با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

بهترین 10 دانشگاه استرالیا در تجارت و اقتصاد 2019

آیا می خواهید در استرالیا تجارت یا اقتصاد بخوانید؟ شما باید دانشگاه خود را هوشمندانه انتخاب کنید! در اینجا لیست 10 دانشگاه برتر استرالیا در این موضوعات مطابق با رتبه بندی دانشگاه جهانی Times Higher Education (THE) توسط موضوع تجارت و اقتصاد وجود دارد.

رتبه بندی براساس موضوع چیست؟

جدول رتبه بندی دانشگاه های جهان بر اساس موضوع: تجارت و اقتصاد ، دانشگاه هایی را برجسته می کند که در زمینه های تجارت و مدیریت ، حسابداری و مالی و اقتصاد و اقتصاد سنجی پیشتاز هستند. این از 13 شاخص عملکردی در رتبه بندی کلی دانشگاه جهانی استفاده می کند که در 5 حوزه گروه بندی شده است: آموزش ، تحقیق ، استناد ، چشم انداز بین المللی و درآمد صنعت.

10 دانشگاه برتر استرالیا برای تجارت و اقتصاد:

Melbourne.jfif

دانشگاه ملبورن

دانشگاه ملبورن شماره 1 دانشگاه استرالیا و شماره 32 در جهان است. این دانشگاه در سال 1853 تاسیس شده و در قلب ملبورن ، یکی از قابل زندگی ترین شهرهای جهان واقع شده است.

دانشکده تجارت و اقتصاد ملبورن یک مرکز پیشرو در تدریس و تحقیقات در بسیاری از موضوعات مانند حسابداری ، حسابداری ، اقتصاد ، امور مالی ، مدیریت و بازاریابی است.

ANU.jpg

دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا (ANU) در رده 49 جهانی قرار دارد ، بر اساس رتبه بندی دانشگاه جهانی تایمز در سال 2019. ANU 6 برنده نوبل را در بین کارمندان و دانش آموختگان خود به حساب می آورد.

دانشکده تجارت و اقتصاد ANU طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در بسیاری از موضوعات مانند حسابداری ، مطالعات و آمارهای حسابداری ، تجارت و مدیریت ، اقتصاد و دارایی ارائه می دهد.

UNSW.jpg

 UNSW سیدنی

دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW سیدنی) یکی از 100 دانشگاه برتر جهان است. این دانشگاه که در سیدنی ، بزرگترین شهر استرالیا واقع شده است ، با تمرکز منحصر به فرد در رشته های علمی ، فنی و حرفه ای در سال 1949 تاسیس شد.

UNSW عضو گروه معتبر هشت است - ائتلافی از دانشگاههای برجسته تحقیق در استرالیا. UNSW اولین دانشگاه در جهان است که توسط واحد اطلاعات QS دارای پنج ستاره به علاوه امتیاز است.

دانشکده تجارت UNSW طیف گسترده ای از برنامه ها را از طریق 8 مدرسه خود ارائه می دهد: حسابداری ، بانکداری و دارایی ، اقتصاد ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی و فناوری ، مدیریت ، بازاریابی ، ریسک و فشاری و مالیات و قانون تجارت.

Monash-university.jpg

دانشگاه کوئینزلند

دانشگاه کوئینزلند (UQ) ، بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در ایالت کوئینزلند و یکی از اعضای بنیانگذار گروه معتبر هشت است. UQ در رتبه 69 دانشگاه جهانی رتبه بندی 2019 قرار دارد. 250،000 دانش آموخته فوق العاده دانشگاه شامل برنده جایزه نوبل ، دو مدیرعامل شرکت Fortune 500 ، برنده جایزه اسکار و رهبران دولت ، حقوق ، علوم ، خدمات عمومی و هنر است.

UQ Business School یکی از برترین مدارس بازرگانی در استرالیا و جهان است. این مدرسه طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد ، از جمله دوره کارشناسی ، ممتاز و دوره کارشناسی ارشد ، تحقیقات کارشناسی ارشد و برنامه مشهور MBA آن. این برنامه همچنین برنامه های آموزش اجرایی را از محوطه دانشگاه خود در قلب منطقه تجاری مرکزی بریزبن ارائه می دهد.

QUT-students.jpg

دانشگاه موناش

دانشگاه موناش در سال 1958 تاسیس شد ، به نام سر جان موناش ، یکی از بزرگترین رهبران نظامی و غیرنظامی استرالیا نامگذاری شده است. دانشگاه موناش عضو گروه هشت دانشگاه معتبر استرالیا ، به طور مداوم در میان برترین دانشگاه های جهان قرار دارد.

مدرسه تجارت موناش طیف گسترده ای از برنامه ها را در زمینه حسابداری ، بانکداری ، امور مالی ، قانون تجارت و مالیات ، اقتصاد سنجی و آمار بازرگانی ، اقتصاد ، مدیریت ، بازاریابی ، رهبری و تجارت جهانی ارائه می دهد.

University-of-Sydney.jfif

دانشگاه فنی کوئینزلند

دانشگاه فناوری کوئینزلند (QUT) در رتبه 24 دانشگاه Times Young Higher Education Rankings 2019 قرار دارد و دانشکده بازرگانی این دانشگاه در رده بندی موضوعات تجارت و اقتصاد در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2019 Times Higher Education رتبه 100 دانشگاه برتر است.

