با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

راهنمای دانشجویی برای زندگی در بوستون

از هر بوستونی در مورد بهترین قسمت بوستون بپرسید خواهید دید که ده ها پاسخ متفاوت را  دریافت کنید - بسته به اینکه در کدام محله زندگی می کنند ، زمان سال و هوا چگونه آن روز است.

تعیین بهترین قسمت بوستون شاید کمی سخت باشد ، اما این به این دلیل است که چیزهای زیادی برای دیدن و انجام در شهر وجود دارد ، و برخی ممکن است بگویند ساکنان بهترین زندگی را دارند- با خیابان های سنگفرش استعمار ، تیم های ورزشی قهرمانی و بسیاری از کارهای رایگان برای انجام در طول سال.

بوستون یکی از قدیمی ترین شهرهای ایالات متحده است که توسط Puritans در سال 1630 تاسیس شد و معماری و شور و نشاط ترکیبی از سبک دنیای قدیم و فرهنگ پر سر و صدا و فن آوری پیشرفته است. از این گذشته ، بوستون بزرگ میزبان صدها شرکت فناوری و بیوتکنولوژی ، 35 کالج و دانشگاه و بیش از 150،000 دانشجو است.

Boston-banner-min (1).jpg


حمل و نقل عمومی بوستون - یا نحوه سوار شدن به مترو (تی)

مردم محلی مترو را 'T' می نامند که مخفف 'MBTA' است ، اما اگر راهنمایی برای مترو بخواهید همه منظور شما را می فهمند.

ساعت شلوغی ممکن است شلوغ باشد و اغلب تأخیرهای کوتاهی وجود دارد ، اما هنوز هم مقرون به صرفه ترین روش برای رفت و آمد است. در ساعات شلوغی (7:00 صبح - 10:00 صبح و حدود 4:00 بعد از ظهر - 7:00 بعد از ظهر) ، سرعت آن نیز بیشتر از رانندگی یا سوار شدن به Uber یا تاکسی است ، زیرا ترافیک بوستون از بدترین موارد در کشور است و خیابان های کوچک که با ماشین های کند بسته شده اند.

در اینجا آنچه شما باید بدانید برای حرکت در وسایل حمل و نقل عمومی بوستون ، قدیمی ترین سیستم مترو کشور - که اولین سفر اتومبیل را در زیر خیابان Tremont در سال 1897 مشاهده کرد ، آورده شده است.

پنج خط وجود دارد

قرمز: از کمبریج در شمال به جنوب بوستون و کوینسی در جنوب منتهی می شود. اگر می خواهید به میدان هاروارد یا بسیاری از رستوران های سامرویل برسید ، اغلب شلوغ ترین است و خطی است که باید طی کنید.

سبز: دارای چهار شاخه است که از زیر و بالای زمین عبور می کنند و به سمت غرب به سمت پارک Fenway Park ، دانشگاه بوستون ، کالج بوستون ، بروکلاین و نیوتن می روند. تمام ایستگاه های غرب میدان کنمور در خارج قرار دارند ، جایی که واگن های قطار بیشتر شبیه یک واگن برقی کار می کنند و هر یک تا دو بلوک را متوقف می کنند

نارنجی: شمال و جنوب را از کالج اجتماعی مالدن و بونکر هیل در شمال ، از طریق Chinatown و دشت جامائیکا متصل می کند.

آبی: کم استفاده ترین خط است و شما را از مرکز شهر به آکواریوم ، فرودگاه و به شرق بوستون و ساحل ریور منتقل می کند.

نقره ای: اشتباه نگیرید ، خط نقره ای  در واقع یک خط اتوبوس است اما از طریق ورودی مترو ایستگاه جنوبی قابل دسترسی است. اگر از مرکز شهر می آیید ، شما را خیلی سریعتر از خط آبی به بندرگاه یا فرودگاه لوگان می رساند.

Inbound’ versus ‘outbound’

در ابتدا گیج کننده به نظر می رسد اما بعد از چند هفته به مسیریابی تسلط خواهید یافت.

