با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

راهنمایی برای تحصیل در استرالیا

شما استرالیا را انتخاب کرده‌اید، اکنون بیایید سیستم تحصیل در آن را بررسی کنیم.

 بعنوان یکی از سه کشور بین‌المللی برتری که دانشجویان خارجی در آن مشغول به تحصیل هستند (در کنار ایالات متحده و بریتانیا)، شما می‌توانید در زمان تحصیل در استرالیا از زندگی دانشجویی خود لذت ببرید. بخش بزرگی از این زندگی محیط امن، افراد مهربان و جامعه‌ای بزرگ و چند فرهنگی است.

دانشگاه‌های استرالیایی سطح بالایی از حمایت دانشجویان بین‌المللی مانند سال‌ها و مسیرهای پایه، حمایت دانشگاهی، پشتیبانی زبان انگلیسی و حفاظت از مصرف کننده را ارائه می‌دهند. با این وجود همانند هر تصمیم بزرگ، مخصوصا تصمیماتی که شامل جابجایی به یک کشور خارجی است، چیزهای دیگری را باید پیش از تحصیل در استرالیا مد نظر قرار دهید.
 
انتخاب یک دوره‌ی آموزشی مناسب
 
آماده‌سازی دوره نقش عظیمی در رضایت دانشجویان بین‌المللی ایفا می‌کند. در نظر بگیرید که تمام دانشجویان، دوره‌های آموزشی، و دانشگاه‌ها متفاوت هستند، حالا چگونه باید تصمیم بگیرید که کدامیک برای شما بهتر است؟ رتبه‌های دانشگاهی راه خوبی برای مقایسه‌ی شاخص‌های کلیدی عملکرد در میان دانشگاه‌های مختلف هستند. استرالیا 35 دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاهی دنیای آموزش عالی تایمز در سال‌های 17-2016 دارد و رتبه‌ی شش تا از
این دانشگاه‌ها بالاتر از کمتر از 100 است.
 
مقایسه‌ی دوره‌های آموزشی
 
دولت استرالیا به شما در مقایسه‌ی دانشگاه‌ها و برنامه‌ها کمک می‌کند. شاخص‌های کیفیت برای یادگیری و تدریس (QILT) یک طرح مهم دولت استرالیا است که اطلاعات مستقل و بی‌طرفانه‌ای در مورد تجارب دانشجویان و نتایج فارغ التحصیلان ارائه می‌دهد. QILT به شما برای تصمیم‌گیری بهتر کمک می‌کند و بازخوردهای ارزشمندی به موسسات می‌دهد. برای مقایسه‌ی موارد زیر به وبسایت QILT مراجعه کنید:

رضایت کلی دانشجویان فعلی و فارغ‌التحصیلان اخیر
میزان دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی مشغول به کارهای تمام وقت می‌شوند
حقوق میانگین دریافت شده توسط فارغ التحصیلان جدید.

تجربه‌ی کاری و اشتغال
 
با تغییراتی در ویزای دانشجویی، امروزه کار کردن در استرالیا برای دانشجویان خارجی ساده‌تر شده است. بسیاری از ویزاهای دانشجویی اجازه‌ی کار پاره وقت و همچنین کار تمام وقت در زمان تعطیلات را می‌دهند. موقعیت‌های گاه به گاه شروع خوبی برای کسب تجربه در رشته‌ی تحصیلیان و در عین حال کسب درآمد است. اگر شما به کارهای داوطلبانه علاقه مندید، می‌تواند گروه‌ها و سازمان‌های خیریه‌ی زیادی در استرالیا ببینید. ارائه‌ی درخواست برای یک برنامه‌ی کاراموزی نیز حرکتی هوشمند برای حضور در یک محیط حرفه‌ای، کسب تجربه‌ی صنعتی حقیقی و ایجاد چشم انداز است.
 

 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.