با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

سیدنی

سیدنی معروفترین شهر استرالیا است و براحتی می‌توانید بفهمید که چرا سیدنی بر روی یک بندرگاه نمادین بنا شده و با بهترین سواحل کشور احاطه گشته است، سیدنی یک جشن بصری، پر از فعالیت‌ها، مکان‌های دیدنی و مواد غذایی و نوشیدنی‌های عالی است. سیدنی اولین محل تجمعات بریتانیایی در قاره‌ی استرالیا بوده است. بعنوان پر جمعیت‌ترین شهر کشور، سیدنی حیات فرهنگی پر قدرتی با تعداد زیادی کافه و رستوران دارد که جامعه چند فرهنگی سیدنی را نشان می‌دهند. همچنین تعداد زیادی تئاتر محلی، سینما و سالن‌های موزیک زنده وجود دارند که نوازندگان سرشناس محلی و بین‌المللی را جذب می‌کنند.

 

منطقه‌ی تجاری مرکزی

سیدنی اولین شهر استرالیا از نظر نقطه‌ی کشف سرزمین برای اولین بار (در سال 1788) و همچنین از نظر تشکیل اولین شورای شهر (در سال 1842) است. شما با دیدن نمادهایی همچون خانه‌ی اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی که با افتخار بر روی خط ساحلی قرار گرفته‌اند احساس کشف تاریخی را خواهید داشت که در میان خیابان‌ها و راه‌های مخفی منطقه‌ی تجاری مرکزی جاری است.

 

Ultimo و Haymarket

اولتیمو و های مارکت از ایستگاه مرکزی تا مرکز شهر کشیده شده‌اند. موسسات مختلفی در این منطقه یا نزدیک به آن هستند و محیط دانشجویی دوستانه و هیجان انگیزی را برای شما خلق خواهد کرد.

شرق داخلی

شرق داخلی با دیدن و انجام دادن کارهای جالب و نگاه کردن به افرادی که کارهای جالب می‌کنند معروف است. مهم نیست که در حال نوشیدن یک قهوه‌ی خوب، دیدن یک کتابفروشی، یک گالری، یک وعده‌ی ارزان، یک رستوران فانتزی، یک بار کوچک یا یک میخانه‌ی شلوغ باشید، شما قطعا در آن لحظه چیزی برای دیدن خواهید داشت.

 

غرب داخلی

غرب داخلی نامی است که افراد ساکن در حومه‌ی سیدنی به منطقه‌ای اطلاق کرده‌اند که بین منطقه‌ی تجاری مرکزی و آغاز حومه‌ی شهر قرار گرفته است. این منطقه همان شلوغی و ازدحام شهر را همراه با جذابیت‌های محلی دارد. غرب داخلی خانه‌ی ترکیبی از دانشجویان، خانواده‌ها، حرفه‌ای‌ها و خلاقان است.

 

راهنمایی‌های برتر برای زندگی در سیدنی

Zoe و Jacob از چین در سیدنی مشغول تحصیل در رشته‌ی حسابداری و بازرگانی هستند. توصیه‌های آن‌ها را در مورد سازگاری، اجتماعی شدن و توسعه‌ی مهارت‌های زندگی جدید بشنوید.

 

 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.