«ورودی» یعنی قطار در حال عبور از شهر در مسیر Downtown Crossing و نقاط فراتر از آن است ، در حالی که «خروجی» بدان معنی است که از مرکز شهر به دورترین مقصد می رود. هنگام ورود به ایستگاه های مترو هوشیار باشید ، زیرا برخی از ورودی ها فقط منجر به رفتن قطارها به یک جهت می شوند ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از ورود و پرداخت کرایه خود ، تابلو را چک کنید در غیر این صورت مسیر را اشتباه طی خواهید کرد.

این امر به ویژه در ایستگاه های معروف از جمله میدان مرکزی و میدان کندال در خط قرمز و میدان کوپلی در خط سبز و همچنین سایر موارد صادق است.

Buy a Charlie Card

 این نام گذرگاه مترو است که می توانید آن را با ارزش نقدی یا یک گذرگاه ماهیانه برای مترو و اتوبوس بارگیری کنید.

حمل و نقل بوستون گیج کننده است ، بنابراین توجه داشته باشید - شما نمی توانید یک کارت پلاستیکی چارلی از ماشین های خودکار در ایستگاه های مترو خریداری کنید. دستگاه ها به شما امکان می دهند بلیط های کاغذی بخرید که برای یک تا پنج سواری مناسب باشد (بسته به مبلغی که پرداخت می کنید). اما اگر بیش از چند روز در بوستون هستید ، به دنبال یک کارت چارلی مناسب باشید. در صورت استفاده از کارت پلاستیکی ، که می توانید از غرفه بلیط در Downtown Crossing ، میدان هاروارد یا ایستگاه North یا South خریداری کنید ، هر سواری کمی ارزان تر است.

متناوباً ، از یکی از سفیران MBTA ، که در بیشتر ایستگاه های اصلی حضور دارند ، بپرسید و آنها یک کارت پلاستیکی به شما می دهند که می توانید با پول در ماشین های خودکار بارگیری کنید

Boston-Shopping-2-min.jpg


برای تهیه کالاهای ضروری از بوستون به کجا برویم :

بوستون جمع و جور است. تقریباً هر آنچه را که نیاز دارید در بوستون بزرگ یا چند مایل خارج از محدوده شهر پیدا خواهید کرد.

با این حال ، اگر شما نیاز به یک خرید بزرگ و  یک وسیله پربار دارید ، اجاره ماشین و رانندگی به یکی از فروشگاه های بزرگ مانند Target، درست در خارج از شهر ، راحت تر است.

خیابان های نیوبری و بویلستون

این خیابان ها در محله Back Bay به موازات یکدیگر قرار دارند و با خط سبز مترو به راحتی قابل دسترسی هستند.

خیابان ها از خیابان آرلینگتون نزدیک باغ عمومی به پایین به خیابان ماس منتهی می شوند. مغازه های نزدیک باغ بوتیک های سطح بالا هستند ، اما فروشگاه های زیادی وجود دارد که می توانید اتاق یا آپارتمان خود را پر از خرید کنید.

T.J. Maxx یک خرده فروشی با تخفیف که در مکانهایی در سطح شهر پراکنده است ، اما فروشگاه در نبش نیوبری و خیابان Mass مناسب برای کسانی که در نزدیکی BU و BC هستند مناسب است. عظیم شهری در آن طرف خیابان دارای لوازم ضروری خوابگاه مانند صندلی های بادی ، فوتون و پرده های دوش است.

لوازم روزمره را در خرده فروش ژاپنی(MUJI) که از لوازم التحریر تا واحدهای ذخیره سازی پلاستیک به فروش می رساند در نزدیکی خیابان نیوبوری پیدا خواهید کرد.

عبور از مرکز شهر

اینجا جایی است که اگر به دنبال کوکتل یا رستوران های سوشی باشید احتمالاً سرانجام به آنجا خواهید رسید ، اما در روز ، منطقه مملو از خریداران و افرادی است که در کافه ها از لپ تاپ خود خمیده اند. اینجا مکانی است که می توانید حوله های تخفیف ، فرش یا وسایل آشپزخانه را در T.J. Maxx و Marshalls یا برای لباس فوق العاده مقرون به صرفه و لوازم کوچک خانگی در Primark    خرید کنید.

