با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

5 بورس تحصیلی ، بورس تحصیلی و کمک هزینه دانشجویی برای تحصیل در انگلستان

اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید و به دنبال بورسیه تحصیلی انگلستان برای تأمین هزینه تحصیل خود در آنجا هستید ، این مقاله برای شما مناسب است!

بسیاری از دانشجویان تمام مراحل لازم را برای اخذ پذیرش در یک دانشگاه مشهور جهان دنبال می کنند. آنها برای امتحانات GRE و GMAT سخت تحصیل می کنند ، تمام سال خود را برای رعایت ضرب العجل ها و ضوابط پذیرش برنامه ریزی می کنند تا بروند و رویای خود را برای تحصیل در خارج زندگی کنند.

با این حال ، بسیاری از این دانشجویان سخت کوش به دلیل کمبود امور مالی عقب مانده اند. محدودیت مالی ، نیاز به ویزا با مبلغ زیاد صورتحساب بانکی و نوسان شدید نرخ ارز ، دانشجویان را برای دستیابی به آرزوی خود برای تحصیل در خارج از کشور دشوار می کند.

چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است ، اما اکثر دانشجویان از آنها آگاهی ندارند و بنابراین فرصت رفتن به خارج از کشور را از دست می دهند.

بنابراین ، ما بهترین بورس های تحصیلی انگلستان را که می توانید درخواست کنید ، برداشته ایم و برای رسیدن به آرزوی خود سودمند هستیم. در اینجا طیف گسترده ای از گزینه های بودجه برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در انگلستان را دارند وجود دارد. ما به شما توصیه می کنیم وب سایت بورس تحصیلی را بررسی کنید تا به روزترین جزئیات مربوط به شرایط مورد نیاز و مهلت درخواست و روند آن را به دست آورید.

1. بورسیه های دولتی

بورس تحصیلی Chevening:

دولت انگلستان این کمکهای مالی را به افرادی که از نظر علمی عالی اعدام می شوند و دارای پتانسیل بالای مدیریتی هستند ، ارائه می دهد. ذینفعان کمکهای مالی توسط سفارتخانه های انگلیس در سراسر جهان انتخاب می شوند. رهبران آینده فرصتی برای رشد تحصیلی ، ایجاد سیستم های مسلط ، تجربه فرهنگ انگلستان و موارد قابل ملاحظه دیگری پیدا می کنند.

این برنامه کمک هزینه برای کارشناسی ارشد در هر یک از کالج های رانندگی انگلستان ارائه می دهد. سالانه بیش از 1500 بورس تحصیلی Chevening وجود دارد.

برنامه بورس و کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع (CSFP):

کمیسیون بورس تحصیلی مشترک المنافع در انگلستان (CSC) کمک هزینه و کمک هزینه تحصیلی برای افرادی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستند ، ارائه می دهد. و ماهرانه رشد کنید. کمک های مالی هر ساله به افرادی که از کشورهای مشترک المنافع سرچشمه می گیرند ارائه می شود. متقاضیان بسته به سابقه مکتبی گذشته و توانایی آنها برای کمک به ایجاد زندگی برتر برای بومیان کشورهای خود انتخاب می شوند. هر کمک هزینه بلیط هواپیما را به و از پادشاهی انگلستان ، هزینه های آموزشی و ارزیابی هزینه ، کمک هزینه ، جایزه حق الزحمه (در صورت لزوم) و حواله مقدماتی فرود را می دهد.

بورس تحصیلی اسکاتلند:

کمک هزینه تحصیلی اسکاتلند (SSS) برنامه بورس تحصیلی است که توسط دولت اسکاتلند با همکاری دانشگاه های اسکاتلند در زمینه های علمی ، فناوری ، صنایع خلاق ، بهداشت و علوم پزشکی و انرژی های تجدید پذیر و پاک ارائه می شود.

دانشمندان برگزیده افرادی هستند که ثابت می کنند رهبران تأثیرگذاری در آینده هستند. علاوه بر این ، آنها باید علاقه های گسترده ای خارج از تحصیل داشته باشند و انگیزه بهبود نظریه مکتبی و شخصی خود را در اسکاتلند داشته باشند.

این طرح برای حداکثر 50 دانشجو 8000 پوند کمک هزینه تحصیلی برای هر سال تحصیل تمام وقت در دوره کارشناسی ارشد در هر یک از سازمان های آموزشی اسکاتلند ارائه می دهد. شهروندان کشورهای همراه: کانادا ، چین (با احتساب هنگ کنگ) ، هند ، ژاپن ، پاکستان و ایالات متحده می توانند از کمک های مالی استفاده کنند.

2. بورسیه دانشگاه های انگلستان

موسسات غیر از ارگان های دولتی نیز بورس تحصیلی کافی را ارائه می دهند. دانشگاه های برجسته خاصی وجود دارد که بودجه خود را برای دانشجویان بین المللی تأمین می کنند. دانشگاه های زیر بورسیه تحصیلی دارند.

دانشگاه کمبریج

دانشگاه آکسفورد

کالج امپریال لندن

دانشگاه دورهام

دانشگاه گلاسگو

کالج کینگز لندن

دانشگاه کالج لندن

این دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی و مهارت های بالقوه رهبری ، به دانشجویان کمک و بورسیه می کنند. جوایزی وجود دارد که مبتنی بر مهارت های رهبری هستند. این جوایز در دانشگاه های گلاسکو و دانشگاه آکسفورد ارائه می شود. از طرف خود ، دانشگاه کمبریج بورس تحصیلی گیتس کمبریج را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. همچنین بورس تحصیلی دانشجویان بین المللی را فراهم می کند. همچنین می توانید با گشت و گذار در صفحات رسمی دانشگاه ، برای بورس تحصیلی بیشتر دانشگاه مراجعه کنید.

