amacıyla profesyonel akreditasyon kuruluşları ile uyumlu olarak tasarlanır.

VU Kalite ve Standartlar Çerçevesi, eğitim ve öğretimde yüksek standartlar ve kalite garantisi sağlar.

Show more +Show less -
Eğitim seçenekleri

Eğitim seçenekleri

VU'da sunulan öğrenim alanları şunlardır:

 • Edebiyat

VU, öğrencilerin gerçek dünya projelerinde çalışarak öğrendikleri kuramları uygulamaya koymalarını sağlamaya önem verir.

 • İşletme

VU İşletme Yüksek Lisans Programı, CEO Magazine'in 2020 Küresel İşletme Yüksek Lisans Sıralamaları'nda Tier 1 (Birinci Basamak) sıralamasına layık görülmüştür. Ayrıca beceri geliştirme, öğrencilerin işletme ve idare, iktisat ve muhasabe alanlarına katılımları konusunda 5 yıldız almıştır (Good Universities Guide 2020).

 • Programlama & Bilgi Teknolojileri

VU, Times Yükseköğretim 2020 Konu Alanına Göre Dünya Üniversitesi Sıralamaları'nda Victoria'da 3. sırada yer almıştır.

 • Eğitim

VU Avustralya Mezun Anketi'ne göre, VU Eğitim Lisans programı öğrencilerinin %93'ü mezuniyetlerinden itibaren ilk 4 ay içinde işe girmektedir.

 • Mühendislik Bilimi

VU, ShanghaiRanking Consultancy tarafından yayımlanan 2018 Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması'nda otomasyon ve kontrol alanında dünyada 32. sırada yer almıştır.

 • Sağlık, Biyotıp, Hemşirelik & Cilt Bilimleri

Cilt bilimleri ve osteopati öğrencileri, üniversitenin öğrenciler tarafından işletilen devlet destekli kliniklerinde gerçek dünya becerileri kazanır.

 • Konaklama ve Turizm

Sanayi ortaklıkları ve stajlar VU'daki eğitimin merkezinde yer almakta olup Melbourne Kongre ve Sergi Merkezi, Crown Hotel ve Resortları, Museums Victoria Üç büyük devlet müzesini işleten kuruluş. ve Melbourne Moda Haftası'nda iş deneyimini kapsar.

 • Hukuk ve Kriminoloji

Üniversite'nin sınıfta öğrenim, eğitim mahkemeleri, stajları ve sanayi ortaklıkları öğrencileri başarıya hazırlar. City Queen kampüsü, Melbourne hukuk bölgesinin merkezinde bulunur.

 • Sosyal, topluluk ve gençlik geliştirme

VU, 2020 Good Universities Guide'a göre sosyal çalışmalara öğrenci katılımında 5 yıldıza layık görülmüş olup kurumun Sosyal Çalışmalar Lisans Programı, Avustralya Sosyal Çalışmacılar Topluluğu tarafından onaylıdır.

 • Spor ve Egzersiz Bilimi

VU, 2020 ShanghaiRanking Spor Bilimi Okulları ve Bölümleri Küresel Sıralaması'nda dünyada 9. sırada yer alarak spor alanında bir dünya lideri olduğunu göstermiştir. Üniversite, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Sport Avustralia, Avustralya Spor Enstitüsü, Real Madrid Lisansüstü Okulu - Universidad Europea ile kapsamlı ortaklıkların avantajına sahiptir.

Show more +Show less -
Giriş koşulları

Giriş koşulları

Lisans Programları

Lisans programlarına giriş için genellikle Avustralya'da 12 yıllık eğitim sertifikasına eşdeğer bir ortaöğretim yeterliliğinin tamamlanmış olması gerekir.

Lisansüstü programları

Lisansüstü programlara giriş için Avustralya standartlarına göre bir lisans onur derecesine, lisans derecesine veya bir lisansüstü diplomaya eşdeğer bir lisans derecesinin tamamlanmış olması gerekir.

