با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP شش دلیل برای تحصیل در خارج از کشور با 

 

  خواهان تحصیل در خارج از کشور هستید؟ در اینجا 6 دلیل برای انتخاب IDP ارائه می‌شود.

اگر شما (همانند بسیاری از دانشجویان ما) مستقیما برای ارائه‌ی درخواست بمنظور تحصیل در کشورهای دیگر تلاش کرده‌اید، می‌دانید که این روند چقدر می‌تواند خسته‌کننده باشد. احتمالا تصور کردن این حجم از کارهای اداری شما را دستپاچه و تا حدی عصبی خواهد کرد.
بیایید صادق باشیم، مطالعه در کشورهای دیگر یک رویا است، اما هیچ نکته‌ی الهام بخشی در مورد روند فرم‌ها و اسناد رسمی وجود ندارد.
ما از زبان بسیاری از دانشجویان در مورد احساس سرخوردگی و ناامیدی در زمان رفت و آمد میان سازمان‌های مختلف و خسته کننده بودن روش‌های ارائه‌ی درخواست بصورت مستقیم شنیده‌ایم. بسیاری از آن‌ها درخواست کمک برای یافتن شخصی داشتند که بتواند مسیر پذیرش آن‌ها را هموارتر کند و آرزو می‌کردند کاش زودتر ما را دیده بودند. 
در IDP، ما هر روز بر روی درخواست‌های پذیرش در دوره‌های تحصیلی و درخواست‌های ویزا کار می‌کنیم. ما دقیقا می‌دانیم چند نسخه از هر سند نیاز دارید، چند عکس برای پاسپورت نیاز دارید و ما رابطانی در هر سازمان داریم که می‌توانند اطلاعات بیشتر مورد نیاز شما را ارائه بدهند.
تمرکز ما بر کمک به موفقیت شما و آسانتر کردن مراحل انجام کار برای شماست.
 

 

 

در اینجا شش دلیل عمده برای ارائه‌ی درخواست تحصیل به کشورهای خارجی از طریق ما ارائه شده است:

1. درخواست خود را شخصی‌سازی کنید

ما می‌خواهیم شما بهترین مسیر ممکن را پیدا کنید. شما حرفه‌ای باور نکردنی پیش رو دارید و ما به شما برای رسیدن به موفقیت کمک خواهیم کرد. ما راهنمای شما برای هدایت به سمت یک سیستم آموزشی پیچیده‌ی خارجی هستیم.

ما با سال‌ها تجربه، دانشی کارشناسانه در مورد روند و الزامات ارائه‌ی درخواست داریم و بنابراین شما راهنمایی آگاهانه‌ای در مورد پرونده‌تان دریافت خواهید کرد.

2. این روند را برای خود آسانتر کنید

ما با بیش از 800 دانشگاه و مدرسه کار می‌کنیم. ما از طریق جایابی موفق دانشجویان به مدت 50 سال با این شرکا روابطی برقرار کرده‌ایم. ما از آخرین تغییرات و فرصت‌های جدید آن‌ها مطلع هستیم و خود را بروزرسانی کرده‌ایم.

3. پولتان را برای کارهای سرگرم کننده صرفه‌جویی کنید

IDP هیچ هزینه‌ی کارپردازی برای درخواست‌ها از شما نمی‌گیرد، بنابراین شما تمام تسهیلات را بدون هزینه دریافت خواهید کرد. بسیاری از دانشگاه‌ها و مدارس نیز هزینه‌ی ثبت درخواستشان را در زمان ارائه‌ی درخواست از سمت ما می‌بخشند.

4. چیزی بیش از جایابی

ما مجموعه‌ای کامل از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد که شامل آزمون‌های زبان انگلیسی (IELTS)، ویزا و مشاوره‌ی قبل از خروج از کشور است. ما به شما کمک و مشاوره‌ی قوی در مورد خدمات ضروری خواهیم داد که در زمان زندگی در کشورهای خارجی به آن‌ها نیاز خواهید داشت، خدماتی همچون بیمه‌‌ی پزشکی، مسکن و امور بانکی.

5. بخشی از یک شبکه‌ی زنده

زمانی که یک مشاور تحصیل در خارج کشور را انتخاب می‌کنید، درخواست ارجاع به نوعی بی‌فایده است. اگر دانشجویان دیگر از خدمات راضی باشند، احتمال رضایت شما نیز بالا خواهد بود. هر ساله بیش از 15000 دانشجوی IDP در اقصی نقاط دنیا در حال تحصیل هستند. ما شما را در تماس با فارغ التحصیلان یا دانشجویان فعلی قرار خواهیم داد که روزی در جایگاه شما بوده‌اند و خوشحال می‌شوند تجربیاتشان را با شما به اشتراک بگذارند.

6. در شهر تازه وارد هستید؟ شما تنها نیستید.

IDP شبکه‌ی زنده‌ای از دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان در سراسر دنیا است. زمانی که شما به کشور جدید رسیدید، ما شما را از طریق مراسم خوشامدگویی با دانشجویان دیگر IDP مرتبط می‌کنیم تا به اقامت شما در محل جدید کمک کرده باشیم. 

 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?