با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

10 شغل پردرآمد در استرالیا در سال 2021

میلیون ها دانشجوی بین المللی به دنبال مراجعه به دوره های دانشگاهی هستند که بازدهی مناسب برای سرمایه گذاری در دوره تحصیلات تکمیلی را از طریق حقوق بالا و پیشرفت شغلی فراهم می کند. IDP برای کمک به شما در این زمینه ، نگاه عمیق تری به 10 شغل پردرآمد استرالیا و یافتن دوره هایی که می توانید برای کمک به شما در این مسیرهای شغلی شرکت کنید ، چیست.

10. دانشمند داده

میانگین حقوق: 99،510 استرالیا

این بخش از مشاغل شامل تجزیه و تحلیل مقادیر انبوه داده ها است. برای تبدیل شدن به یک دانشمند پردرآمد داده ، باید فارغ التحصیل برنامه های لیسانس خاصی مانند فناوری اطلاعات ، علوم کامپیوتر ، ریاضیات یا فیزیک باشید ، در کنار برخی از رشته های دیگر. دلیل این امر آن است که دانشمند داده ، جدا از داشتن پیش زمینه STEM از علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات ، به دانش کافی در مورد زبان های برنامه نویسی نیاز دارد.

9. پزشک / پزشک

متوسط ​​حقوق: 103،400 استرالیا

سیستم مراقبت های بهداشتی در استرالیا یکی از بهترین در مقیاس جهانی است. فارغ التحصیلان این رشته در شاخه های خاصی مانند جراحی ، بیهوشی و روان پزشکی فرو می روند. در حقیقت ، دانشجویان پزشکی در استرالیا به طور فشرده در یک سیستم آموزشی معتبر بین المللی یاد می گیرند ، چیزی که شاید بخواهید در نظر بگیرید.

8. مدیر بهزیستی

متوسط ​​حقوق: 110520 استرالیا

آیا در مورد این حرفه تعجب می کنید؟ خوب ، مدیران بهزیستی یک عنصر اساسی در بخش منابع انسانی یک شرکت در استرالیا هستند. آنها به طور خارق العاده ای وظیفه دارند تسهیل و حمایت از سلامت جسمی و روحی کارمندان ، افزایش رضایت شغلی و حفظ کارکنان از طریق مهارت های عالی پرسنل و یک خلاقیت عظیم خلاقیت.

7. مدیر ساخت و ساز

متوسط ​​حقوق: 111،390 استرالیا

این افراد مسئول مدیریت ذینفعان مختلف در یک پروژه ساختمانی ، نظارت و هدایت عملیات متعدد در یک پروژه هستند که می تواند به طور گسترده ای از تجاری تا صنعتی باشد. دانشجویانی که علاقه مند به مدیر ساخت هستند می توانند دوره های مربوطه مانند مهندسی عمران و مدیریت ساخت را دنبال کنند.

6. مهندس ابر

متوسط ​​حقوق: 111،590 استرالیا

این کار پیچیده را می توان حتی بیشتر به نقش های خاص از مهندس نرم افزار ابر و مهندس امنیت ابر ، مهندس شبکه ابر و سیستم های ابر تقسیم کرد. اگر به این حرفه علاقه مند هستید ، می توانید به دوره های دانشگاه علوم کامپیوتر ، مهندسی یا سایر رشته های تحصیلی مرتبط بپیوندید.

5. مدیر تجزیه و تحلیل

متوسط ​​حقوق: 118،820 استرالیا

به عنوان یکی از مشاغل مرتبط با دانش داده که بسیار پردرآمد هستند ، یک مدیر تجزیه و تحلیل تیمی از تحلیلگران و دانشمندان داده را برای رسیدن به هدف خود راهنمایی می کند. این حرفه نیاز به توانایی دستکاری و درک داده ها دارد. بنابراین ، مقاطع تحصیلی مربوط شامل علوم کامپیوتر ، برنامه های امنیتی و تجزیه و تحلیل سیستم های کاربردی است.

4. معمار امنیت IT

متوسط ​​حقوق: 124،190 استرالیا

ما در دنیای دیجیتالی زندگی می کنیم که همه چیز در مورد داده ها ، حریم خصوصی ، امنیت و حفاظت از آنچه در حال استخراج یا جمع آوری است از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. این هزینه ای است که برای معماران امنیت فناوری اطلاعات بسیار پرداخت می شود. این امر همچنین توضیح می دهد که چرا دوره های دانشگاهی مرتبط مانند محاسبات و IT به روشی ویروسی در حال گرایش هستند.

3. مدیر فناوری اطلاعات

متوسط ​​حقوق: 125،660 استرالیا

نقش مدیر فناوری اطلاعات ترکیبی از مهارت در زمینه های توسعه کسب و کار و دانش فنی - با داشتن مدرک تحصیلی در محاسبات یا فناوری اطلاعات و همچنین یک گواهینامه معتبر در مدیریت پروژه است.

2. مدیر مهندسی

متوسط ​​حقوق: 132،350 استرالیا

شما باید سابقه مهندسی داشته باشید ، اما برای به دست آوردن تجربه در این زمینه ، باید مهارت خود را از طریق دوره های مدیریت یا برخی از مدارک نظارتی ارتقا دهید.

1. معمار سیستم های IT

متوسط ​​حقوق: 139،690 استرالیا

این کار بر روی طراحی ، ساخت و آزمایش سیستم های رایانه ای پیچیده متمرکز است که معمولاً بسیار حساس هستند. به همین دلیل یک معمار سیستم باید هم در سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری تبحر داشته باشد و هم در زمینه تجربه کاربران آشنا باشد.

برنامه های مرتبط دانشگاهی شامل مهندسی نرم افزار و علوم کامپیوتر است ، در حالی که مهارت های گفتاری و نوشتاری قوی نیز در جایگاه یک قرار دارد.

امروز با مشاور آواره خود تماس بگیرید تا بفهمید چگونه می توانیم رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. خدمات ما کاملا رایگان است!

مقالات پیشنهادی

دکترای استرالیا

 استرالیا یکی از بالاترین نرخ های تکمیل دوره دکترا و همچنین تعدادی گزینه بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی را دارد!

میزان پذیرش آتی استرالیا

 دانشگاه های استرالیا 2 ورودی عمده برای دانشجویان در نظر گرفته اند - فوریه و جولای. همه چیز را در مورد آنها بدانید!

کارشناسی ارشد در استرالیا

 دانشجوی بین المللی دانشگاه ملبورن ، سوآثی ، برخی از افسانه های رایج در مورد مشاوران آموزش را از برنامه ریزی سفر خود به خارج از کشور از طریق IDP ، برطرف می کند.

دو مدرک در استرالیا

چقدر دو درجه می تواند یک مزیت بی نظیر برای CV شما باشد!

 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.