İngilizce dil şartları

Lisans veya lisansüstü derece programlarına giriş için öğrencilerin, İngilizce dil yeterliliklerini test eden aşağıdaki sınavlarından birine girmiş olmaları gerekir:

Lisans

 • IELTS (Akademik modül): 6,0 genel puan (her bölümden en az 6,0 almak kaydıyla)
 • TOEFL İnternet: 67 genel puan
  1. Dinleme: 12
  2. Konuşma: 18
  3. Okuma: 15
  4. Yazma: 21
 • Pearson İngilizce Sınavı (PTE): 50-57 genel puan (her bölümden en az 50 puan almak kaydıyla)
 • University of Cambridge – İleri Seviye (CAE): Her bölümden en az 169 puan almak kaydıyla 169 genel puan
 • VU English – Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) (Seviye 5) başarılı bir şekilde tamamlanmış olmalı.
 • IELTS, TOEFL, PTE ve CAE: Bu sınavlara program başlangıcından en fazla 2 yıl önce girilmiş olması gerekir.

Lisansüstü

 • IELTS (Akademik modül): 6,5 genel puan (her bölümden en az 6,0 almak kaydıyla)
 • TOEFL İnternet: Her bölümden en az aşağıdaki puanları almış olmak kaydıyla genel 79 puan.
  1. Dinleme: 19
  2. Konuşma: 19
  3. Okuma: 18
  4. Yazma: 22
 • Pearson İngilizce Sınavı (PTE): 58-64 genel puan (her bölümden en az 50 puan almak kaydıyla).
 • University of Cambridge - İleri Seviye (CAE): her bölümden en az 169 puan almak kaydıyla 176 genel puan.
 • VU English – Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) (Seviye 6) başarılı bir şekilde tamamlanmış olmalı.
 • IELTS, TOEFL, PTE ve CAE: Bu sınavlara program başlangıcından en fazla 2 yıl önce girilmiş olması gerekir.

Show more +Show less -
video Bg

Tesisler

Öğrencilerin kampüsler genelinde faydalanacakları imkânlardan bazıları şunlardır:

Spor Olanakları

Bu öncü spor üniversitesinde, öğrencilerin aşağıdakilere erişimi bulunur:

 • 25 metrelik yüzme havuzu
 • Kapalı spor kortları
 • Öğrenciler için indirimli üyelik ücretleri sunan spor salonları
 • Tenis kortları
 • Atletizm parkuru

Yaratıcı sanat tesisleri

Öğrenciler, son yıllarda Lonely Planet tarafından dünyadaki en iyi açık 10 çalışma alanından biri olarak seçilen Kindred Studios dahil olmak üzere çeşitli yaratıcı sanat alanları ve hizmetlerine erişimden faydalanabilirler. Bu stüdyo öğrencilere geniş bir ekipman/cihaz seçeneğinin yanı sıra performans, kayıt ve müzik provaları için özel alanlar sunar. Medya yapım merkezinde bir radyo stüdyosu, post-prodüksiyon laboratuvarları, çevre dostu bir ekranın bulunduğu bir televizyon stüdyosu ve sahne arkası makyaj, saç ve kostüm odaları bulunur.

Kampüste bulunan diğer genel hizmetler ve tesisler şunlardır:

 • Kitapçılar
 • Üniversite kütüphaneleri ve çalışma alanları
 • Kafeteryalar
 • Restoranlar

Konaklama seçenekleri

VU, UniLodge işe işbirliği içinde yeni ve hâlihazırda öğrenim görmekte olan öğrencilere garantili konaklama seçenekleri sunar. Bu, amaca göre inşa edilmiş 537 yataklı öğrenci konaklama kompleksi güvenli ve ekonomiktir. Bünyesinde şu imkânlar yer alır:

 • Yüksek teknolojili çalışma odaları
 • Gurme mutfaklar, yemekhaneler ve TV salonları
 • Kafe
 • Büfe ve çatı katı bahçesi
 • Yarım basketbol kortu, bilardo masası ve masa tenisi
 • Foxtel hizmetlerine erişim sunan sinema salonu, oyun konsollar ve ortam yürütücüleri