QUT Business School مدارک تجاری معتبر معتبر جهانی را به رسمیت شناخته شده و سه گانه ارائه می دهد که شما را برای فرصت های شغلی متنوع در استرالیا و خارج از کشور آماده می کند. آنها طیف گسترده ای از برنامه ها را در حسابداری ، اقتصاد ، امور مالی ، تبلیغات ، بازاریابی ، ارتباطات ، تجارت بین الملل ، MBA ، مدیریت و منابع انسانی ارائه می دهند.

UniSA-business-school.jpg

 دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی ، واقع در سیدنی ، استرالیا ، یک موسسه مشهور در جهان است که در حال حاضر در رتبه 59 جهانی THE University University Rankings 2019 قرار دارد. همچنین برای استخدام فارغ التحصیلان در استرالیا و پنجم در جهان است (2019 QS Graduate Employability Rankings )

دانشکده تجارت دانشگاه سیدنی که در سال 1920 تاسیس شد ، اولین نمونه از آن در استرالیا است ، آموزش و تحقیق در زمینه حسابداری ، تجزیه و تحلیل تجارت ، سیستم های اطلاعات تجاری ، قانون تجارت ، مالی ، تجارت بین المللی ، بازاریابی ، نوآوری در استراتژی و کارآفرینی و کار و سازمانی را ارائه می دهد. مطالعات. این مرکز همچنین محل موسسه حمل و نقل و مطالعات لجستیک است.

University-of-Technology-Sydney.jpg

 دانشگاه استرالیای جنوبی

دانشگاه استرالیای جنوبی (UniSA) در 3 دانشگاه برتر جوان استرالیا برای تدریس ، چشم انداز بین المللی ، تحقیقات و درآمد صنعت (2019 رتبه بندی دانشگاه جوان) رتبه بندی شده است.

UniSA School Business در رتبه 1٪ برتر جهان قرار دارد و این تنها یکی از 9 موسسه در استرالیا و 180 موسسه جهانی است که توسط EQUIS معتبر شناخته می شوند (از بیش از 16،500 در سراسر جهان). آنها طیف گسترده ای از برنامه ها را در حسابداری ، امور مالی ، اقتصاد و دارایی ، مدیریت ، تدارکات و گمانه های تجاری ، بازاریابی ، گردشگری ، ورزش و رویدادها و برنامه ریزی مالی ارائه می دهند.

 دانشگاه فناوری سیدنی

دانشگاه فناوری سیدنی (UTS) یکی از 200 دانشگاه برتر جهان است (Times Higher Education Rankings 2019) و در شهر پر جنب و جوش سیدنی استرالیا مستقر است.

پردیس اصلی آن در سالهای اخیر با سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد استرالیا ، ایجاد امکانات پیشرفته در قلب منطقه تجاری مرکزی سیدنی ، تغییر شکل داده است. این مکان به صنعت دسترسی برجسته و یک مرکز خلاقیت را می دهد اما همچنین مکان راحتی دانشجویان برای لذت بردن از یکی از مشهورترین شهرهای جهان است.

دانشکده تجارت UTS طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق 5 رشته دانشگاهی خود ارائه می دهد: حسابداری ، اقتصاد ، دارایی ، مدیریت و بازاریابی.

Griffith.jpg

 دانشگاه گریفیت

دانشگاه گریفیت یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در پنج دانشگاه در بریزبن ، گلد کوست و لوگان گسترش یافته است.

Griffith Business School یک عضو معتبر AACSB International است - Association to Advance Collegiate Schools of Business. این مدرسه طیف گسترده ای از برنامه ها را در بسیاری از زمینه های تحصیل مانند حسابداری و حقوق تجارت ، مطالعات آسیایی ، تجارت ، تجارت ، اقتصاد ، كارآفرینی ، امور مالی ، برنامه ریزی مالی ، تجارت بین الملل ، بازاریابی ، MBA و مدیریت ارائه می دهد.

آیا می دانید؟ IDP می تواند به شما کمک کند در تمام این دانشگاه های برتر استرالیا و غیره ثبت نام کنید! امروز با مشاور IDP خود صحبت کنید تا بهترین برنامه تجاری را برای شما در دانشگاه ها و مدارس برجسته استرالیا پیدا کنید.

مقالات پیشنهادی

Study In Australia

ادامه تحصیل در استرالیا

 استرالیا مقصد محبوب دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. خانه دانشگاه های برجسته ، این دانشگاه تجربه ای آرام و مقرون به صرفه برای تحصیل و فرصت های شغلی قوی را در برخی از زندگی پذیرترین شهرهای جهان از جمله سیدنی و ملبورن ارائه می دهد

یک دوره پیدا کنید

با IDP دوره ای را پیدا کنید که مناسب شما باشد. آموزش IDP به شما در انتخاب بهترین دوره و دانشگاه پیشرو کمک می کند.

بورس تحصیلی

دولت ها و دانشگاه های سراسر جهان برای دانشجویان با عملکرد بالا ارزش قائل هستند و برنامه های بورس تحصیلی بسیاری دارند که برای جذب بهترین و درخشان ترین جهان برای تحصیل در کشورشان طراحی شده است.

رتبه بندی دانشگاه ها

 رتبه بندی دانشگاه ها یک روش عالی برای مقایسه شاخص های اصلی عملکرد در دانشگاه ها یا مدارس مختلف است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.