همچنین یک فروشگاه بزرگ Macy’s و ده ها فروشگاه لباس در بلوک خیابان هایی که محله Downtown Crossing را تشکیل می دهند ، وجود دارد.

تهیه هر چیز دیگر :

اگر می خواهید کل آپارتمان خود را تهیه کنید ، با ماشین در مدت 40 دقیقه به جنوب بوستون بروید. با این حال ، سفارش آنلاین و پرداخت هزینه کمی برای حمل و نقل آنها از همیشه آسان تر است.

برای انتخاب گسترده و یک مرحله ای همه چیز ، از وسایل ضروری ذخیره سازی گرفته تا لوازم حمام ، غذا و لباس ، بهترین گزینه Target است. فروشگاه های بزرگتر در سامرویل ، بوستون جنوبی و مدفورد به اتومبیل نیاز دارند ، اما چند مکان کوچکتر وجود دارد که از طریق T در Fenway ، Porter Square و Central Square قابل دسترسی هستند. اما هشدار داده شود ، انتخاب در این فروشگاههای شهری محدود است.

Boston-FirstWeek-3-min.jpg


چگونه هفته و ماه اول خود را در بوستون بگذرانیم

بوستون یکی از قدیمی ترین شهرهای ایالات متحده است و مملو از بناهای تاریخی ، خیابان های زیبا با سنگ فرش و بسیاری از موسیقی زنده و کارهای رایگان برای انجام است.

در بین جهت گیری ها و راه اندازی خانه یا اتاق خواب خود ، حتماً در هفته های اول خود برای گشت و گذار در شهر وقت بگذارید.

با محله  خود آشنا شوید

ابتدا مکان های ویژه غذا ، قهوه و کافه ها را با WiFi پیدا کنید.

محله های اطراف خیابان مشترک المنافع در نزدیکی دانشگاه بوستون و کالج بوستون مملو از همه چیزهایی است که شما نیاز خواهید داشت ، چه دانشجوی دوره مقطع کارشناسی ارشد باشید و چه در بوستون مشغول انجام کارهای دکترا هستید.

متناوباً ، اگر در کمبریج نزدیک هاروارد یا MIT هستید ، از فروشگاه های مواد غذایی ، کافه ها ، بارها و رستوران های گاه به گاه در کندال و میدان مرکزی دیدن کنید. میدان هاروارد دارای تعداد زیادی فروشگاه لباس ، به ویژه مارک های زنجیره ای و انتخاب های رستوران مجلل تر است ، اگرچه چند  برگرفروشی و گزینه های گیاهخواری پیدا خواهید کرد.

توریست بازی کنید

بعد از اقامت ، یک روز را به گردشگری اختصاص دهید و شهر را با پای پیاده ببینید. یک مکان خوب برای شروع در مرکز Boston Common ، نزدیک ایستگاه Park Street T است.

از آنجا می توانید به باغ عمومی بروید که مملو از محوطه های زیبا ، یک حوض کوچک و قوهای ساکن است که در آنجا زندگی می کنند تا اوایل پاییز. سپس با خیابان های سنگفرش و کافه های دنج به Beacon Hill تاریخی بروید.

کافه و نانوایی Tatte Café در خیابان چارلز گزینه خوبی برای بررسی برانچ در بوستون است ، اما در آخر هفته ها بسیار شلوغ می شود (در میدان هاروارد نیز یک مکان بسیار پر سر و صدا وجود دارد). به سمت دیگر پارک بروید و به میدان کوپلی بروید و در آنجا چندین مکان دیدنی از جمله کلیسای ترینیتی ، خط پایان ماراتن بوستون و کتابخانه عمومی بوستون را که قدیمی ترین کتابخانه عمومی کشور و یکی از آنها است ، بررسی کنید. زیباترین و ساکت ترین مکانها برای تحصیل در شهر. برای دسترسی به WiFi کارت کتابخانه دریافت کنید.