UniLodge, üniversitenin Footscray Park kampüsünün hemen yanında bulunur. Üniversitenin Footscray Nicholson kampüsünden ve Footscray tren istasyonundan kısa bir yürüyüş mesafesindedir bu istasyondan Melbourne'e ve VU'nun City Flinders kampüsüne yolculuk 12 dakika sürer. UniLodge bünyesinde 2 ve 6 yataklı apartmanların yanı sıra haftalık 172 AUD ile kiralanan iki kişilik stüdyo apartmanlar bulunur. Ücrete sınırsız Wi-Fi ve tüm imkânlar dahildir.

Show more +Show less -
Burslar

Burslar

VU, çok sayıda burs sunar ve Avustralya hükümetinden veya diğer hükümetlerden ekonomik destek alan öğrencileri kabul eder.

VU bursları için başvuruya gerek yoktur öğrenciler VU'da öğrenim başvurularını yaptıklarında değerlendirmeye alınır. Burslar, akademik sonuçlara ve başvuru yapılan programa göre verilir.

VU Gelecek Liderler Bursu

VU Gelecek Liderler Bursu (Uluslararası), 2021 yılında yükseköğretim diploma, lisans veya lisansüstü (sınıf çalışması) eğitimlerine başlamayı planlayan yeni uluslararası öğrencileri desteklemeyi amaçlar.

Öğrenim seviyesi: yükseköğretim diploması, lisans veya lisansüstü.

VU Uluslararası Mükemmelliyet Bursu

VU Uluslararası Mükemmelliyet Bursu, uluslararası öğrencilerin başarısını takdir eder ve ödüllendirir. Akademik başarıya dayanan burs, başvuru yapan adaylarda VU'nun akademik giriş şartlarından daha yüksek sonuçlara sahip olma şartını arar.

Öğrenim seviyesi: Meslek Eğitimi, lisans veya lisansüstü.

VU Uluslararası VCE Bursu

Uluslararası VCE Bursu, Victoria Eğitim Sertifikası (VCE) programında öğrenim gören uluslararası öğrencilerin başarısını takdir eder ve ödüllendirir.

Öğrenim seviyesi: Herhangi bir disiplinde Lisans derecesi.

VU College Diploma Liyakat Bursu

VU College Diploma Liyakat Bursu, uluslararası öğrencilerin VU'daki birinci öğrenim dönemlerinde gösterdikleri başarıyı takdir eder ve ödüllendirir.

Öğrenim seviyesi: İşletme (Şirket), Bilgi Teknolojisi veya Mühendislik alanlarında yükseköğretim diploması.

Australia Awards Bursları

Dışişleri ve Ticaret (DFAT) Bakanlığı tarafından yürütülür ve Avustralya Hükümeti tarafından sunulur. Bu burslar, Orta Doğu, Asya, Pasifik ve Afrika vatandaşlarına Avustralya eğitim kurumlarında lisans ve lisansüstü seviyelerde tam zamanlı öğrenim görme fırsatı sunar. Burslar, öğrenim ücretlerini, yaşam giderlerini, uçuş masraflarını, yurtdışı öğrenci sağlık sigortasını ve akademik desteği kapsar.

Diğer Burslar

VU, kendi devletlerinden veya dünya genelindeki kuruluşlardan burs alan öğrencileri de kabul eder. Bunlardan bazıları:

 • Yükseköğretim Bakanlığı (Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan)
 • Diyanet İşleri Bakanlığı (Endonezya)
 • Birleşik Arap Emirlikleri Polis Ataşeliği

