با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 بهترین کشورها و دانشگاه ها برای ادامه تحصیل در خارج را پیدا کنید.

ما با بیش از 800 موسسه آموزشی با کیفیت در سراسر دنیا همکاری داریم.

شما احتمالا ایده خوبی در مورد ویژگی های مد نظرتان در مورد مقصد ادامه تحصیل در خارج خود دارید. حالا فقط مسئله پیدا کردن مقصدی مناسب در میان است. برای کمک به شما برای پیدا کردن مقصدی مناسب تنها کافی است بین کشورهایی در زیر آمده جستجو کنید و داده های بیشتری در مورد چگونگی زندگی و ادامه تحصیل در آنها پیدا کنید.

Study In Australia

ادامه تحصیل در استرالیا

استرالیا مقصدی پر جاذبه برای دانشجویان در سراسر دنیاست. با داشتن دانشگاه هایی پیشرو, استرالیا تجربه تحصیلی بدون دغدغه, شهریه های مناسب و فرصت های شغلی قابل اتکایی را در بعضی از بهترین شهرهای جهان, مثل ملبورن و سیدنی, برای زندگی پیش رو می گذارد.
Study In UK

ادامه تحصیل در بریتانیا

بریتانیا دارای بعضی از بزرگترین و بهترین شهرهای دنیا است  و بر روی شاه راه فرهنگی اروپا قرار گرفته است. دلایل زیادی برای  تحصیل در بریتانیا وجود دارد.
Study In USA

تحصیل در ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد دانشجویان خارجی در جهان است. با داشتن شهرهایی معروف, مناظر چشم نواز, دانشگاه هایی با رتبه های بالا و محیط های دانشگاهی  جذاب, تحصیل در آمریکا ترکیبی کامل از کیفیت تحصیلی و تجربه فرهنگی را پیش روی شما قرار می دهد.
Study In Canada

تحصیل در كانادا

کیفیت بالای تحصیلات تکمیلی, شهریه های مناسب و تجربه جذاب تحصیل, کانادا را به محلی ایده آل برای تحصیل تبدیل نموده. کانادا میزبان بیش از 250,000 دانشجوی خارجی است و در سالهای اخیر شاهد افزایش گسترده تقاضا برای تحصیل در این کشور را تجربه کرده است.

تحصیل در نیوزیلند

وقتی نیوزلند را برای تحصیل انتخاب می کنید می توانید مطمئن باشید که هر موسسه ای را که بررسی می کنید بالاترین استاندارد های آموزشی را خواهد داشت. همچنین در یکی از زیباترین کشور های جهان تحصیل خواهید کرد که با عنوان "سرزمین ابرهای بلندِ سفید" مشهور است

nav-compressor.jpg

تحصیل در ایرلند

دلایل زیادی برای انتخاب ایرلند به عنوان مقصد تحصیلی شما وجود دارد. این کشور یکی از بهترین سیستمهای آموزشی را در جهان داراست, مردم رفتار بسیار دوستانه داشته و روشنفکر هستند و شهرهای اصلی کوچک بوده و بنابراین رفت و آمد در آنها راحت تر می باشد و اینها تنها بخشی از این دلایل است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.