متناوباً ، تورهای مسافرتی و در عین حال آموزنده Duck جایی که در خیابان های شهر و رودخانه چارلز با وسیله نقلیه آبی / آبی ترکیبی پیمایش می کنید یک روش خوب برای یک عبور سریع از شهر است. علاوه بر گرفتن یک درس تاریخ ، شما همچنین احساس بهتری از شوخ طبعی  و اغلب گیج کننده بوستون خواهید گرفت.

از مرکز بوستون و کمبریج فراتر بروید

در پاییز و بهار برای پیاده روی در طبیعت ، از فضاهای سبز اطراف دیدن کنید.

باغ آرنولد در دشت جامائیکا از طریق Orange Line قابل دسترسی استیک پارک بزرگ و منظره است که در آن می توانید در سپتامبر و اکتبر شاخ و برگ درختان پاییز را بگیرید و در ماه آوریل در بهار شکوفا شوید.

بدانید چه خبر است

حتماً از همه تورها و فعالیت های رایگان در شهر استفاده کنید.

شما می توانید دوشنبه تا جمعه در خانه دولتی عظیم و گنبد طلا گشت بزنید.

مسیر Freedom برای یک بعد از ظهر آفتابی یک فعالیت سرگرم کننده است ، با 16 مکان تاریخی در امتداد دو و نیم مایل در سراسر داونتون بوستون ، North End و Charlestown. در طول مسیر نیز توقف های زیادی برای غذا در نظر گرفته شده است.

برای دیدن خانه Paul Revere ، کلیسای Old North ، سایت قتل عام بوستون ، قدیمی ترین گورستان های شهر و قانون اساسی USS و سایر برنامه ها ، اپلیکیشن را دانلود کنید و یا اینکه مسیر قرمز را دانلود کنید.

بسیاری از موزه ها از جمله موزه هنرهای زیبا (MFA) ، انستیتوی هنرهای معاصر (ICA) و موزه باغبان ایزابلا استوارت در هر زمان یا یک شب در هفته با کارت دانشجویی رایگان هستند.

Boston-Driving-Traffic-4-min.jpg


چگونه در رانندگی در بوستون زنده بمانیم

چندین مطالعه اخیر بوستون را به عنوان یکی از بدترین شهرهای ایالات متحده برای رانندگی خودرو اعلام کرده است. در حالی که این شهر تصادفات رانندگی مرگبار زیادی ندارد ، اما تعداد زیادی خم کن گلگیر وجود دارد (تصادفات کوچک که در آن وسایل نقلیه فقط کمی آسیب دیده اند).

خیابان های کوچک مملو از اتومبیل است ، میانگین زمان رانندگی برای مسافران 30 تا 45 دقیقه است و رانندگان به طور مشخص دمدمی مزاج هستند.

این شهر به رانندگانی مشهور است که از چراغ راهنما استفاده نمی کنند و با تهاجم از سمت راست در بزرگراه از اتومبیل عبور می کنند (در بقیه کشور رانندگان معمولاً سرعت خود را بالا می برند و از لاین سمت چپ عبور می کنند).

حتی اگر رانندگی می تواند ناامیدکننده باشد ، مواردی وجود دارد که رانندگی بسیار کارآمدتر است ، به خصوص اگر شما یک برنامه مطالعه کار یا کارورزی دارید که در یکی از پارک های اداری خارج از شهر در امتداد بزرگراه 95 واقع شده است.

علاوه بر این ، اگر می خواهید یک بعد از ظهر خود را صرف چیدن وسایل خانه از فروشگاه هایی مانند Target کنید یا نیاز به انجام مشاغل دارید ، اتومبیل آسان تر و سریعتر از تلاش برای بارگیری کیسه های پر از کالا در مترو است.

در اینجا می آموزید که چگونه از مشقت رانندگی در بوستون کم کنید.