Show more +Show less -
9714
Uluslararası öğrenciler

Australia: Ortalama yaşam masrafları

Tüm yaşam masraflarını görüntüleyin
351st  / 1250

THE Dünya Sıralaması

At Victoria University
At Victoria University
At Victoria University
At Victoria University
At Victoria University
Join us at Victoria University
At Victoria University
At Victoria University
Study in Melbourne
At Victoria University
VU: A world-class university
At Victoria University
At Victoria University
Melbourne Victoria 225 King Street
Melbourne Victoria 256, 283, 295 & 300 Queen Street
Footscray Victoria Corner of Nicholson and Buckley Streets
Footscray Victoria Ballarat Road
St Albans Victoria McKechnie Street, St Albans
Werribee Victoria Hoppers Lane
Melbourne Victoria 300 Flinders Street
Victoria University is an accessible and friendly university. It is one of the largest and most culturally diverse institutions in Australia. The University achieved status in 1991, but their preceding institutions date back to 1916. Today, it has over 40,000 enrolled higher education, and vocational education and training students studying on their campuses.

The university provides multiple unique ways to achieve a world class education and an exciting career. Different ways of learning include work placements with our industry partners, the VU Block Model with smaller classes, focused learning and better results, employability programs that prepare students for work after graduation. The colleges offer diplomas, undergraduate and postgraduate degrees. Each college focuses on a specific discipline area like arts and education, business, engineering and science, health and biomedicine, law and justice, sport and exercise science. Every year, institute award hundreds of scholarships worth millions of dollars for students at all levels TAFE certificates, diplomas, undergraduate, postgraduate and honours degrees.

The university provides state-of-the-art facilities, laboratories and technology, providing the perfect environment for teaching, learning and research and also have range of specialist laboratories and research facilities that are ranked among the best in Australia and the world. These include specialised facilities for studying water treatment, food and biomedical science, and fire safety, among many other areas.

The Victoria University has campuses in the heart of Melbourne city, and in Melbourne's cosmopolitan western suburbs and also campuses are easily accessible by public transport. It has four campuses among the gorgeous laneways and bustling arteries of Melbourne's central business district.
https://images1.content-gbl.com/commimg/myhotcourses/institution/profile/myhc_157700_320px.jpg Victoria University https://www.idp.com/turkey/universities/victoria-university/iid-au-00415/

Ortalama toplam maliyet$4390

 • $2955
  Konutlar
 • $896
  Yemek
 • $139
  Günlük Yaşam
 • $400
  Kıyafet
Yaşam masraflarınızı hesaplayın

Öğrencilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor?

Overview
(3.8)
Bölüm Kalitesi
4.4
Kampüs Güvenliği
4.0
Öğrenci Desteği
3.8
Eğitim Kalitesi
3.7
Kampüs Çevresi
3.7
May Anne
Victoria University
Diversified and all the staffs are accommodating
Daha fazla göster +
Caesario Prayogo
Victoria University
The diversity. Cheaper school fee.
Daha fazla göster +
Dünya Sıralaması
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
I made good friends Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-29
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-08
1.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-07
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Diversified and all the staffs are accommodating Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-11
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2019-12-14
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2019-12-14
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Uni is one of the least expensive. Grading assessments was really not that great Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-07
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
I love that they have a student HQ where they help students in need Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-10
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
The diversity. Cheaper school fee. Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-15
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-12
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-29
5.0/ 5 stars

Daha fazla bilgi için; Bölüm bilgilerini nasıl topluyor ve sunuyoruz okuyun. IDP site içeriğinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. En güncel ve doğru bilgiler için IDP danışmanları ile görüşmenizi öneririz.

Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
I made good friends Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-29
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-08
1.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-07
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Diversified and all the staffs are accommodating Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-11
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2019-12-14
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2019-12-14
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Uni is one of the least expensive. Grading assessments was really not that great Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-07
3.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
I love that they have a student HQ where they help students in need Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-10
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
The diversity. Cheaper school fee. Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-15
4.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-12
5.0/ 5 stars
Victoria University Victoria University
Rated3/5based on11 student reviews
Customer reviews:
Victoria University - by, 2020-01-29
5.0/ 5 stars

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

 • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

 • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

 • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

 • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin