با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

پرت

پرت را بشناسید

 از آنجا که پرت آفتابی‌ترین پایتخت استرالیا است، تعجب‌آور نیست که تمرکز زیادی بر سبک زندگی خارج از خانه داشته باشد. به همین ترتیب تعداد زیادی مکان مخصوص کمپینگ و کاروان زیبا وجود دارد که به شما کمک می‌کند از بیشتر آنچه که پرت به شما پیشنهاد می‌کند به همراه سواحل سفید شنی بهره ببرید که تقریبا تمام طول ساحل را پوشانده‌اند. این سواحل یکی از زیباترین سواحل در دنیا را تشکیل داده و طولی بالغ بر 12000 کیلومتر دارند!

منطقه‌ی تجاری مرکزی
مانند بسیاری از شهرهای بزرگ استرالیا، پرت نیز تجربه‌ی پیشرفت‌های چمشگیری در تعداد بوتیک‌ها، کافه‌ها و بارها در مرکز شهر دارد. این امر منطقه را از یک فضای کاملا کاربردی به یک محل سرگرمی بدل کرده است. 

فریمنتل
این حومه‌ی ساحلی محل مکان‌های عالی موسیقی، مراکز خرید فوق‌العاده و رستوران‌های با کیفیت است. فریمنتل هر چیزی که بخواهید را همراه با چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز اقیانوس به شما هدیه می‌دهد.

پرت جنوبی
در اواسط رودخانه و پس از عبور از مرکز پرت، به پرت جنوبی با پارک‌های بزرگش و دیدنی‌های خیزه‌ی کننده‌ی مرکز شهر خواهید رسید. این منطقه محل باغ وحش پرت است و بصورتی ایده‌آل بین منطقه‌ی تجاری مرکزی و مکان‌های تحصیلی بزرگ قرار گرفته است. 

Northbridge و Leederville 
با اینکه منطقه‌ی تجاری مرکزی پیشرفت کرده، اما این منطقه از نظر کیفیت غذا خوردن، نوشیدن و خرید کردن مشهور شده است. این مکان با داشتن صبحانه‌خوری‌های فوق‌العاده و کافه‌های آخر شب، در تمام طول روز شما را شگفت زده خواهد کرد.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.