از برنامه ناوبری استفاده کنید

جاده های بوستون با توجه به رانندگان مدرن طراحی نشده اند (بسیاری از آنها در زمان استعمارها مسیر گاو بودند).

Google Maps یا Waze با جهت صدا به شما کمک می کند تا از سردردهایی مانند خیابان های یک طرفه و محافل ترافیکی که چندین خروجی دارند پیمایش کنید. بزرگراه های اطراف شهر اغلب دارای خروجی سمت چپ هستند و علائم خیابان همیشه خروج را اعلام نمی کنند تا زمانی که برای تغییر چندین خط دیر است

Beware Storrow Drive

در هفته جابجایی دانش آموزان در اوایل سپتامبر مراقب باشید.

جاده دسترسی که از کنار رودخانه چارلز عبور می کند دارای چندین زیرگذر بسیار کم است و کامیون های بزرگ ، از جمله کامیون های متحرک ، در جاده قرار ندارند. حتی اگر در امتداد رمپ ورودی تابلوهایی وجود داشته باشد ، سالی یک یا دو بار کامیون های در حال حرکت گیر می کنند و ساعت ها از ترافیک پشتیبانی می کنند.

ترافیک در ساعات شلوغی یک قسمت عادی از زندگی است

انتظار می رود تنها سه تا پنج مایل سفر داشته باشید و در روزهای هفته 30 تا 40 دقیقه طول بکشد.

برای جلوگیری از رانندگان بی اعصاب ، رانندگی را با سرعت کمتری در لاین وسط یا راست انجام دهید و فقط از خط چپ استفاده کنید تا سرعت خود را افزایش داده و عبور کنید.

ماشین اجاره کنید

به جای خریدن یکی. مگر اینکه نیاز به رانندگی روزانه داشته باشید ، استفاده از اتومبیل فقط در صورت نیاز به استرس بسیار کمتری منجر می شود.

بیشتر مجتمع های آپارتمانی برای اجاره جای پارک هزینه بیشتری (معمولاً 150 تا 300 دلار) می گیرند. و بسیاری از مسکن ها در مناطق شهری ، از جمله در نزدیکی BU ، BC ، هاروارد یا MIT فاقد پارکینگ هستند ، به این معنی که شما باید در پارکینگ های خیابانی در جاده های کوچک که اغلب مملو از اتومبیل هستند ، سر و کار داشته باشید.

این شهر بیش از اندازه کافی شرکت اجاره اتومبیل دارد و اجاره یک اتومبیل را برای گردش گاه به گاه آسان می کند. با این حال ، اکثر شرکت ها برای افراد زیر 25 سال "هزینه اجاره جوان" اضافی دریافت می کنند.

همچنین به یک مجوز معتبر و کارت اعتباری یا نقدی به نام خود نیاز خواهید داشت. همچنین سرویسی به نام Zipcar وجود دارد که می توانید با پرداخت هزینه ماهانه کمی (7 دلار) به آن بپیوندید و سپس هر بار که از یک اتومبیل خارج می شوید در هر ساعت پرداخت می کنید. رانندگان بین المللی برای ثبت نام به گواهینامه رانندگی و گذرنامه احتیاج دارند و اگر زیر 21 سال هستید باید وابستگی خود را با کالج یا دانشگاه نشان دهید.

مقالات پیشنهادی

با سیستم آموزشی ایالات متحده آشنا شوید

 با شروع جستجوی مدرسه ، مهم است که خود را با سیستم آموزشی آمریکا آشنا کنید. این به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کرده و برنامه مطالعاتی خود را توسعه دهید.

سیاتل

 سیاتل یکی از سریع ترین شهرهای ایالات متحده است که نقطه ای بی نظیر در میان آب و کوه قرار دارد و در عین حال شهری پر رونق و شلوغ است.

لس آنجلس

 شهر فرشته ها. Tinseltown لا لا لند. به هر نامی که بخوانید ، احتمالاً قبلاً ایده آنچه لس آنجلس ارائه می دهد ، دارید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.