Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Feragatnâme

IDP Education Pty Ltd, bu sunucudaki bilgileri olabildiğince doğru bir şekilde yapmaya çalışsa da, bu web sitesi sunucusundaki bilgiler yalnızca kişisel ve / veya eğitsel kullanım içindir ve herhangi bir açık veya zımni garanti olmaksızın iyi niyetle sağlanır. Bu web sitesindeki herhangi bir öğenin doğruluğu veya geçerliliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir.

Bu web sitesini kullanan kişilerden herhangi bir bilginin doğrulanmasını isteyenler, IDP’nin bu web sitesi için bilgi tedariği sağladığı yerlere başvurmalı veya IDP temsilcisi ile temas kurmalıdırlar. IDP, sunucuda yer alan bilgilerin kullanımından veya sunucuya herhangi bir erişimden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmez. IDP, kaynaklarının kullanılabilirliğini ve bütünlüğünü sağlamak için her türlü çabayı gösterecek olsa da, bunların her zaman erişilebilir olacağını ve/veya virüsler de dahil olmak üzere herhangi bir kusurdan arınmış olacağını garanti edemez. Kullanıcılar, kaynaklara erişirken bunu dikkate almalıdır. Tüm erişim ve kullanım, kullanıcının sorumluluğu altındadır.

IDP, bu web sitesinin kullanıcılarına bir hizmet olarak bir dizi başka web sitesine hipermetin bağlantıları sağlamıştır. Bu hizmet, IDP'nin bu siteleri veya materyalleri herhangi bir şekilde onayladığı anlamına gelmez. IDP, ticari bir ücretin uygulanacağı bir hipermetin bağlantısı kullanılmasından sorumlu değildir. Kullanımlarından doğabilecek herhangi bir ücretten bireysel kullanıcılar sorumludur.

Önerilen Makaleler

Yurtdışı eğitim için adım adım kılavuz

50 yıldan fazla süredir deneyimi ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki eğitim kurumlarına başarıyla yerleştirdiği 450.000’den fazla öğrencisi ile IDP iyi bir eşleştirme yapmanın ve sizi başarıya götürecek yolu açmanın ne anlama geldiğini bilir.

Neden IDP?

Uluslararası eğitimde öncü küresel ölçekte bir kurum olarak, çok değerli bir tecrübe birikimine sahibiz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?