3. بورسیه های شخص ثالث

همچنین باید شانس خود را با آژانس های بورسیه شخص ثالث امتحان کنید. در اینجا چند نکته و پیشنهادات بورس تحصیلی شخص ثالث آورده شده است:

بورس تحصیلی Euraxess UK: این هزینه توسط شورای بریتانیا ارائه می شود و برای کمک به دانشمندان در بهبود حرفه خود ، پشتیبانی از قابلیت حمل و استفاده به عنوان ابزاری برای تحلیلگران که به کشور دیگری منتقل می شوند یا به انگلستان می روند ، برنامه ریزی شده است. Euraxess UK با داشتن پایگاه داده تأمین مالی منبع خوبی برای گشایش های یارانه ای ارائه می دهد.

جوایز مطالعات جهانی: ارتباط بین پورتال های مطالعاتی ، کارت هویت بین المللی دانشجویی (ISIC) و شورای انگلیس از جوانان می خواهد که در مورد سفر به خارج از کشور و همچنین مواجهه و تحقیق در مورد ملت ها ، جوامع و گویش های جدید فکر کنند.

کمک هزینه 10،000 GBP دو بار در سال به دو دانشجوی کارشناسی بین المللی در آینده ارائه می شود که متمرکز بر گسترش درک بین فرهنگی و بهبود جامعه هستند. دانشجویانی با پشتوانه علمی برجسته برای چنین جایزه ای انتخاب می شوند.

بورس تحصیلی رودز: این یکی از قدیمی ترین برنامه های کمک هزینه جهانی است که در سال 1902 ساخته شده است. همچنین یکی از مشهورترین برنامه های بورس تحصیلی است. این برنامه که توسط Rhodes Trust در آکسفورد کارگردانی شده است ، هر ساله 100 بورس تحصیلی کاملاً مالی را برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آکسفورد انگلیس - یکی از برترین دانشگاه های جهان - ارائه می دهد.

کمیته گزینش بورس تحصیلی رودز به دنبال پیشگامان جوان فوق العاده ای است که انگیزه دارند با مشکلات جهانی رو به رو شوند و درک جهانی را ارتقا دهند. به زبان ساده ، کمیته گزینش به دنبال جوانانی با ذکاوت ، شخصیت خاص ، دارای مهارت های مدیریتی قوی ، مسئولیت پذیری و تمایل قوی برای پیشرفت به عنوان "پیشگامان آینده جهان" است.

4. بورس تحصیلی سازمان ها

اگر در حال حاضر مشغول کار هستید و قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید ، گزینه دیگری دارید که می توانید بررسی کنید. بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ بودجه و وام خاصی برای کارمندان خود که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند ، در نظر گرفته اند. شما می توانید از سازمان خود بخواهید که در ازای قول سالهای مشخصی که برای آنها کار خواهید کرد ، بودجه ای برای تحصیل در خارج از دانشگاه مورد انتخاب خود به شما بدهد. جالب است که این سیستم پیوند در سراسر جهان رواج دارد.

5. بودجه دانشگاه خانگی

اگر در حال حاضر دانشجوی کشور خود هستید ، پس باید برنامه های بورس تحصیلی را که دانشگاه شما برای برنامه های بین المللی ارائه می دهد ، بررسی کنید. پیشنهادات مختلفی وجود دارد که دانشگاه ارائه می دهد زیرا آنها با دانشگاه های خارج از کشور شریک هستند. آنها ممکن است فرصتی را برای شما فراهم کنند که بدون پرداخت حتی یک سکه اضافی ، در دانشگاه همکار در انگلستان برای یک ترم یا حتی یک سال تحصیل کنید. بنابراین ، شما باید به دنبال مدارس تابستانی و برنامه های تبادل ترم به میزبانی دانشگاه خود باشید. این نه تنها به شما کمک می کند تا به هدف خود برای تحصیل در داخل دست پیدا کنید بلکه در صورت تمایل به تحصیل مجدد ، شانس شما را برای گزینه های خوب و کاملاً بورسیه تحصیلی در آینده افزایش می دهد.

اینها دو گزینه بود که همه شما می توانید برای رفتن به خارج از کشور و تحقق بخشیدن به آرزوی خود ، نامزدهای احتمالی خود را انتخاب کنید. اما مراقب باشید! شما باید بهترین نتیجه را از طریق برنامه خود بگیرید. بنابراین اگر روند کار نیاز به نوشتن مقاله دارد. برای کامل مقاله نویسی از راهنما پیروی کنید. اگر می خواهید مصاحبه کنید ، از قبل اعتماد به نفس داشته و آماده شوید و اگر می خواهید بیانیه شخصی بنویسید ، در مورد هدف خود بیان کنید. به یاد داشته باشید ، شما می توانید به آنچه برای آن تلاش می کنید برسید!

و البته ، شما می توانید از مشاور مشاور IDP خود در زمینه نوشتن بیانیه شخصی مناسب و سایر نکات برای تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان و کمک به شما در درخواست دانشگاه خود برخوردار شوید. امروز با ما تماس بگیرید

 

مقالات پیشنهادی

پول و هزینه های زندگی

شما می خواهید از زندگی تحصیل سالم و شاد در انگلستان لذت ببرید. دانستن هزینه های زندگی ، یک نقطه شروع عالی است ، اما بخاطر داشته باشید که هزینه زندگی بسته به مکانی که زندگی می کنید ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد.

شرایط ویزای دانشجویی

شما می توانید تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود به انگلستان اقدام کنید. تاریخ درخواست شما تاریخی است که هزینه درخواست شما پرداخت می شود.

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.